MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJZMIXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
O arkadaş hem çalışıyor hem de sizin gibi hem o arkadaştan yardım isteyip, o arkadaşı kötüleyenlere hem de o arkadaşa destek verenlere sonuna kadar yardım ediyor. Buradaki rom kurulumu ile oradaki rom kurulumu aynı ama sen orada telefonu zor kurtardım diyorsun. Rom kurulumunu hatalı yapıyorsan hata senindir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O arkadaş hem çalışıyor hem de sizin gibi hem o arkadaştan yardım isteyip, o arkadaşı kötüleyenlere hem de o arkadaşa destek verenlere sonuna kadar yardım ediyor. Buradaki rom kurulumu ile oradaki rom kurulumu aynı ama sen orada telefonu zor kurtardım diyorsun. Rom kurulumunu hatalı yapıyorsan hata senindir.
Kusura bakmayın da bu arkadaş tartışma ortamı yaratırken kimseden ses çıkmadı

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kusura bakmayın da bu arkadaş tartışma ortamı yaratırken kimseden ses çıkmadı
O konudaki raporu gönderenlerden biri de benim ve yazdıklarınız belki bana karşı belki değil ancak cevap verme ihtiyacı hissettim...

Konu içinde china rom tabanlı bir custom rom olan xiaomi.eu romu bağlantısı resmi rom olarak verilmişti. Özelliklerinde romlar aynı ufak tefek değişiklikler var falan yazılmıştı. OTA dosyası olarak OTA değil full rom dosyası paylaşılmıştı. (Konu son mesajında düzenlenirse diye SS alıp eklemiştim, kontrol edebilirsiniz) Bunları her hangi bir site veya bir yönetici yapsa direk dolandırıcı damgası vurulur ve bir daha kimse o siteye itibar etmez fakat normal üye olduğu için galiba olay büyümedi ve cahil bir üye denilerek kimse üzerinde durmadı. Site yöneticilerinin hızlı tepki vermesi de etkili bence.

O konuda ilgili arkadaş çalışmıyor, destek vermiyor gibi bir ifade ya da kötüleme olmamıştı. Ama custom romla stock rom ayrımı dahi yapamayan bir arkadaşın böylesine önemli bir konuya hakim olamayacağı çok aşikar değil mi? Kusura bakmayın ama konu içerisindeki hatalı linklerden ve yanlış anlatımlardan kaynaklı cihazları açılmayan arkadaşlara verdiği yanıt da yardımcı olmak gibi değildi pek... Yeni rom kur, kolay iş, abartma vs. yazmış. Konuyu açıp bakabilirsiniz.

Çok da tartışılacak bir şey yok aslında. Bilmediğini dahi bilmeyen kişi biliyorum diye iddia ediyordu. Bu kişinin iyi niyetli, çalışkan, hevesli falan olması bilmediğini ve almaya çalıştığı sorumluluğu kaldıramayacağı gerçeğini değiştirmediği için konu kapatılmış ve yenisi açılmış, bu kadar basit. Uzatmanın da anlamı yok...

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
O konudaki raporu gönderenlerden biri de benim ve yazdıklarınız belki bana karşı belki değil ancak cevap verme ihtiyacı hissettim...

Konu içinde china rom tabanlı bir custom rom olan xiaomi.eu romu bağlantısı resmi rom olarak verilmişti. Özelliklerinde romlar aynı ufak tefek değişiklikler var falan yazılmıştı. OTA dosyası olarak OTA değil full rom dosyası paylaşılmıştı. (Konu son mesajında düzenlenirse diye SS alıp eklemiştim, kontrol edebilirsiniz) Bunları her hangi bir site veya bir yönetici yapsa direk dolandırıcı damgası vurulur ve bir daha kimse o siteye itibar etmez fakat normal üye olduğu için galiba olay büyümedi ve cahil bir üye denilerek kimse üzerinde durmadı. Site yöneticilerinin hızlı tepki vermesi de etkili bence.

O konuda ilgili arkadaş çalışmıyor, destek vermiyor gibi bir ifade ya da kötüleme olmamıştı. Ama custom romla stock rom ayrımı dahi yapamayan bir arkadaşın böylesine önemli bir konuya hakim olamayacağı çok aşikar değil mi? Kusura bakmayın ama konu içerisindeki hatalı linklerden ve yanlış anlatımlardan kaynaklı cihazları açılmayan arkadaşlara verdiği yanıt da yardımcı olmak gibi değildi pek... Yeni rom kur, kolay iş, abartma vs. yazmış. Konuyu açıp bakabilirsiniz.

