Rom Redmi Note 9 Pro Avrupa (EAA) Kararlı V11.0.4.0.QJZEUXM İndirme Bağlantısı

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Ustam hangi sürüm kötü anlamadım özür birde global sürümü tavsiye edermisiniz endenozya sürümü nasıl hemen güncelleme alırmu

Yarın Bootloader kilidim açılacak, bende Global mi Endonezya mı geçsem karar veremedim. Fikir veren de pek yok :) :) :)

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Ustam hangi sürüm kötü anlamadım özür birde global sürümü tavsiye edermisiniz endenozya sürümü nasıl hemen güncelleme alırmu
Şarj durumun nasıl bilmiyorum ama global sürümü önermem. Global de arama ve mesajlar uygulaması Google uygulaması, istisnasız her görenin şikayetçi olduğu bir rezalet açıkçası. Güncellemeyi daha fazla alması yada almaması bu kadar kafana takilmasin hocam, çok da önemli değil bence.
Kendim Endonezya rom kullanıyorum sırf arama ve rehber uygulaması ses kaydı için.
Eea bildiğim kadarıyla en sık güncelleme alan rom, daha sonra global ve Avrupa rom gelir.

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Şarj durumun nasıl bilmiyorum ama global sürümü önermem. Global de arama ve mesajlar uygulaması Google uygulaması, istisnasız her görenin şikayetçi olduğu bir rezalet açıkçası. Güncellemeyi daha fazla alması yada almaması bu kadar kafana takilmasin hocam, çok da önemli değil bence.
Kendim Endonezya rom kullanıyorum sırf arama ve rehber uygulaması ses kaydı için.
Eea bildiğim kadarıyla en sık güncelleme alan rom, daha sonra global ve Avrupa rom gelir.

Ustam şarj ı 1bucuk gün gidiyor ve şarjım da sıkıntı yok benim tek istedim stabil çalışan ve sorunsuz olan sürüm önemli şuan eea var. Dediginiz gibi rehber ve mesaj bölümü Google in siz hangi sürümü tavsiye edersiniz

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Ustam şarj ı 1bucuk gün gidiyor ve şarjım da sıkıntı yok benim tek istedim stabil çalışan ve sorunsuz olan sürüm önemli şuan eea var. Dediginiz gibi rehber ve mesaj bölümü Google in siz hangi sürümü tavsiye edersiniz
Hocam rehber ve mesajların Google olması sizin için problem değilse eea kalmaya devam edin. Diğer versiyonlardan bir eksiği yok. Hele ki cihaz garantili yurtiçi ise hiç macera aramaya gerek yok.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro Avrupa (EAA) Kararlı V11.0.4.0.QJZEUXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;
-

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Redmi Note 9 Pro EEA Stable V11.0.6.0 hocam güncelleme çıktı bilginiz olsun

TheArda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
OnePlus 7T
Meslek
Teknisyen
Konular
2
StreX Hocam merhaba cihazımda TR stock rom kurulu ancak ben bootloader kilidi açıp EEA Stock Fastboot rom atıp bootloader kilidimi kapatmak istiyorum, bir problem olur mu?

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
Merhabalar;

İspanya'dan aldığım redmi note 9 pro cihazım Avrupa romu ile geldi. 10 gündür sorunsuz kullanıyordum. Ama dün ve bugün sabah hata aldım. Paylaşayım dedim.

Cihazda herşey normalken bir anda şebeke gidiyor, wifi açılmıyor, sim kartı görmüyor. Yeniden başlatma vs işe yaramıyor. Ancak hard reset atınca sorun düzeldi. Ama aradan 12 saat geçti, geçmedi yine aynı hatayı aldım.

Donanımsal arıza olduğunu sanmıyorum. Çünkü hard reset ile düzeliyor. İmei repear felan yapılmadı. Orjinal olarak kullandığım bir cihaz. Hala süresi var.

Bootloader açık olduğu için bu sabah global rom yükledim. Şimdilik sorun yok.

Bilginize...
Bu sorun tüm note 9 romlarda var(orjinal rom dahil) galiba kodlama ile alakalı bi fabrika hatası var(Donanımsal degil)
umarım guncellemeler ile duzelir

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bu sorun tüm note 9 romlarda var(orjinal rom dahil) galiba kodlama ile alakalı bi fabrika hatası var(Donanımsal degil)
umarım guncellemeler ile duzelir
kim demiş tüm note 9 romlarda var diye ben eu rom kullanıyorum bende böyle bir sorun yok hıc olmadıda bundan önce global rom vardı ondada bu problemlerin hiç biri yoktu

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
kim demiş tüm note 9 romlarda var diye ben eu rom kullanıyorum bende böyle bir sorun yok hıc olmadıda bundan önce global rom vardı ondada bu problemlerin hiç biri yoktu
bende eu rom kullanıyorum ve ilk yukledigim hafta surekli sim kart devre dışı kalıyordu ve yeniden başlatmam gerekiyordu fakat zamanla kendiliginden duzeldi
Ayrıva telefonu ilk aldıgımda orjinal global romda daha fazla sim kart devre dışı kalıyordu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende eu rom kullanıyorum ve ilk yukledigim hafta surekli sim kart devre dışı kalıyordu ve yeniden başlatmam gerekiyordu fakat zamanla kendiliginden duzeldi
Ayrıva telefonu ilk aldıgımda orjinal global romda daha fazla sim kart devre dışı kalıyordu
Bende xiaomi sim kart etkileştirme ile ilgili herşeyi devre dışı bıraktım belki o yuzde duzelti

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
kardeşim ben anlamıyorum ki siz note 9 pro kullanıyorsanız biz ne kullanıyoruz :) romdan cihazdan kaynaklı olsa bu dediğin herkezte olur bir kere bile sorun yaşamadım nerdeyse tüm romları denedim bu cihazda bazen çok şaşırıyorum dogrusu su forumda gezerken bende olmayan hiç bir sorun sizde nasıl var ve ben onca kurcalamama ragmen bana neden hiç denk gelmiyor

Üst Alt