Diğer Redmi Note 9,9S ve 9Pro almanızı önermiyorum..

Erkaon12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi8lte,note9pro
Meslek
Mühendis
Konular
3
Bu konuya olduğu için geldik sevgiler

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Bi kaç gündür telefon alma arefesindeyim,bugun birisiyle gorustum 9ro 128gb alacaktim sans eseri bi arkadas cihazin kronik sorunlu oldugunu söyledi.Bunun üzerinde facebookta ne kadar 9 serisi grup varsa hepsine baktım çogu kişi kameranin toz almasından şikayetçi.Cok kısa sürede içerisi toz alıyormuş,her ne kadar kızaklı kılıf kullanin deseler de bu bi çözüm değil.O kadar para verip kameranin içinin toz olması kabul edilir bişey değil.Cihaz sahipleri cihazlarini savunacaktir ama muhtemelen ya hepsinde yada buyuk bi kisminda bu sorun gözükecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotograf facebook grubundan alinmıştır
Toz alma konusu ile alakalı ben problem görmedim almak isterseniz beyazı tercih edin. Bende de beyaz var 1 sene oldu toz alma durumu yok ama çevremde özellikle yeşil olan toz alıyor.

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
kamera toz alınca ne oluyor?servis camı cıkarıyor siliyor ve tekrar takmıyor mu basit bir işlem değil mi?
-Edit
26 temmuz 2020 de bu konu ile ilgili yazmıştım,konu başlığında ki gibi.
Geçen 1 yıllık süre zarfında hiç bir toz alma vs. Yaşamadım merak eden arkadaşların dikkatine.
Fakat artık cihazın değişme zamanının gelmeye başladığını düşünüyorum.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aziz4242

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
note 9s
Konular
3
bende var hemde ilk aldığımda fark ettim ya tozuyla beraber geldi yada bende oldu ayrıca geniş açı kamerada karanlık köşe ile boğușmaya başladım

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
liseden beri xiaomi kullanırım ucuz olduğu icin urfadan arkadasıma aldırdım yurtdısı redmi serisi mi kadar kaliteki deil ama verdiğim 1900tlyi fazlası ile hakediyor hayvancılık yapıyoruz sürekli bu telefon ahırda tarlada cebimde saman tozu ot tozu ses delijleri arada kapanıyo ama kamerada bi sıkıntı olmadı eski telefonumun mi max 2 nin ses tusları kitlenmisti tozdan

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Hocam ben demir çelik işinde çalışıyorum telefonun her yeri yağ ben kameranın toz aldığını gormedim cihaz 9s

Bi kaç gündür telefon alma arefesindeyim,bugun birisiyle gorustum 9ro 128gb alacaktim sans eseri bi arkadas cihazin kronik sorunlu oldugunu söyledi.Bunun üzerinde facebookta ne kadar 9 serisi grup varsa hepsine baktım çogu kişi kameranin toz almasından şikayetçi.Cok kısa sürede içerisi toz alıyormuş,her ne kadar kızaklı kılıf kullanin deseler de bu bi çözüm değil.O kadar para verip kameranin içinin toz olması kabul edilir bişey değil.Cihaz sahipleri cihazlarini savunacaktir ama muhtemelen ya hepsinde yada buyuk bi kisminda bu sorun gözükecektir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotograf facebook grubundan alinmıştır

Blodorn25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
3
Bende note 9 pro mavi rengi var. Cihaz 3. ayında ana kamera yerinde çok küçük zerre tanesi kadar toz almıştı garantiye gönderdim toz var diyorum yazılım atıp gönderdiler facepalm~~ Şuan 8. aydayım ve oradaki toz kendiliğinden yok oldu. Bunun haricinde toz aldığını görmedim. Yazılım olarak sıkıntılı bir cihaz yalan yok. Zamanla geçer diye umut ediyorum.

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Hocam ben demir çelik işinde çalışıyorum telefonun her yeri yağ ben kameranın toz aldığını gormedim cihaz 9s

9s kullanıp 9 pro almak neden onu anlamadım. Birkaç ufak fark dışında aynı zaten.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

!koraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
ben neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ilk 3 ay falan kılıf kullandım sonrasında kılıf vs kullanmadım. elektrikçiyim ve inşaat vs toz toprak içindeyiz. bende toz alma vs olmadı 9s 128gb yeşil var bende. geçen ay kamera camı kırıldı yenisini alıp taktım 20tl zaten. yani çok dert etmeyin toz alma işini cam dıştan sökülüyor. alırsa da dıştan camı alıp temizleyip yapıştırırsınız max 15dk sürer hem düzgünce yapıştırırsanız daha toz alma imkanı yok.

Üst Alt