Yardım redmi note 9 pro alıcam yardım

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
redmi note 9 pro alıcam şahıstan nelere dikkat etmeliyim acaba ?
hint versiyon olup olmadığını nasıl anlarız.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
redmi note 9 pro alıcam şahıstan nelere dikkat etmeliyim acaba ?
hint versiyon olup olmadığını nasıl anlarız.
Hocam eger bütçeniz fazlaysa bence mi 10 lite alın ama yok hocam ben note 9 pro alıcam diyorsanız zaten Türkiye garantili alıcaksınız oda global joyeuse sürümü olur hint versiyonu olup olmadığını marketten phone info uygulamasını kurup bakabilirsiniz orda curtana yazıyorsa Hint versiyonu dur yok joyeuse yazıyorsa global Joyeuse versiyonudur bir diğer yöntemde hint versiyonun kamerası 48 mp global joyeuse versiyonun kamerasi 64 mp o sekildede anlayabilirsiniz birde cihazın kamerasını iyice inceleyin toz varmı kamera içinde toz varsa kesinlikle almayın o cihazı

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eger bütçeniz fazlaysa bence mi 10 lite alın ama yok hocam ben note 9 pro alıcam diyorsanız zaten Türkiye garantili alıcaksınız oda global joyeuse sürümü olur hint versiyonu olup olmadığını marketten phone info uygulamasını kurup bakabilirsiniz orda curtana yazıyorsa Hint versiyonu dur yok joyeuse yazıyorsa global Joyeuse versiyonudur bir diğer yöntemde hint versiyonun kamerası 48 mp global joyeuse versiyonun kamerasi 64 mp o sekildede anlayabilirsiniz birde cihazın kamerasını iyice inceleyin toz varmı kamera içinde toz varsa kesinlikle almayın o cihazı
Bütçem ona yetiyor reis maalesef ve Hint versiyonunda galiba telefon arkasında CE damgası olmuyor demi ? Alacağım telefon yurtdışı reis.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bütçem ona yetiyor reis maalesef ve Hint versiyonunda galiba telefon arkasında CE damgası olmuyor demi ?
Hocam damgayı bosver kameraya bak sen 48 mp mi 64 mü ona bak hint versiyonu 48 mp ona baksan yeterli ve kamerayı iyice incele toz varmı içinde temiz mi ona bak

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam damgayı bosver kameraya bak sen 48 mp mi 64 mü ona bak hint versiyonu 48 mp ona baksan yeterli ve kamerayı iyice incele toz varmı içinde temiz mi ona bak
tamam reis yarın alıcam da dikkat edeyim dediklerine sağolun.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
aslan hocam irandan redmi note 9 pro gelicek orjinal gelirmi acaba biraz endişeliyim banada bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Hocam yurt dısı yurt içi cihazın tek farkı imei durumu bide 2 adet sürümü var 48 mp ve 64 mp kamera olmak üzere arasındaki tek fark kod adı bide kamera bide nfc kod adı curtana olan 48 mp kamera nfc yok cihazda kod adı Joyeuse olan 64mp kamera nfc var cihazda ona dikkat edin

Oyla:
Üst Alt