Rom Redmi Note 9 Pro Avrupa (EAA) Kararlı V11.0.4.0.QJZEUXM İndirme Bağlantısı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro Avrupa (EAA) Kararlı V11.0.4.0.QJZEUXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Selamlar guncellemeyi yukledim simdilik bir sorun gozukmuyor. Sanirim guvenlik yamalari agirlikli bir gunceleme.

S

Silinen üye 107783

Guest
Android sistemi fazla şarj tükettiği için wipe data yapmıştım. Bundan dolayı L1 malesef L3'e düştü. Güncellemeyi yükledim ama hala L3

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Merhaba merak ettiğim birşey var. Eea versiyonda arama kişiler Google mi kullaniyor yoksa Xiaomi stock uygulama mi? Birkaç gün önce sırf Xiaomi arama uygulaması kullanmak için Endonezya yükledim fakat banka ve NFC ile alakalı sürekli bankalar tarafından bloke ediliyorum o yüzden başka bir rom bakıyorum.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı.

kokanche

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
7
Merhabalar;

İspanya'dan aldığım redmi note 9 pro cihazım Avrupa romu ile geldi. 10 gündür sorunsuz kullanıyordum. Ama dün ve bugün sabah hata aldım. Paylaşayım dedim.

Cihazda herşey normalken bir anda şebeke gidiyor, wifi açılmıyor, sim kartı görmüyor. Yeniden başlatma vs işe yaramıyor. Ancak hard reset atınca sorun düzeldi. Ama aradan 12 saat geçti, geçmedi yine aynı hatayı aldım.

Donanımsal arıza olduğunu sanmıyorum. Çünkü hard reset ile düzeliyor. İmei repear felan yapılmadı. Orjinal olarak kullandığım bir cihaz. Hala süresi var.

Bootloader açık olduğu için bu sabah global rom yükledim. Şimdilik sorun yok.

Bilginize...

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Ustalarım eea sürüm ile global sürüm ün arasında bir fark varmı eea 11 04 global ise 11 05 şuan bl kapalı olduğu için ses sürüm yüklü sizce eea sürümde kalayımmı yoksa bl acıldıktan sonra global sürüme geceyimmi diger sorum ise lk güncellemeyi hangi sürüm alıyor teşekkürler acil bilgi beklyorum

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Ustalarım eea sürüm ile global sürüm ün arasında bir fark varmı eea 11 04 global ise 11 05 şuan bl kapalı olduğu için ses sürüm yüklü sizce eea sürümde kalayımmı yoksa bl acıldıktan sonra global sürüme geceyimmi diger sorum ise lk güncellemeyi hangi sürüm alıyor teşekkürler acil bilgi beklyorum

Bende bu sürüm yüklü hocam. Bl kilidi için süre bekliyorum, açıldıktan sonra Endonezya geçeceğim. Bu romda pil süresi kötü ve arama, mesajlaşma uygulamaları malesef Google

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Ustam hangi sürüm kötü anlamadım özür birde global sürümü tavsiye edermisiniz endenozya sürümü nasıl hemen güncelleme alırmu

Üst Alt