Yardım redmi note 9 pro alıcam yardım

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
redmi note 9 pro alıcam şahıstan nelere dikkat etmeliyim acaba ?
hint versiyon olup olmadığını nasıl anlarız.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
tam bilmiyorum işte. bootloader açtıktan sonra cihazı normal kullanabilir miyim açılır yani demi cihaz. şebeke falan gitmez ?
Hocam normal kullanırsınız eğer cihazınız global cihazsa Band20 sorunu yaşamazsınız. Telefon şuan elinizde ise model koduna bakın sonu G ile bitiyorsa şebeke sorunu yaşamazsınız.

Oyla:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
hocam imeili yurtdışından gelen telefona attıktan sonra onun mevcut imeili gidiyor ve global olmaktan çıkıyor sonra xiaomi o telefona güncelleme vermiyor doğrumu bu
IMEI dediğiniz şey bir numara.
Global dediğiniz şey ise işletim sistemi. Güncelleme işletim sistemine gelir ve imeisine bakmaz. Hatta bir hat takılı olmasa bile güncelleme alınır.

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
peki imeil attıktan sonra otadan güncelleme gelirmi
Gelir hocam eğer gelemedi diyelim onunda çözümü var. Miflash la rom flashlarsınız güncelleme alırsınız fakat zaten güncelleme gelir size.

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocam normal kullanırsınız eğer cihazınız global cihazsa Band20 sorunu yaşamazsınız. Telefon şuan elinizde ise model koduna bakın sonu G ile bitiyorsa şebeke sorunu yaşamazsınız.
G ile bitiyor reis. Bootloader atınca cihaz sıfırlanır mı ? veya hata yapsam açılır mı cihaz ?

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
G ile bitiyor reis. Bootloader atınca cihaz sıfırlanır mı ? veya hata yapsam açılır mı cihaz ?
Hocam G ile bitiyor imei atılsın şebeke sorunu hiç yaşamazsınız bl açılırken sıfırlanır cihaz hata yapılacak bir şey yok cantara hocam note 9 pro nun ana konularında anlatmış kolay zaten ama siz değil imei atan açacak sanırım benim anladığım.

Oyla:

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Hocam G ile bitiyor imei atılsın şebeke sorunu hiç yaşamazsınız bl açılırken sıfırlanır cihaz hata yapılacak bir şey yok cantara hocam note 9 pro nun ana konularında anlatmış kolay zaten ama siz değil imei atan açacak sanırım benim anladığım.
hocam bu resimdeki gördüğünüz şeyi yurtdışı geldikten sonra yapıcam eğer böyle çıktıktan sonra başka bir telefonun imesini attıktan sonra böyle çıkmaz biliyorum ama global rom yine aynı kalırmı takıldığım yer burası hocam

Ekli dosyalar

• 1548681977251.png
    1548681977251.png
    28,5 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
hocam bu resimdeki gördüğünüz şeyi yurtdışı geldikten sonra yapıcam eğer böyle çıktıktan sonra başka bir telefonun imesini attıktan sonra böyle çıkmaz biliyorum ama global rom yine aynı kalırmı takıldığım yer burası hocam
Hocam kafanız rahat olsun G ile bitiyorsa cihazınız global üretilmiş bir cihaz rom değiştirseniz bile global cihazlığı devam eder sadece rom değişmiş olur.

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
reis telefonu geliştirici seçeneklerinden bootloader açtım . uyarıda şu yazıyordu telefonu sıfırlamayın ve mi hesabından çıkış yapmayın. ne yapıcam peki ?

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocam imei atacak kişiye sorun bl kilidi başvurusu yapmış mı yapmadıysa eğer siz açacaksanız
Rehber - Redmi Note 9 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım
Cantara hocamın konusunda bahsettiği adımları uygularsanız kilit açılır.
valla ip adresi ile imei atılacak dedi reis bilmiyorum :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bide şunu sorucam reis. Şuan kayıt edilmemiş imei var telefonda. bootloader açınca o imei gitmez demi.
ve bu imeinin ömrü nedir ?

Oyla:
Üst Alt