Soru Redmi Note 9 4/128 Custom Rom İçin Şartlar Nedir ?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Hepinize yardım için teşekkür ediyorum. Sorun driver kaynaklıymış. Yüklenmedi ama biraz deneme yanılma yaparak yükledim. Peki rom işini ne yapacağız ?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hepinize yardım için teşekkür ediyorum. Sorun driver kaynaklıymış. Yüklenmedi ama biraz deneme yanılma yaparak yükledim. Peki rom işini ne yapacağız ?
Pixel ROM desteği yeni sürümler çıkmadığı için kaldırılmış, Telegram gruplarında yazıyor. Diğer offical olmayan ROM konularına baktığımda da çoğu kişi farklı farklı sorunlardan bahsetmiş. LinageOS linkleri de uçmuş offical galiba, ya da ben bulamadım. Unoffical olanlara şuradan bakabilirsiniz, araştırmanızı tavsiye ederim.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Pixel ROM desteği yeni sürümler çıkmadığı için kaldırılmış, Telegram gruplarında yazıyor. Diğer offical olmayan ROM konularına baktığımda da çoğu kişi farklı farklı sorunlardan bahsetmiş. LinageOS linkleri de uçmuş offical galiba, ya da ben bulamadım. Unoffical olanlara şuradan bakabilirsiniz, araştırmanızı tavsiye ederim.
Lineage os un hangi sürümü offical ? Ona göre ben araştırayım.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Lineage os un hangi sürümü offical ? Ona göre ben araştırayım.
Offical olan 1 tane var, resmi geliştiriciler dışındakiler unoffical geçiyor. Bence forumdaki konulara bakın hocam, başka forumlarda yorumları incelediğimde en kusursuz olanlar bizim forumdaki ROM'lar genel olarak.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Offical olan 1 tane var, resmi geliştiriciler dışındakiler unoffical geçiyor. Bence forumdaki konulara bakın hocam, başka forumlarda yorumları incelediğimde en kusursuz olanlar bizim forumdaki ROM'lar genel olarak.
Bu hemen hemen her videoyu note 9 ile çeken bir hintlinin video açıklamasındaki site. Resmi ve resmi olmayan diye ayrılmış. Bunun içinden öneriniz var mı ?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Bu hemen hemen her videoyu note 9 ile çeken bir hintlinin video açıklamasındaki site. Resmi ve resmi olmayan diye ayrılmış. Bunun içinden öneriniz var mı ?
Bence öncelikle offical olanı kurun, beğenmezseniz unoffical olmayana bakarsınız.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Bence öncelikle offical olanı kurun, beğenmezseniz unoffical olmayana bakarsınız.
Şimdi benim cihaz repairli bir cihaz. Bootloader açıldı. Sonra twrp kurup backup aldıktan sonra. Wipe yapıp ınstal üzerinden romu yüklemem mi gerekiyor ? Eng vs diye bir şeyler duymuştum.

Üst Alt