MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJZMIXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Merhaba aynısı bende oldu global ve imei repair yapılan bir rn9 pro kullanıyorum.önce twrp ye girdim format data yes deyip temizlik yapıyorsun daha sonra twrp den çıkmadan pc ye bağlayıp recovery romu(zip şeklinde) içine atıyorsun ve twrp de install kısmından flashlıyorsun bitince de system reboot deyip cihazı açıp normal kuruluma geçebilirsin.ayrıca imei de silinmiyor.benim silinmedi ona dayanarak yazıyorum tabi.
Rom link;

Kolay gelsin!!!

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Şuda var tabi bu işlemden sonra twrp otomatik olarak siliniyor cihaz orijinal haline dönüyor!!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada twrp hala duruyormu?yoksa eğer vereceğim linkten indirip pc ye kurup kabloyu açılan komut ekranında taktığın zaman yüklenir.

Son düzenleme:

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Arkadaşlar birkaç gündür romu deneyimledim. Kesinlikle yüklemenizi tavsiye etmem. Şarj süresi gözle görülür şekilde azaldı. Sessiz mod ve rahatsız etme modu düzgün çalışmıyor. Gps i kapatmanıza rağmen üstteki bildirim barında gps simgesi kalıyor. Uygulamalar arası geçişler ağırlaştı. Bu arada temiz kurulum yaparak romu deneyimledim.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Arkadaşlar bu romda Yazılımsal bir RSA kilidi var.Guncellemeyi yapan yanıyor.Konunun sahibinden ricam not olarak RSA kilidi bulunmaktadır yazması.

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Rsa kilidi yok benim cihazım global ve imei repairli az önce güncelledim herhangi bir kilit yok imei de yerli yerinde duruyor.daha farklı bir konudanmı bahsediliyor acaba anlamak istiyorum??
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beyler bir de şu var yazmadan geçemeyeceğim bu platforma katıldığımdan bu yana kimin neyi ne seviyede bildiğini inanın anlayamadım,böyle giderse zaten bu platformdan ayrılmak zorunda kalıcam.bu özeleştirimi ve yakınmamı da yanlış anlamayın!!!

Son düzenleme:

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
2 gün önce fakat az önce yükleme fırsatı buldum konularda yazıldığı gibi rsa kilitli yüklemeyin gibi yazılara anlam veremiyorum.üstelik benim cihaz global imei repair li ve imei hala yerinde duruyor,nete dayanarak yazılıyor bu yorumlar.bu tip konuları daha da araştırıp ve deneyerek yazmak daha sağlıklı olur,anlayışınıza sığınarak yazdım hoşgörün!!!

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-06-20-55-25-460_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-06-20-55-25-460_com.android.settings.jpg
    234,2 KB · Görüntüleme: 33

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
2 gün önce fakat az önce yükleme fırsatı buldum konularda yazıldığı gibi rsa kilitli yüklemeyin gibi yazılara anlam veremiyorum.üstelik benim cihaz global imei repair li ve imei hala yerinde duruyor,nete dayanarak yazılıyor bu yorumlar.bu tip konuları daha da araştırıp ve deneyerek yazmak daha sağlıklı olur,anlayışınıza sığınarak yazdım hoşgörün!!!
Ya bakınız bu konuda tartışma bol ben sizinle gerçekten tartışmak bile istemiyorum.Benim başıma geldi yazmışsınız sonra yok öyle yok böyle yapmayın Allah için.Var işte RSA kilidi.imei repairli cihazlara otadan yapanlar uçuyor şahsen bende öyle yaptım ve uçtu.Bakiniz çoğu kullanıcının bu güncellemelerden dolayı verileri uçtu.Ha diyeceksiniz verileri yedekleselerdi ki haklısınız ama böyle bir kilit durumunu bilmeden yapan birisinin yada bu işlerden anlamayan birinin güncellemeyi yapmasıyla başına geleceklerden az buçuk haberi olmalı ki ona göre yapsın hocam.Bu arada yukarda anlattığıniz çözüm yolu yani sizinde başınıza gelen zaten tek çözümü değil bu konunun isteyen eski sürüme dönerekte yapabiliyor isteyen bu sürümde kullanabiliyor ama çoğu kullanıcı için önerilen eski sürümü kullanmak.Sizde bilirsiniz ki eski sürümler hep oturmuş oluyor.Ondan dolayı bende dedim ki RSA kilidi mevcut bu güncellemede. Yapacakların başına gelecekleri bilmesi için dedim.Ki foruma bakın çoğu kişi android 11 yani bu güncellemeyi alınca cihazları acamamislar yani sizin kadar bilgili olmayan insanlarıda düşünerek yazılıyor.

nech

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nech
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Güncellemeyi indirirken konuya baktım da ne yapacağını şaşırdım açıkçası. Cihaz yurtdışı IMEI repair. Rootu kaldırdım. Otomatik güncelleme geldi şimdi. RSA kilidinden bahsedliyor. Bu şeklide indirirsem sanırım cihaz acilmayacak. Ve IMEI siliniyor mu nasıl bir durum söz konusu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Güncellemeyi indirirken konuya baktım da ne yapacağını şaşırdım açıkçası. Cihaz yurtdışı IMEI repair. Rootu kaldırdım. Otomatik güncelleme geldi şimdi. RSA kilidinden bahsedliyor. Bu şeklide indirirsem sanırım cihaz acilmayacak. Ve IMEI siliniyor mu nasıl bir durum söz konusu?
Tüm verilerinizi yedekleyin bir problem kalmaz hocam ama şuan en iyisi eski sürümde kalmak

foor.cun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
14
Merhaba herkese. Bir sorum olacaktı
Global sürüme geçersem, telefonum güncelleme alır mı?
Ve geçişten sonra bootloader kilidini kapatabilir miyim?
Teşekkürler.

Üst Alt