Yardım Redmi note 9 pro ahize ve mobil veri sorunu

Mrking

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Redmi note 9 pro cihazımın ahize ve mobil veri sorunu var cihaz 1 aylık sorunu nasıl çözebilirim

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
37
Hocam serviste kaç gün sonra cihazınız teslim edildi, bir de Genpa Adana'ya elden cihazı götürsem aynı gün sonuç alma imkanım olur mu?
Ben evofone İstanbula gönderdim. 9.gün tamir edildi, 11.gün elime ulaştı. Ahize değişimi yapıldı. Eskisinden çok daha yüksek sesli görüşme yapıyorum. Arkadaşım sıfır cihaz aldı, aynı anda aynı numarayı aradık benim telin ahize çok daha iyi.

Oyla:

Ali Murat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Murat
Cihazım
Xiaomi Redmi no
Konular
0
Sorun yaşayan arkadaşlar sorun keşke yazılımsal olsaydı ama donanımsal. Ses tamamen gitti ne yaptıysam gelmedi. Servise gönderdim ücretsiz ahize değişimi yapıldı sorun giderildi.
Hocam servis yorumları çok kötü oldugu için gondermeye çekindim bozuk bir sekilde kullanıyorum hatta özel serviste parayla yaptırmayı da düşündüm siz tam olarak hangi servise gönderdiniz birde Ankara'da kizilayda açılmış yeni servis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 9pro 16 günlük cihazımin ahizesi bozuldu hard reset attım düzelmedi test ayarlarından baktım ahize çalışmadı donanımsal sanırım teknik servis yorumları cok kotu bozuk bir şekilde kullanıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz nasıl yol izlemem gerekiyor iyi bir teknik servis varmı?

Son düzenleme:
Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
37
Hocam servis yorumları çok kötü oldugu için gondermeye çekindim bozuk bir sekilde kullanıyorum hatta özel serviste parayla yaptırmayı da düşündüm siz tam olarak hangi servise gönderdiniz birde Ankara'da kizilayda açılmış yeni servis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 9pro 16 günlük cihazımin ahizesi bozuldu hard reset attım düzelmedi test ayarlarından baktım ahize çalışmadı donanımsal sanırım teknik servis yorumları cok kotu bozuk bir şekilde kullanıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz nasıl yol izlemem gerekiyor iyi bir teknik servis varmı?
Ben evofoneye göndermiştim. Hiç beklemeyin servise gönderin onlar zaten biliyor kronik sorun olduğunu direk değiştirirler

Oyla:
Üst Alt