MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse) – EEA Kararlı V13.0.1.0.SJZEUXM

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Cihazımda Endonezya Rom vardı, OrangeFox ile Miui 13 Avrupa Rom kurdum.Şunu fark ettim FM Radyo uygulaması yüklü değil
Bölgesel olarak bazı romlarda fm radyo uygulaması olmuyor.

altugtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altuğ
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
0
Cihaz yurtiçi ve bootloader açmadım bu sebeble ve sanırım fastboot kuramayız değilmi?

oguzhanyilmaz05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar note 9 pro global telefonuma bu güncelleme geldi. Az önce indirdim. Güvenlik güncellemesi de gelmişti yeniden başlat seçeneğini oradan yaptım. Güncelleme yüklenmedi. Download da vardı ordan seçerek yüklemeyi denedim ancak hata verdi. Sildim güncelleme denetleme yapıyorum telefonu kapatıp açtım da ancak güncelleme bulunamadı diyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
fastboottan kurulum süreniz ne kadar sürdü? bende 15 dakika ve hala bitmedi. orangefox recovery içinden fastboot seçmiştim o nedenle bağlanmamış, normal yoldan fastboot a girince düzeldi.

Son düzenleme:

Helmedicx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erwn
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
0
mustafaozkan1414 hocam öncelikle iyi günler. Benim konuyla alakasız sorum olacak. Ben xiaomi.eu miuı 13 kurdum fakat rom çok yavaş bende mi flash ile 12.5.4 endonezya romuna döndüm fakat cihazda ki bütün sesler takılıyordu ahize hoparlör herşey. Ve arayanlar direk meşgule düşüyordu. Bende zorunlu olarak miuı 13 e geri döndüm. Acaba sizin yardımınızla 12 yüklemek istiyorum.

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
mustafaozkan1414 hocam öncelikle iyi günler. Benim konuyla alakasız sorum olacak. Ben xiaomi.eu miuı 13 kurdum fakat rom çok yavaş bende mi flash ile 12.5.4 endonezya romuna döndüm fakat cihazda ki bütün sesler takılıyordu ahize hoparlör herşey. Ve arayanlar direk meşgule düşüyordu. Bende zorunlu olarak miuı 13 e geri döndüm. Acaba sizin yardımınızla 12 yüklemek istiyorum.
Usta ben şuanda bu sürümü kullanıyorum 12.5 göre bence kat kat iyi hem şarj olarak hemde performans olarak hiçbir sıkıntı görmedim 1 haftadır kullanıyorum.

Helmedicx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erwn
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
0
Usta ben şuanda bu sürümü kullanıyorum 12.5 göre bence kat kat iyi hem şarj olarak hemde performans olarak hiçbir sıkıntı görmedim 1 haftadır kullanıyorum.
Reis bende de tam tersi basıyorum yarım saat sonra geliyor uygulamalar çok hantal ve şarj da aynı kullanıyor çözemedim hiç kullanmadım kalmadı telefonu mecburiyetten kullanıyorum bu romu. Bide sana sorum olacak ben pc den kurdum miuı 13 ü acaba eu rom 12.5 var mı pc den kurulan tarzda

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
Reis bende de tam tersi basıyorum yarım saat sonra geliyor uygulamalar çok hantal ve şarj da aynı kullanıyor çözemedim hiç kullanmadım kalmadı telefonu mecburiyetten kullanıyorum bu romu. Bide sana sorum olacak ben pc den kurdum miuı 13 ü acaba eu rom 12.5 var mı pc den kurulan tarzda
Usta ben eu kullanmıyorum burdaki EEA sürümünü kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulum yapmadım bide burdaki fasboot dosyasını indirip Mi Flash ile yap gayet iyi bu rom

Helmedicx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erwn
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulum yapmadım bide burdaki fasboot dosyasını indirip Mi Flash ile yap gayet iyi bu rom
Yarın denicem eea romu çok teşekkür ederim bilgilendirme için yazıcam yine buraya

Üst Alt