Çok da tartışılacak bir şey yok aslında. Bilmediğini dahi bilmeyen kişi biliyorum diye iddia ediyordu. Bu kişinin iyi niyetli, çalışkan, hevesli falan olması bilmediğini ve almaya çalıştığı sorumluluğu kaldıramayacağı gerçeğini değiştirmediği için konu kapatılmış ve yenisi açılmış, bu kadar basit. Uzatmanın da anlamı yok...
Yazdıklarınızda haklısınız ama custom romu stock rom yazmış olabilir ama bilerek yapmadığını biliyoruz. Sonradan konuyu guncelleyip yaptığı hataları düzeltti. Ama sağ olsun yöneticiler de hemen konuyu kaldırdılar. Ama bu yapamaz anlamına gelmez. Şuan yaptığı çok iyi romlar var. Kullanmadığınız için bilemezsiniz ve bu da sizin bilmediği gerçeğini değiştirmez. Zahmet etmişsiniz, iyi günler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yazdıklarınızda haklısınız ama custom romu stock rom yazmış olabilir ama bilerek yapmadığını biliyoruz. Sonradan konuyu guncelleyip yaptığı hataları düzeltti. Ama sağ olsun yöneticiler de hemen konuyu kaldırdılar. Ama bu yapamaz anlamına gelmez. Şuan yaptığı çok iyi romlar var. Kullanmadığınız için bilemezsiniz ve bu da sizin bilmediği gerçeğini değiştirmez. Zahmet etmişsiniz, iyi günler.
Ben de bilerek yaptı demiyorum hocam. Zaten bilerek yapsaydı farklı yaptırımlar uygulanırdı zannediyorum. Şahsın romlarını evet kullanmadım ve o romlar hakkında da yorumum yok, haklısınız bilmiyorum ve bilmediğim konularda da mümkün olduğunca yorum yapmamaya çalışıyorum. Ciddi bir hata yapılmış ve yöneticiler de hatayı gidermişler, ellerine sağlık. İyi forumlar.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ben de bilerek yaptı demiyorum hocam. Zaten bilerek yapsaydı farklı yaptırımlar uygulanırdı zannediyorum. Şahsın romlarını evet kullanmadım ve o romlar hakkında da yorumum yok, haklısınız bilmiyorum ve bilmediğim konularda da mümkün olduğunca yorum yapmamaya çalışıyorum. Ciddi bir hata yapılmış ve yöneticiler de hatayı gidermişler, ellerine sağlık. İyi forumlar.
Ben de o hatayı söylemeyip daha da üstüne gittiler demek istiyorum. Normalde öyle bir hata yapacak biri değil, insanlık hali. Fakat arkadaşlar hatayı söylemek yerine direk "bir şey bilmiyor" diye konuştular. Teşekkür ederim.:$

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42

Benim kim olduğumu bilmiyorsunuz, beni tanımadan ve hakkımda hiç bir şey bilmeden o gün de, bugün olduğu gibi yargıladınız ve ileri geri yorumlar yaptınız. Yine aynı şeyi yapıyorsunuz. Yönetici kişi uyarılar yaptı ve ben daha onların mesajını görmeden aradan on beş dakika bile geçmeden konumu düzenlediler. Haklılar yanlış işlem yaptıysam düzeltebilirler. Bu onların en tabi hakkıdır. Keza sizlerinde haklı olduğu noktalar vardı. Benim yanlış yazdığım kısımlar da vardı. Yanlış beyan ettiğim kısımlar vardı. Sabahın altısında, yedisinde işe gitmeden önce insanlara bilgi vermek adına bir içerik düzenlemesi yapmak istemiştim. Kısaca olay bundan ibaret yani. Ben sonuna kadar haklıyım gibi bir tavır sergilemedim, yanlış bilinen doğruları anlattım. Fakat yönetici de, sizler de beni yanlış anladınız. Yönetici sizin gibi küçümser ve alaycı tavırlar sergiledi. Lütfen romlar hakkında daha fazla şeyler öğren yada aynı işlem tekrar edilirse engellerim, üyeliğinizi kapatırım vesaire gibi tehditkar konuştu.

İnsanlar konu altına Çin tabanlı custom romunu orjinal rom gibi paylaşıp durdular ve onun daha iyi olduğunu benim yanlış içeriği paylaştığımı beyan ettiler. Çöpe atılan konuya bakabilirsiniz. Yorumlar olduğu gibi duruyor. Ben hatamın farkındayım. Fakat tehditkar konuşmalar ve sergilenen bu tarz tavırlar çok yanlış.

