Rom Redmi Note 9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0 QJZIDXM İndirme Bağlantıları

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Nasıl yani android 11 de IMEI mi gidiyor ? Güncellemeyeyim mı yani ? Ben bı kaç hafta önce corvus os kurmuştum android 11 son sürüm. IMEI de sorun olmamıştı. Dediğiniz problem acaba stock roma mi özel ? Bu arada evolution x le corvus arasında kalmıştım. Oyun için bu iki rom performanslı diye öğrendim. Çok kasiyordu oyunda global rom. Hala kasıyor. Neyse ben sanırım kendimi hiç yormayayim bu lanet telefondan kurtulayım. Cidden redmi note 9 serisi hayatımda gördüğüm şahit olduğum en illet cihaz. Bı tavsiyeni almak istiyorum. Sence Poco f3 mu yoksa OnePlus 8t mi ?
Hocam ilk olarak MIUI 12 stock roma özel o imei olayları, gerçekten değiştirmeyi düşünürsen poco iyidir malesef bende aldığım pişman oldum cihaz güzel ama destek az ondan dolayı ilerleyen zamanlarda değiştirilmesi lazım böyle giderse ama aosp de Evo hem stabil hem offical.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam ilk olarak MIUI 12 stock roma özel o imei olayları, gerçekten değiştirmeyi düşünürsen poco iyidir malesef bende aldığım pişman oldum cihaz güzel ama destek az ondan dolayı ilerleyen zamanlarda değiştirilmesi lazım böyle giderse ama aosp de Evo hem stabil hem offical.
bende bikkinlik getirdi bu 9 pro hakketden olu dogulmuw cihaz bizde pro diye 100 lira fazla verdik evo diyorsunuz bende kac zamandir aosp merka sardim ama stabillik soz konu olunca miui devam ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl yani android 11 de IMEI mi gidiyor ? Güncellemeyeyim mı yani ? Ben bı kaç hafta önce corvus os kurmuştum android 11 son sürüm. IMEI de sorun olmamıştı. Dediğiniz problem acaba stock roma mi özel ? Bu arada evolution x le corvus arasında kalmıştım. Oyun için bu iki rom performanslı diye öğrendim. Çok kasiyordu oyunda global rom. Hala kasıyor. Neyse ben sanırım kendimi hiç yormayayim bu lanet telefondan kurtulayım. Cidden redmi note 9 serisi hayatımda gördüğüm şahit olduğum en illet cihaz. Bı tavsiyeni almak istiyorum. Sence Poco f3 mu yoksa OnePlus 8t mi ?
hocam poco ve redmi modeller eskiden cok desdeklenirdi ama wimdi uretip atiyorlar bir kenara ya mi serisine bakin derim one pluse iyi kaliteli cihazlari var ama onlarda cok performansli oldugundan pill yetmiyor

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Ben şimdi Android 11 global kurarsam recovery den sorun olmaz IMEI de değil mi ? Merak ettiğim tek şey bu. Bu arada Endonezya çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Arayüzde hiç bir takılma yok. Son sürümdeyim. Dönüp dolaşıp globale döneceksin. Hiç uğraşma aosplara. Endonezya cidden stabil. Yani yaşadığım sorun cod mobile da FPS düşüşü yakında adam olunca falan. Onun dışındaki tüm oyunlar sorunsuz. O yüzden rom değiştiriyorum ben. Bide ısınıyor sarjdayken ya da oyundayken. Uygulama indirdim normal kullanım 35 oyun ise 41 civarı sıcaklık bu değerler normal mi sence ?

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Ben şimdi Android 11 global kurarsam recovery den sorun olmaz IMEI de değil mi ? Merak ettiğim tek şey bu. Bu arada Endonezya çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Arayüzde hiç bir takılma yok. Son sürümdeyim. Dönüp dolaşıp globale döneceksin. Hiç uğraşma aosplara. Endonezya cidden stabil. Yani yaşadığım sorun cod mobile da FPS düşüşü yakında adam olunca falan. Onun dışındaki tüm oyunlar sorunsuz. O yüzden rom değiştiriyorum ben. Bide ısınıyor sarjdayken ya da oyundayken. Uygulama indirdim normal kullanım 35 oyun ise 41 civarı sıcaklık bu değerler normal mi sence ?
Hocam endonezya romlarında deneyimlediğim kadarıyla herhangi bir kasma görmedim cod mobilde. Grafik ayarları yüksek kare hızı maks şekilde 60 fps sabit veriyor fazla bir ısınma hissetmedim ayrıca.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Gayet normal sıcaklık hocam ama ben eu 11.0.7 den yanayım şuan onu kullanıyorum wild rift oynuyorum sıcaklık olsun falan gayet iyi aosp kurmam şimdilik çünkü destek pek yok remix rom olsa onu kuracaktım ama kaldırılmış MIUI 12 android 11 yükleme konusunda bootloader kilidi kapanıyor falan diye yazıldı forumda dikka etmeniz gerek imei işlemi gördüyse zaten gerek yok risk almanıza.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Hocam endonezya romlarında deneyimlediğim kadarıyla herhangi bir kasma görmedim cod mobilde. Grafik ayarları yüksek kare hızı maks şekilde 60 fps sabit veriyor fazla bir ısınma hissetmedim ayrıca.
Hocam yapmayın Max grafik diyorsunuz. Alçakta bile sürekli kasıyor. Ben yükseğe aldığım an direk FPS 5 e düşüyor sanki. Arayüzde sorun yok. Hiç bir uygulamada tek bi takılma olmadı. Ama inanılmaz derecede ısınıyor telefon. Daha önce böyle isinmiyordu

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar bu Romda genişletilmiş güç menüsü varmı,yoksa nasıl yaparım romu indirdim birkaç gün sonra kuracağım.

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Merhabalar telefonum global model (joyeuse) eu rom kullanıyorum QJZMIXM diye geçiyor telefon bu romu yüklemek istiyorum bir sıkıntı olur mu? ve fastboot yada recovery hangisiyle yüklemek daha iyi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Nurullah7182,

- Twrp mevcut ise yedeklerinizi aldıktan sonra Recovery romu twrp üzerinden Full wipe ile kurulum yapabilirsiniz.(İmei repair yapılmış bir cihaz ise yedeklerinizi almanız önerilir)
- Mi flashtool ile Fastboot rom kurulum rehberine göre kurabilirsiniz.

* Tüm verilerinizin silineceğini unutmayınız. Yedeklerinizi alınız.

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Nurullah7182,

- Twrp mevcut ise yedeklerinizi aldıktan sonra Recovery romu twrp üzerinden Full wipe ile kurulum yapabilirsiniz.(İmei repair yapılmış bir cihaz ise yedeklerinizi almanız önerilir)

Nurullah7182,

Wipe - Dalvik Art/Cache/Data/İnternal Storage
Flash rom
Reboot System
--------
Bu adımları yapsam doğru yapmış olur muyum ?
IMEI için efs yedegim var

Üst Alt