Yardım redmi note 9 pro alıcam yardım

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
redmi note 9 pro alıcam şahıstan nelere dikkat etmeliyim acaba ?
hint versiyon olup olmadığını nasıl anlarız.

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Üzerinde gelen IMEI numarası yurt dışı IMEI dır devlet 4 ay süre veriyor 4 ay sonunda üzerinde olan IMEI iptal oluyor almadan önce üzerindeki IMEI numarasını dediğim linkten global olup olmadığını anlayabilirsiniz 4 ay sonunda veya 4 ay olmadan Türkiye IMEI atarsanız sorunsuz kullanırsınız.
imei atılması için bootloader kilidi açık olması gerekiyor mu ?

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocalarım imei atmak için bl kilidi açık olması lazım. Diyelim ki imei atıldı bl kilidini kapatmanın Bi sıkıntısı yok fakat şuna dikkat etmek gerekir cihazın imei yanlıslıkla felan giderse kilit kapalı olduğu için edl modda box gerekir yani kapatmanın size yarardan çok zararı olur. O yüzden kapatmadan devam ederseniz sorun yaşamazsınız.

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocalarım imei atmak için bl kilidi açık olması lazım. Diyelim ki imei atıldı bl kilidini kapatmanın Bi sıkıntısı yok fakat şuna dikkat etmek gerekir cihazın imei yanlıslıkla felan giderse kilit kapalı olduğu için edl modda box gerekir yani kapatmanın size yarardan çok zararı olur. O yüzden kapatmadan devam ederseniz sorun yaşamazsınız.
aldığım kişi dedi ki hattı tak 2 hafta sonra imei atılacak dedi. Telefonun ip adresinden atacakmış. Ama bootloader kapalı anlamadım gerçekten

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
aldığım kişi dedi ki hattı tak 2 hafta sonra imei atılacak dedi. Telefonun ip adresinden atacakmış. Ama bootloader kapalı anlamadım gerçekten
Hocam o arkadasın kilit açmak için başvurmuş 2 hafta sonra da süre bitiyor ve kilidi açacak ve sonra atacak size verecek telefonu yanlıs anlamadıysam.

Oyla:

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
hocam imeili yurtdışından gelen telefona attıktan sonra onun mevcut imeili gidiyor ve global olmaktan çıkıyor sonra xiaomi o telefona güncelleme vermiyor doğrumu bu

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
hocam imeili yurtdışından gelen telefona attıktan sonra onun mevcut imeili gidiyor ve global olmaktan çıkıyor sonra xiaomi o telefona güncelleme vermiyor doğrumu bu
tam bilmiyorum işte. bootloader açtıktan sonra cihazı normal kullanabilir miyim açılır yani demi cihaz. şebeke falan gitmez ?

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hayır doğru değil hocam eğer siz twrp den rom atarsanız güncelleme otadan gelmez yine twrp den güncellemek zorunda kalırsınız.

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocam o arkadasın kilit açmak için başvurmuş 2 hafta sonra da süre bitiyor ve kilidi açacak ve sonra atacak size verecek telefonu yanlıs anlamadıysam.
yok cihaz bende ve şebeke var

Oyla:
Üst Alt