Diğer Redmi Note 9,9S ve 9Pro almanızı önermiyorum..

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Başlarda toz okayını çok taktım kafaya 1.5 ay falan oldu kullanalı. Şimdi bakıyorum kamerayı en son 10 gün önce 1 kereliğine kullanmışım o d aldığım bir notu unutmamak için önceki telefonumuda 4 yıl kullanmıştım çünkü değişik tek şey kameraydı ve ben çokta kullanmıyordum açıkçası. Toz moz çokta şey değil yani. Başlık yarı hort bu arada sanırım.

namikyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Namık
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
Yurtdışı 9s kullanıyorum 5 ay oldu. Ne toz ne kasma ne donma var. Ben aksine herkese tavsiye ederim. Birde Hint romu yükledim valla canavar oldu

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Kesinlikle teknoloji şans işi bende note 9 pro almıştım hem kameraya toz kaçtı hemde cihaz 50 dereceden aşağı düşmüyordu. Yani kullanılacak gibi deyildi denemediyim şey kalmadı en sonunda sattım note 8 aldım dünya varmış cihaz gram ısınmıyor şarj ve performans olarak 9 pro dan aşağı kalır yanı yok. Dediğim gibi şans işi

aykutbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut Bozkur
Cihazım
XİAOMİ NOTE 7
Konular
0
Valla hocam ben taa ne zaman soyledim kronik sorun var diye millet bana saydı durdu ama benim dediğim çıktı
[/QUOTE aynen öyle, almadan önce okadar araştırdım bı sorun bulamadım aldıktan sonra kendim yaşayınca nete bı yazdm toz diye birsuru şey çıktı ,, peki düz Xiaomi redmi 9 da bı sıkıntı sorun var mı kardeşime alıcamda

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Yurtdışı Redmi Note 9s 4/64 sanırım benim kadar tozlu ortamlarda değilsinizdir ama inanın kamerada en ufak bir toz sorunu yok. Ben belirli partide sorun olduğunu düşünüyorum. Garantili alanlar için zaten gereken yapılıyor aslında asıl risk grubunda olan kesim bizleriz. Çevremde de aynı cihazı 6-7 ay kullananlar var onlarında cihazlarında yaşadıklarına denk gelmedim şuanda gerçekten üretilen tüm serilerde sıkıntı var diyemiyorum ama bariz bir kusur tabiki. Bence bu tedirginlikler ile yaşamaktansa ya satın başka cihaza geçin yada garantili ise para iadesine yanaşın derim.

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Bi kaç gündür telefon alma arefesindeyim,bugun birisiyle gorustum 9ro 128gb alacaktim sans eseri bi arkadas cihazin kronik sorunlu oldugunu söyledi.Bunun üzerinde facebookta ne kadar 9 serisi grup varsa hepsine baktım çogu kişi kameranin toz almasından şikayetçi.Cok kısa sürede içerisi toz alıyormuş,her ne kadar kızaklı kılıf kullanin deseler de bu bi çözüm değil.O kadar para verip kameranin içinin toz olması kabul edilir bişey değil.Cihaz sahipleri cihazlarini savunacaktir ama muhtemelen ya hepsinde yada buyuk bi kisminda bu sorun gözükecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotograf facebook grubundan alinmıştır
Eski cihazlarda bu sıkıntı vardı ama yeni cihazlarda bu sıkıntı giderildi 6 aydır ortalama kullanıyorum note 9 proyu ve şükür hiçbir sıkıntı görmedim

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Nereden giriyor hocam a4? ben denedim sokamadım.. bendeki cihazda böyle bir sey yok
Kamera çıkıntısının kenarlarından giriyor bende. Zaten kameram toz da aldı ama henüz servise yollamadım ilerleyen zamanlarda yollamayı düşünüyorum

Üst Alt