Soru redmi note 9 custom rom atma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prisvx.q

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi note 9
Konular
6
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yav kardeş delirteceksin beni yukarda yazdık ya sana
hocam kusura bakmayın gözümde katarakt var görmüyorum bazen

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
sıkıntı yok internetten araştırın twrp ile işleri çok şey biliyorum ama siz daha cihazınızı tanımıyorsunuz o yüzden daha fazla yardımcı olamayacağım maalesef
Başdan konunun tamamına baktım ve senin kadar kızmış oldum knk😂.Sanki konu muattabı benmişim gibi sinirlendim ssddjjjjjjjsjssjj

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Başdan konunun tamamına baktım ve senin kadar kızmış oldum knk😂.Sanki konu muattabı benmişim gibi sinirlendim ssddjjjjjjjsjssjj
Aynen vallah Bilgi vermiyorki bana bootlosder kilidi ne diyor.E yukarda 10-12 satırlık açıklama yaptim onunda görmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlayışın için tesekkurler

Prisvx.q

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi note 9
Konular
6
hocam valla hem gözüm %8 görüyor hemde ilk telefonum 16 yaşındayım maddi durumumuz iyi değil birşey yaparım diye korkuyorum o yüzden herşeye eminmisiniz hocam veya yapayımmı hocam diye cevap veriyorum geçen gün semih hocam rencide ettiği için beni kendime sinirlendim ve bilgisayarı kırdım şuan bilgisayarım da yok yani ne yapıcam bilmiyorum tamirde artık gelince kendim yapmaya çalışacağım

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
hocam valla hem gözüm %8 görüyor hemde ilk telefonum 16 yaşındayım maddi durumumuz iyi değil birşey yaparım diye korkuyorum o yüzden herşeye eminmisiniz hocam veya yapayımmı hocam diye cevap veriyorum geçen gün semih hocam rencide ettiği için beni kendime sinirlendim ve bilgisayarı kırdım şuan bilgisayarım da yok yani ne yapıcam bilmiyorum tamirde artık gelince kendim yapmaya çalışacağım
Hocam yaşınızı profile 23 olarak girmişsiniz. Yaşınızı farklı girmeye gerek yok. Yaşa göre yargılayan insanlar yok bu forumda. Herkes birbirine yardımcı oluyor. Size kimsenin yardım edememesinin nedeni size yüklemeyi yapabilmek için gerekli şeyler soruluyor fakat sizin bu konuda bir bilginiz olmadığı için sorulara tam cevap veremediğinizden size kimse yardımcı olamıyor. Ve yükleme konusuna gelirsek custom rom yüklemek çok tecrübe, bilgi isteyen bir durumdur. En minik hatanızda cihazınız brick olur. Yüklemeyi yaparken bir şeyi yanlış yaparsanız cihaz tamamen gider ve tamiri size masraf çıkarır. Benim tavsiyem böyle kullanmaya devam etmeniz, ek bir masrafa gerek yok.

Prisvx.q

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi note 9
Konular
6
Hocam yaşınızı profile 23 olarak girmişsiniz. Yaşınızı farklı girmeye gerek yok. Yaşa göre yargılayan insanlar yok bu forumda. Herkes birbirine yardımcı oluyor. Size kimsenin yardım edememesinin nedeni size yüklemeyi yapabilmek için gerekli şeyler soruluyor fakat sizin bu konuda bir bilginiz olmadığı için sorulara tam cevap veremediğinizden size kimse yardımcı olamıyor. Ve yükleme konusuna gelirsek custom rom yüklemek çok tecrübe, bilgi isteyen bir durumdur. En minik hatanızda cihazınız brick olur. Yüklemeyi yaparken bir şeyi yanlış yaparsanız cihaz tamamen gider ve tamiri size masraf çıkarır. Benim tavsiyem böyle kullanmaya devam etmeniz, ek bir masrafa gerek yok.
yani yüklememin yolu yok tamamdır hocam ne diyim yani istiyordum yapmayı ama 3 gün sonra ameliyat olucam ondan sonra yapmayı deniyeceğim

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
yani yüklememin yolu yok tamamdır hocam ne diyim yani istiyordum yapmayı ama 3 gün sonra ameliyat olucam ondan sonra yapmayı deniyeceğim
Yüklemenin yolu var ama oluşabilecek sorunları, çıkabilecek masrafların riskini göze almanız gerek ve cihaz brick olursa bu forumda size yardımcı olan kimse sorumluluk kabul etmez tamamen sizin riski göze almanıza bağlı. masraf dediğimiz bazı durumlarda pahalıya patlıyor.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam Rencide derken?Ben sizi nasıl rencide edebilirim böyle bir hakkım yok

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Valla şunu diyim.Custom Rom nasıl atılır diye araştırırdım kendim forum sakinlerin rahatsız etmemek adına hemde kendim araştırabilirdim.Benimde yaş 16,bende de Redmi 10 Var,telefonumu çok kez brick ettim kimseden yardım almadan kendim deneme yanılma yoluyla kurtardım.Hatta telefonu kurtarmak için bilerek brick de ettim kurtardım.Açıkçası o kadar sinirlenmeye gerek yok ve kimse sizi rencide etmiyor.Telefon brick olduğu zaman kurtarılır çünkü sizin telfon mediatek işlemcili.MTK işemcili telefonların kurtarılması daha kolay o yüzden bu kadar telaşlanmanıza hiç gerek yok.Yani işin özünde internetten de araştırabilirsiniz.PC niz elinizde zaten int de var sorun yok yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt