Diğer Redmi Note 9,9S ve 9Pro almanızı önermiyorum..

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Güle güle kullanın umarım sorunsuz kullanırsınız ilk defa MTK işlemci cihaz kullanıyorum TWRP olsun ROOT olsun korkarak yapıyorum ve daha TWRP yükleyemedim :)
Teşekkür ederim hangi cihazı kullanıyorsunuz ?

berkaysun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
redmi Note 9s
Konular
5
Pil kullanım istatistiklerinde arka planda kapalı olmasına rağmen müzik uygulaması %30 la pili en çok kullanan gözüküyor.neden olabilir?

aykutbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut Bozkur
Cihazım
XİAOMİ NOTE 7
Konular
0
Bi kaç gündür telefon alma arefesindeyim,bugun birisiyle gorustum 9ro 128gb alacaktim sans eseri bi arkadas cihazin kronik sorunlu oldugunu söyledi.Bunun üzerinde facebookta ne kadar 9 serisi grup varsa hepsine baktım çogu kişi kameranin toz almasından şikayetçi.Cok kısa sürede içerisi toz alıyormuş,her ne kadar kızaklı kılıf kullanin deseler de bu bi çözüm değil.O kadar para verip kameranin içinin toz olması kabul edilir bişey değil.Cihaz sahipleri cihazlarini savunacaktir ama muhtemelen ya hepsinde yada buyuk bi kisminda bu sorun gözükecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotograf facebook grubundan alinmıştır
Redmi note 9 kullanıcısıyım 2,5 haftalık cihazımda yaşadım bu sorunu daha önce redmi note 7 kullanıyodum 1,5 yıl kullandım bı sorun olmamıştı Xiaomi beni çok şaşırttı.Merak ettiğim bişi var redmi 9 da bu sorunu yaşayan varmı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bi kaç gündür telefon alma arefesindeyim,bugun birisiyle gorustum 9ro 128gb alacaktim sans eseri bi arkadas cihazin kronik sorunlu oldugunu söyledi.Bunun üzerinde facebookta ne kadar 9 serisi grup varsa hepsine baktım çogu kişi kameranin toz almasından şikayetçi.Cok kısa sürede içerisi toz alıyormuş,her ne kadar kızaklı kılıf kullanin deseler de bu bi çözüm değil.O kadar para verip kameranin içinin toz olması kabul edilir bişey değil.Cihaz sahipleri cihazlarini savunacaktir ama muhtemelen ya hepsinde yada buyuk bi kisminda bu sorun gözükecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fotograf facebook grubundan alinmıştır
Arkadaşlar sorunun kronik olduğuna inanmamışlar ama Ağustos ayında Xiaomi bu sorunu kabullenmiş resmi açıklama da yapmış.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-10-19-19-51-080_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-10-19-19-51-080_com.android.chrome.jpg
    607,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Redmi note 9 kullanıcısıyım 2,5 haftalık cihazımda yaşadım bu sorunu daha önce redmi note 7 kullanıyodum 1,5 yıl kullandım bı sorun olmamıştı Xiaomi beni çok şaşırttı.Merak ettiğim bişi var redmi 9 da bu sorunu yaşayan varmı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar sorunun kronik olduğuna inanmamışlar ama Ağustos ayında Xiaomi bu sorunu kabullenmiş resmi açıklama da yapmış.

Valla hocam ben taa ne zaman soyledim kronik sorun var diye millet bana saydı durdu ama benim dediğim çıktı

Hllcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Ben de 10 gündür 9 Pro 128 GB kullanıyorum. Kameraya toz kaçma olayını çok sık duydum ancak ben de şuan için öyle bir şey yok.

Ama cihaz kesinlikle stabil çalışmıyor. Arayüz gecikmeleri, açılıştaki yavaşlık vs. ne yaptıysam çözülmedi. MIUI 12 güncellemesi geldi yine aynı. Ayrıca kendi kendine ışık yakma problemi de var.

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Ben de 10 gündür 9 Pro 128 GB kullanıyorum. Kameraya toz kaçma olayını çok sık duydum ancak ben de şuan için öyle bir şey yok.

Ama cihaz kesinlikle stabil çalışmıyor. Arayüz gecikmeleri, açılıştaki yavaşlık vs. ne yaptıysam çözülmedi. MIUI 12 güncellemesi geldi yine aynı. Ayrıca kendi kendine ışık yakma problemi de var.
Miui 12 güncelledikten sonra bir format atın telefona fişek gibi oluyor.

Hllcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Üst Alt