Kendimi övmek adına söylemiyorum kesinlikle fakat küçümser tavır sergilediğiniz, kişinin global platformlarda bir sürü port, repack rom içeriği yer almaktadır.
Kendime ait, içeriği ve düzenlemesi bana ait rom da yer almaktadır. Bunları forumdan da bulabilirsiniz. MIUI 12.5 - MIUI 12 bir sürü rom düzenlemesi ve port rom düzenlemesi yaptım.

Ayrıca nankörlük yapan, bana laf eden ilgisiz vesaire gibi kelimeler kullanan nankör kişiye gelince, benim açtığım neredeyse bütün konuların altında yorumu var ve kendisine, çok fazla yardımcı oldum. Kişi, paylaştığım içerikleri, yaptığım romları kullanırken problem yok. Fakat kendisi yanlış işlem yaptığını, hatasını kabul etmiyor. Maalesef bu benim sorunum veya problemim değil. Çünkü aynı kişi daha önce bana karşı saygısızlık yaptı. Benzer şekilde farklı konular da yorumlar yaptı. O yüzden kendisi ile ilgilenmedim. Kusura bakmayın fakat bana karşı saygısızlık yapan kişiye vaktimi harcamam. Sizlerinde beyan ettiği gibi konuyu uzatmaya hiç gerek yok.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Konu, başka bir mesele ile dolduruluyor. Lütfen bu meseleyi kapatalım artık. Uzatanlara uyarı puanı vereceğim.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Tartışma sürdürücü mesaj.
Konu, başka bir mesele ile dolduruluyor. Lütfen bu meseleyi kapatalım artık. Uzatanlara uyarı puanı vereceğim.
Verin uyarı puanı umrumda bile değil. Saçma sapan gereksiz şeyler yazanlara bir şey demiyorsunuz ama.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
vefa272700,

Yıllardan beri aktif olarak faaliyetini sürdüren forumumuzda 254.790 kullanıcı var. Ve ister istemez kullanıcılar arasında tartışma, fikir ayrılıkları, yanlış bilgilendirmeler hepsi olabiliyor.
KURTOGLU- 'nun paylaşmış olduğu yanlış bilgilendirmeleri düzelterek kullanıcı mağduriyetlerini engellemeye çalışıp kendisine üst yönetimimiz özel mesaj yolu ile bilgilendirmesini yaptı. Yanlış anlaşılma olmuş olacak ki, mesaimizi paylaştığımız yöneticimize "tehdit etti, engellerim dedi" gibi ithamlarda bulunmuş. Bu mağduriyeti gidermek bizim sorumluluğumuz ve biz gerekeni yaptık.
Yönetim ekibi olarak gerekli moderasyonları uygulamak en tabi hakkımız. Hele ki bu karşı tarafa bir yakıştırma, itham, tartışma çıkarma, olayı büyütme, üslup bozulması olduğunda affedilemez. O yüzden bütün kullanıcılara gerekli uyarıları yaparken bunları üyelerimize danışarak yapacak değiliz. Sizi forum kurallarımızı okumaya davet ediyorum.
Burası bir Android cihaz forumu ve bu forum üzerinde diğer tartışmalara yer vermemiz olanaksız.
Konu düzeltildi, gerekli doğru yönlendirmeler yapıldı.
Sadece ekipdaşım değil, forumumuzda sizin dışınızdaki 254.789 kişi ile de mesajınızı beyan ederken nezaketinizi ve üslubunuzu korumak zorundasınız. musdi27 hocamız görevini yapıyor. Sinirlerinize hakim olamayacak iseniz, lütfen mesaj yazmayınız. Öfke ile kalkan her zaman zararla oturur.
Konunun büyümemesi ve tartışmaların devam etmemesini rica ediyorum.
Bu veya Farklı bir konu içerisinde bu tartışmanın devamı etmesi halinde bütün tartışma sahiplerinin geçici/kalıcı uzaklaştırılması söz konusu.
Lütfen birbirimize kurduğumuz cümlelerin karşımızdakini kırmamasına dikkat edelim.
Forum kurallarımızı bütün üyelerimizin tekrardan gözden geçirmesini ve varlığını sürdürebilmek için buna riayet etmesini rica ederiz. Bu mesajdan sonraki bütün konu dışı cevaplar, konu bütünlüğünün bozulmaması adına silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt