ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
Yetkili Hesabı Atlamak - Bypass Auth

Redmi Note 9​

Öncelikle kera706 üyeli arkadaşımızın konusundaki programları yüklüyoruz ve yapılması gerekenleri yapıyoruz.

Dosyayı indirin.

Redmi Note 9 telefonun driverini Libusb Filter programına SES + / SES - tuşlarını aynı anda basıp usb kablosunu takıp tanıtıyoruz. Note 8 Pro da ki gibi sadece SES+ basmıyoruz.

Orjinal dosyaları kaynaktan ulaşabilirsiniz. Sadece sizin için derleyip çalışır hale getirdim..
hocam flastooldan yazılım atarken hata verdı redmı yazısında kaldı yardımcı olabilirmisiniz

aksaray68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selçuk
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
merhaba arkadaslAR cihazım note 9 yurt dışı telefona büğün rom yüklemesi yaparken kapandı bir daha açılmadı uzaktan yardım ile yapacak arkadaslar var mı lütfen yardım etsin bana hiç bir işlem yapmıyor cihaz fastboot yok simsiyah duruyor hiçbir tepki vermiyor

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
merhaba arkadaslAR cihazım note 9 yurt dışı telefona büğün rom yüklemesi yaparken kapandı bir daha açılmadı uzaktan yardım ile yapacak arkadaslar var mı lütfen yardım etsin bana hiç bir işlem yapmıyor cihaz fastboot yok simsiyah duruyor hiçbir tepki vermiyor
hocam cihazınız brick olmus veya o şekilde oldugunu düşünüyorum konu da anlatılanları yaparak cihazınızı calısır hale getirebilirsiniz ve size örnek bir video bırakıyorum "
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
" veya forumdan ücretli destek alabilirsiniz

aksaray68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selçuk
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
teşekkür ederim hocam çok kafa karıştı iyice hocam telefon bilgisayara bağlanmıyor ki bağlandı çıktı olarak görüyor telefonu ne yapcam şaştım kaldım bana yardım edin ne olur

Ü

Üye silindi 278685

Guest
teşekkür ederim hocam çok kafa karıştı iyice hocam telefon bilgisayara bağlanmıyor ki bağlandı çıktı olarak görüyor telefonu ne yapcam şaştım kaldım bana yardım edin ne olur
Driverları kaldırın device cleaner ile bağlantısı kesilmiş cihazları temizleyin tekrar bağlayın sorunsuz olur .

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
denedim işe yaramıyor cihaz güncellerken botloop oldu tuşlar işe yaramıor basınca pc görüyor 4 5 saniye sonra gidiyor
Hocam dm'den ücretsiz yardımcı olurum yazarsanız. numaramı buraya bırakamam arar görüşürüz halletmenize yardımcı olurum zamanında bende çektim bu cihazdan şu an yeterince hakimim :D

karktersiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serfar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
hocam eng rom atıyorum hiç sıkıntı yok ama mi flash ile global rom atıyorum 12.0.6 - 12.5.4 hindistan romunu denedim sonra ama her seferinde açılıyo telefon mıui yazısı geliyo sonra kapanıp recovery moduna giriyor ve şu hatayı veriyor ; " this miui version can't be installed on this device " . sp flash tool ile global atmaya çalıştım ama aynı hatayı aldım. yardım edebilir misiniz?

Ekli dosyalar

• IMG_20221106_223032[1].jpg
    IMG_20221106_223032[1].jpg
    850,7 KB · Görüntüleme: 4

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
hocam eng rom atıyorum hiç sıkıntı yok ama mi flash ile global rom atıyorum 12.0.6 - 12.5.4 hindistan romunu denedim sonra ama her seferinde açılıyo telefon mıui yazısı geliyo sonra kapanıp recovery moduna giriyor ve şu hatayı veriyor ; " this miui version can't be installed on this device " . sp flash tool ile global atmaya çalıştım ama aynı hatayı aldım. yardım edebilir misiniz?
Twrp kurup deneyin çözülür.

karktersiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serfar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
hocam twrp kurulmuyor. twrp attığım zaman telefon gidiyo kırmızı dikkat işreti çıkıyo ve tekrar başlatıyo kendini böyle tekrara giriyor. eng roma uygun twrp varmı elinizde ben bulamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bootleader kilidi kapandığı için mi böyle oluyor

Son düzenleme:
Üst Alt