MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse) – EEA Kararlı V13.0.1.0.SJZEUXM

altugtas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Altuğ
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
0
Cihazınız global romdamı? Ve bölge olarak neresi seçili?

yildirim79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 3
Konular
2
Cihazınız global romdamı? Ve bölge olarak neresi seçili?
Merhaba, 12.5.8.0 (RJZEUXM) romundayım. Bölge olarak şu anda Türkiye seçili. Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim.

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Romda sıkıntı var beyler twrp atıyorum twrp ye girip cikiyorum telefon açılınca twrp siliniyor. Aynı şekilde uygulama kaldırıyorum sonradan geri yükleniyor. Durum çubuğu ayarlarım siliniyor wipe yapsam çözüm ölümü ki. vürüs mü kaptık PC den acaba öylede bı sorun olabilir mi, Fastboot yüklemiştim temiz olsun diye :)

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Romda sıkıntı var beyler twrp atıyorum twrp ye girip cikiyorum telefon açılınca twrp siliniyor. Aynı şekilde uygulama kaldırıyorum sonradan geri yükleniyor. Durum çubuğu ayarlarım siliniyor wipe yapsam çözüm ölümü ki. vürüs mü kaptık PC den acaba öylede bı sorun olabilir mi, Fastboot yüklemiştim temiz olsun diye :)
Bazı cihazlarda twrp nin ardından magisk yüklenmesi gerektiğini biliyorum. Yoksa twrp durmuyor yerinde! Birde twrp den sonra magisk dene diğer konuları bilen arkadaşlar cevaplasın ancak ben genelde sıkıntı yaşamamak adına güncelleme dahi olsa hantallaştığından format data yaparım hafıza kartı kullandığımdan genelde cihazda bişey olmaz ve rahatça gerçekleştiririm sadece ayarları yapmak yorar ama yinede temiz kurulum iyidir belki yazılım çakışıyordur.

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Bazı cihazlarda twrp nin ardından magisk yüklenmesi gerektiğini biliyorum. Yoksa twrp durmuyor yerinde! Birde twrp den sonra magisk dene diğer konuları bilen arkadaşlar cevaplasın ancak ben genelde sıkıntı yaşamamak adına güncelleme dahi olsa hantallaştığından format data yaparım hafıza kartı kullandığımdan genelde cihazda bişey olmaz ve rahatça gerçekleştiririm sadece ayarları yapmak yorar ama yinede temiz kurulum iyidir belki yazılım çakışıyordur.
Hocam çok uğraştım orangefox rom da atmiyordu, orangefox versiyon düşürdüm, 12.5.2eea attım ses kısılıyordu, eu12.5.7 attım ses takılmaya başladı, konularda persist demişler persist attım şuan sorunum yok. Eyvallah sağolasın.

yildirim79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 3
Konular
2
Merhaba herkese, ne yaptıysam recovery romu sistem güncelleme üzerinden güncelleme yapamadım. Güncelleme doğrulanamıyor hatası alıyorum. Çözümünü bilen var mı acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-21-14-25-16-809_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-10-21-14-25-16-809_com.android.settings.jpg
    247,7 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt