Yardım Redmi Note 9 Pro Güncelleme Sonrası TWRP Şifre ekranında Dokunmatik Sorunu

camosur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
e
Cihazım
e
Konular
1
Merhabalar, Miuiturkiye ailesi.

Redmi Note 9 Pro Güncelleme Sonrası TWRP Şifre ekranında Dokunmatik çalışmıyor ve tuşlanmıyor.

Tuşları basınca fastboot ekranı geliyor veya yeniden başlıyor ve bu ekran geliyor dokunmatik çalışmıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Merhabalar, Miuiturkiye ailesi.

Redmi Note 9 Pro Güncelleme Sonrası TWRP Şifre ekranında Dokunmatik çalışmıyor ve tuşlanmıyor.

Tuşları basınca fastboot ekranı geliyor veya yeniden başlıyor ve bu ekran geliyor dokunmatik çalışmıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
İnşallah gerçekten rom, mi flash işlerine girmediniz. :D
Konusunda yazıyor zaten twrp açarken ekranın hiçbir yerine dokunmayın. Dokunursanız yukarıdaki gibi kilitli gelir. Tianma panellerdeki bir hata bu.
Gerçi bir önemide kalmadı. Orangefox çıktı. Son derece başarılı bir twrp. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
İnşallah gerçekten rom, mi flash işlerine girmediniz. :D
Konusunda yazıyor zaten twrp açarken ekranın hiçbir yerine dokunmayın. Dokunursanız yukarıdaki gibi kilitli gelir. Tianma panellerdeki bir hata bu.
Gerçi bir önemide kalmadı. Orangefox çıktı. Son derece başarılı bir twrp. Kullanmanızı tavsiye ederim.
Okuyanlar köşesinde bugünkü kahramansın kardeşim , açıklamaları biz öyle süs diye yazıyoruz çoğu kişi öyle görüyor seni tebrik ederim okuyan bir bireysin ne yaptığını bilen birisin hayırlı akşamlar

Oyla:
Üst Alt