Yardım Redmi Note 9 Pro Güncelleme Sonrası TWRP Şifre ekranında Dokunmatik Sorunu

camosur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
e
Cihazım
e
Konular
1
Merhabalar, Miuiturkiye ailesi.

Redmi Note 9 Pro Güncelleme Sonrası TWRP Şifre ekranında Dokunmatik çalışmıyor ve tuşlanmıyor.

Tuşları basınca fastboot ekranı geliyor veya yeniden başlıyor ve bu ekran geliyor dokunmatik çalışmıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
yok hocam herhangi bir güncelleme yayınlanıp geri çekilmedi baska bir sorun olmustur update kısmında
Hocam dün detaylara giriyordum bugün giremiyorum girdigimde erişim izni yok diyor problem bu.Yoksa ben dün detayları iyice okudum

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam dün detaylara giriyordum bugün giremiyorum girdigimde erişim izni yok diyor problem bu.Yoksa ben dün detayları iyice okudum
bilemiyorum hocam düzelir zamanla cok büyük bir problem değil yani arada oluyor böyle otadan kaynaklı problem ama kendi kendine düzeliyor

Oyla:

camosur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
e
Cihazım
e
Konular
1
evet bu uygun hocam mi flash tool programı ile fastboot olan linkten romu indirip kurabilirsiniz mi flash tool ile yazılım atma rehberi forumda mevcut ordanda yardım alabilirsiniz
aslan568 bey, bu işlemi uyguladıktan sonra telefon içerisinde olan özel dosyalarım silinmiş mi olucak? Teşekkürler.

Oyla:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam öğrendiğime göre bazı arkadaşlarda bu problemi yaşıyorlar.Bu problem yeni guncellemelerin gelmesine engel olur mu? Şimdiden teşekkürler
Yok hocam bir sıkıntı olmaz güncellemeleri sorunsuz alırsınız

Oyla:

camosur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
e
Cihazım
e
Konular
1
evet bu uygun hocam mi flash tool programı ile fastboot olan linkten romu indirip kurabilirsiniz mi flash tool ile yazılım atma rehberi forumda mevcut ordanda yardım alabilirsiniz
aslen568 bey, romu indirdim ancak rar içerisinde tek dosya çıktı ve dosya ismi "joyeuse_global_images_V12.0.1.0.QJZMIXM_20201107.0000.00_10.0_global_eb964f842a" şeklinde gözüküyor, mi flash tool uygulaması çoğul olarak dosyalar var diyor ancak bizdeki ise tek dosya şeklinde diye alt seçenek tıklamalarında bu uyarı geliyor "couldn't find flash script". Hangi yolu izlemem gerekiyor, yardımcı olabilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

7zip ile tekrardan çıkartmam gerektiğini okudum, Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam öğrendiğime göre bazı arkadaşlarda bu problemi yaşıyorlar.Bu problem yeni guncellemelerin gelmesine engel olur mu? Şimdiden teşekkürler
Bunun sebebi beta sürümünü kullanıyor olmanızdan kaynaklanıyor. Genelde kapanan beta sürümlerinde bu sorun yaşanıyor aslında. Betadan kararlıya geçildiğinde beta sürümü siliniyor ve siz yüklediğiniz takdirde bu hatayı alıyorsunuz. Stabil sürümde düzelecektir

aslen568 bey, romu indirdim ancak rar içerisinde tek dosya çıktı ve dosya ismi "joyeuse_global_images_V12.0.1.0.QJZMIXM_20201107.0000.00_10.0_global_eb964f842a" şeklinde gözüküyor, mi flash tool uygulaması çoğul olarak dosyalar var diyor ancak bizdeki ise tek dosya şeklinde diye alt seçenek tıklamalarında bu uyarı geliyor "couldn't find flash script". Hangi yolu izlemem gerekiyor, yardımcı olabilir misiniz?

7zip ile tekrardan çıkartmam gerektiğini okudum, Teşekkür ederim.
Hocam dosyayı C de rom adında bir klasör oluşturup onun içine atın. Çıkarttığınız dosya doğru. Bir de öyle deneyin. Dosya bu şekilde olması gerek. Bir de Windows 8 veya 10 kullanıyorsanız sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20201116_011332.jpg
    IMG_20201116_011332.jpg
    4,3 MB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt