Yardım Redmi note 9 pro ahize ve mobil veri sorunu

Mrking

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Redmi note 9 pro cihazımın ahize ve mobil veri sorunu var cihaz 1 aylık sorunu nasıl çözebilirim

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Redmi note 9 pro cihazımın ahize ve mobil veri sorunu var cihaz 1 aylık sorunu nasıl çözebilirim
Ahize'de ne gibi sorunlar var ve mobil veride ne gibi skntı var detaylı anlatırmısınız ?

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam cihazda kronik olarak böyle sorunlar bulunmuyor ben 3 aydır nöyle bir sıkıntı yaşamadım mobil veri üst düzeyde hızlı ahize desen sanki hoparlör gibi ses geliyor dışarıya problemniz için garantisi varsa göndermenizi tavsiye ederim

Oyla:

Mrking

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ahize'de ne gibi sorunlar var ve mobil veride ne gibi skntı var detaylı anlatırmısınız ?
Birisiyle konuşurken ahizeden ses gelmiyor sürekli olan birşey değil kapatıp açınca düzeliyor Mobil verideki sorunda telefon çekiyor gösteriyor ama bağlantı hızı çok düşük ve sayfalar yüklenmiyor

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Birisiyle konuşurken ahizeden ses gelmiyor sürekli olan birşey değil kapatıp açınca düzeliyor Mobil verideki sorunda telefon çekiyor gösteriyor ama bağlantı hızı çok düşük ve sayfalar yüklenmiyor
4,5 desteği varsa açın olmazsa müşteri hizmetlerini arayın şebekeden kaynaklanıyor olabilir :)

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
4,5 desteği varsa açın olmazsa müşteri hizmetlerini arayın şebekeden kaynaklanıyor olabilir :)
Şebekesel olma ihtimali var krdeşim cihazda böyle bir sorun yok global romdada yok eu vs romlardada yok

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Sorun yazılımsal. Bende de aynısı oluyor. Bu ay miui 12 gelecek. O zaman düzelir.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Sorun yazılımsal. Bende de aynısı oluyor. Bu ay miui 12 gelecek. O zaman düzelir.
Kardeşim bilip bilmeden yazılımsal demeyin ben her türlü yazılım attım ugrasıyorum bende niye yok öle bir problem eu romda var globalda kullandım hindistan cin romu hepsini kurdum öyle bir yazılımssal sorun yok bilmiyorsanız yorum yapmayınız

Son düzenleme:
Oyla:

sansar0123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Aynı sorun ben de var. Bazen ahizeden ses gelmiyor, hoparlöre alınca kapatıp açınca düzeliyor. Bir de wifiye otomatik baglanmıyor eve geldigim zaman. 1 haftalık cihaz garantiye mi versem yoksa yazılım güncellemesini mi beklesem bilmiyorum.

Oyla:

gabrieldean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Özer
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Bugün itibariyle ahize sorununu bende yaşamaya başladım. Dün akşam hiç bir sorun yoktu. Sabah gitti garip bir şekilde. Restart attım düzelicek mi diye. Düzelmezse aldığım yere götürücem malum yolla aldığım için.
Ekleme: Restartla düzelmedi. Hoperlöre alınca da düzelmiyor. Aldığımız yer bakalım ne diyecek.

Oyla:
Üst Alt