MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi Note 9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJZMIXM
[ Android 11]

images-9.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.1.0.RJZMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

Netscout

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
OTA ile 12.0.1 den yükleme yapamadım. MI recovery yazısı bir anlık geliyor sonra kayboluyor.
TWRP ile deniyeceğim fakat mevcut uygulama yada ayarlar gider mi ? Paylaşırmısınız.
Sıfırdan kurmak telefonu zoruma gidiyor.
Redmi Note 9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJZMIXM
[ Android 11]

images-9.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.1.0.RJZMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
OTA ile 12.0.1 den yükleme yapamadım. MI recovery yazısı bir anlık geliyor sonra kayboluyor.
TWRP ile deniyeceğim fakat mevcut uygulama yada ayarlar gider mi ? Paylaşırmısınız.
Twrp gir bağla kısmından veri hariç herşeyin tikini kaldır ve dosyayı flashla hiç birşey kaybolmaz

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320

12.0.1 ile stok recoveryden kurmak istiyorsanız önce ota dan gelecek sürümleri kurmanız gerekiyor. Cihazınızı kontrol etmedim ama 12.0.3 sürümüne geldikten sonra konuda verilen romu yükleyebilirsiniz. Ara sürümler olmadan cihaz şifrelemeyi çözemez, recovery kuramaz.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Ben otadan guncelleme geldiği an dümdüz kurdum. Yurtdışı cihaz. 12.0.1 android 11 yüklüydü. Telefon biraz kendine geldi. Android 11 den sonra sakat kalmıştı telefon. Şuana kadar en kötü guncellemeydi. 12.0.4 sadece güvenlik yamasi ama cihazdaki sorunların bazılarını giderdi. Hala sorunlar var ama işte en azından az da olsa daha iyi gibi.

d.seyitali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitali
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
15
12.0.1.0 sürümdeyim imei repairli twrpde direk install kısmından recovery dosyasını yüklesem bir sorun çıkar mı, ayrıca bu adımda veri kaybı olur mu?

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
12.0.1.0 sürümdeyim imei repairli twrpde direk install kısmından recovery dosyasını yüklesem bir sorun çıkar mı, ayrıca bu adımda veri kaybı olur mu?
Önce bağla kısmından veri hariç herşeyin tikini kaldır

zaonluscofield

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolgacan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
2
TR Roma ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı ?

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Bı iki gun önce güncellemeyi yaptigimdan beri sistem güncellemesi bildirimi geliyor. Sistem uygulamaları guncelleyici olarak gözüküyor adı. Bu zaten ayarlardaki bir seçenek. Neyse tikliyorum hiç bir guncelleme gözükmüyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

KrAll5759

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Bu telefon neden dışlanmış bir muamele görüyor xiaomi tarafından anlamış değilim.

Üst Alt