Rom Redmi Note 9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0 QJZIDXM İndirme Bağlantıları

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25

mso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
12
NFC ile ödeme yapamıyorum bu ROM 'da sizde de aynı sorun var mı?

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Ben 12.0.5 Endonezya yani en son sürümü yükledim temiz kurulumla. Aşırı derecede ısınıyor sarjdayken oyundayken hemde çok kasıyor oyundayken. Düşük grafik lerde codm oynamama rağmen. Kasmaktan oyundan soğudum. Gına geldi artık. redmi note 9 pro

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Ben 12.0.5 Endonezya yani en son sürümü yükledim temiz kurulumla. Aşırı derecede ısınıyor sarjdayken oyundayken hemde çok kasıyor oyundayken. Düşük grafik lerde codm oynamama rağmen. Kasmaktan oyundan soğudum. Gına geldi artık. redmi note 9 pro
Miui Eu 11 tavsiyemdir.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Miui Eu 11 tavsiyemdir.
Eu da kurmuştum eu da yukardaki bildirim panelini kaydirdigimda bile inanılmaz kasiyordu. Stock Roma dönmek istiyorum en son versiyona ancak şimdi android 11 paylaşılmış bu android 11 beta mı yoksa normal orjinal rom mu üstad

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Eu da kurmuştum eu da yukardaki bildirim panelini kaydirdigimda bile inanılmaz kasiyordu. Stock Roma dönmek istiyorum en son versiyona ancak şimdi android 11 paylaşılmış bu android 11 beta mı yoksa normal orjinal rom mu üstad
orjinal roma fastboot yoluyla flaslayin sonra orangefox ile eu 11.0.7.0 temiz kurulum ile kurun 9 pro romlar icin simdilik en mantiklis ve stabili i bu rom bende kullaniyorum memnunum

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Hocam eğer MIUI 12 android 11 e geçiş yapacaksanız pilot sürüm olduğu için sıkıntılı olabilir size kalmış ama eu 11.0.7 romda ben dediğiniz gibi olayları yaşamadım hatta komple SD kartta olan rom arşivini sildim bu romda kalacağım diyerek çünkü en fazla performans ve stabilize aldığım rom (Redmi Note 9 Pro)

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Hocam eğer MIUI 12 android 11 e geçiş yapacaksanız pilot sürüm olduğu için sıkıntılı olabilir size kalmış ama eu 11.0.7 romda ben dediğiniz gibi olayları yaşamadım hatta komple SD kartta olan rom arşivini sildim bu romda kalacağım diyerek çünkü en fazla performans ve stabilize aldığım rom (Redmi Note 9 Pro)
Bende bir zamanlar jhin maindim. Hemde dünya 3lugum 4 milyon puanım vardı. Avatarı görünce bı garip oldum. :) neyse hocam ben gerçekten anlamıyorum. Pilot sürümden kastınız nedir ? Bu beta surum mu nedir yani ben hangi romu yukleyecegim telefona. İstediğim şey android 11 çıktı dendi ama burada beta yazıyor. O zaman android 12 den bı önceki sürümü mu yuklemeliyim ?

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Bende bir zamanlar jhin maindim. Hemde dünya 3lugum 4 milyon puanım vardı. Avatarı görünce bı garip oldum. :) neyse hocam ben gerçekten anlamıyorum. Pilot sürümden kastınız nedir ? Bu beta surum mu nedir yani ben hangi romu yukleyecegim telefona. İstediğim şey android 11 çıktı dendi ama burada beta yazıyor. O zaman android 12 den bı önceki sürümü mu yuklemeliyim ?
Hocam jhin konusunda benim hayranı olduğum bi karekter ve bende sizin adınıza sevindim happy~~ clap~~ Rom konusuna gelirsek MIUI 12 android 11 bazı cihazlarda sıkıntı çıkartıyor RSA muhabbeti falan çok karışık oldu bu sürüm. Pilot sürüm demeleri öncü ilk sürüm yani android 11 olarak beta değil ama ilk olması benim için yeterli Ondan dolayı ben yüklemedim açıkcası korktum imei kilitleme durumlarını okuduktan sonra, zaten MIUI 12 den doğru düzgün performans alamadım hiç bir zaman şuan Eu 11.0.7 sürüm yüklü gördüğüm konu, soran birisi olduğunda tavsiyem MIUI olarak bu sürüm oluyor eğer aosp düşünürsen Evo 4.7 android 10 gayet güzel.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Hocam jhin konusunda benim hayranı olduğum bi karekter ve bende sizin adınıza sevindim happy~~ clap~~ Rom konusuna gelirsek MIUI 12 android 11 bazı cihazlarda sıkıntı çıkartıyor RSA muhabbeti falan çok karışık oldu bu sürüm. Pilot sürüm demeleri öncü ilk sürüm yani android 11 olarak beta değil ama ilk olması benim için yeterli Ondan dolayı ben yüklemedim açıkcası korktum imei kilitleme durumlarını okuduktan sonra, zaten MIUI 12 den doğru düzgün performans alamadım hiç bir zaman şuan Eu 11.0.7 sürüm yüklü gördüğüm konu, soran birisi olduğunda tavsiyem MIUI olarak bu sürüm oluyor eğer aosp düşünürsen Evo 4.7 android 10 gayet güzelnas

Hocam jhin konusunda benim hayranı olduğum bi karekter ve bende sizin adınıza sevindim happy~~ clap~~ Rom konusuna gelirsek MIUI 12 android 11 bazı cihazlarda sıkıntı çıkartıyor RSA muhabbeti falan çok karışık oldu bu sürüm. Pilot sürüm demeleri öncü ilk sürüm yani android 11 olarak beta değil ama ilk olması benim için yeterli Ondan dolayı ben yüklemedim açıkcası korktum imei kilitleme durumlarını okuduktan sonra, zaten MIUI 12 den doğru düzgün performans alamadım hiç bir zaman şuan Eu 11.0.7 sürüm yüklü gördüğüm konu, soran birisi olduğunda tavsiyem MIUI olarak bu sürüm oluyor eğer aosp düşünürsen Evo 4.7 android 10 gayet güzel.
Nasıl yani android 11 de IMEI mi gidiyor ? Güncellemeyeyim mı yani ? Ben bı kaç hafta önce corvus os kurmuştum android 11 son sürüm. IMEI de sorun olmamıştı. Dediğiniz problem acaba stock roma mi özel ? Bu arada evolution x le corvus arasında kalmıştım. Oyun için bu iki rom performanslı diye öğrendim. Çok kasiyordu oyunda global rom. Hala kasıyor. Neyse ben sanırım kendimi hiç yormayayim bu lanet telefondan kurtulayım. Cidden redmi note 9 serisi hayatımda gördüğüm şahit olduğum en illet cihaz. Bı tavsiyeni almak istiyorum. Sence Poco f3 mu yoksa OnePlus 8t mi ?

Üst Alt