Vavay132

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
66
En Sonunda Başka Bir Yönemle Telefonu Açabildim Ancak Şöyle Bir Sorun Var

MIUI 11 , ENG ROM Kurulmuyor Mi Flashla Yükleyince , Yükleme Bitince Siyah Ekranda Kalıp Brick Oluyor

MIUI 12 Yüklenebiliyor Sadece

Ve IMEI'ler Silinmiş İkiside

Bootloader Kilidi Açık

Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşşekkürler

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
En Sonunda Başka Bir Yönemle Telefonu Açabildim Ancak Şöyle Bir Sorun Var

MIUI 11 , ENG ROM Kurulmuyor Mi Flashla Yükleyince , Yükleme Bitince Siyah Ekranda Kalıp Brick Oluyor

MIUI 12 Yüklenebiliyor Sadece

Ve IMEI'ler Silinmiş İkiside

Bootloader Kilidi Açık

Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşşekkürler
miui 11 ve eng rom için sp flash toolu kullanmalısın..
bu flash toollarla dene.. ben bunlarla yüklüyorum. Ama şu var Eng Romdan globala dönüş yapacaksan Mi flashtool ile atmayı dene Fastboot modunda.

Rar şifresi : 12345
bunu paylaşmıştım bununla yükleyebilirsin..

Komander

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
Mi9
Konular
0
Yetkili Hesabı Atlamak - Bypass Auth

Redmi Note 9​

Öncelikle kera706 üyeli arkadaşımızın konusundaki programları yüklüyoruz ve yapılması gerekenleri yapıyoruz.

Dosyayı indirin.

Redmi Note 9 telefonun driverini Libusb Filter programına SES + / SES - tuşlarını aynı anda basıp usb kablosunu takıp tanıtıyoruz. Note 8 Pro da ki gibi sadece SES+ basmıyoruz.

Orjinal dosyaları kaynaktan ulaşabilirsiniz. Sadece sizin için derleyip çalışır hale getirdim..
bu nasıl çalışıyor

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben önceden bu yöntemle telefonu kurtarmıştım sonra ayarlardan 12.0.7 güncellemesi yaptım ve root atmayı denedim telefon redmi yazıyor ve ardından siyah bir ekrana düşüyor ekran açık parlaklığı görüyorum aygıt yöneticisinde android composit adb interface olarak görünüyor mi flash ile ilk başta 12.0.3 flaslamak istedim bayağı uzun sürdü getvar product error gibi bir şey verdi ardından 12.0.7 indirip mi flash ile denedim yine aynı sonuç ardından bu yönteme geri geldim tüm tuşlara basılı tutup libusb filtere port olarak tanıtsamda cihaz sürekli açılıyor ve adb interface olarak görünüyor telefonu geri getirmenin bir yolu var mı ya da cihazı kapatıp nasıl sp flash tooldan yeniden rom yükleyebilirim lütfen yardım edin

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
tamamen siyah ekran gelmeyip benim gibi adb'den cihazı görenler için birebir adımları uygulayın libusb tanıtmaya gelince tüm tuşlara basıp 2-3 sn mediatek usb port görecek yükleyin ardından brom dosyasını çalıştırırken aynı işlemi yapın cihazınız artık mediatek usb port gözükecek da auth ve scatter dosyalarını seçerek flashlayın

berkan4545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkan
Cihazım
redmi note 9
Konular
2

Redmi Note 9​

Öncelikle kera706 üyeli arkadaşımızın konusundaki programları yüklüyoruz ve yapılması gerekenleri yapıyoruz.

Dosyayı indirin.

Redmi Note 9 telefonun driverini Libusb Filter programına SES + / SES - tuşlarını aynı anda basıp usb kablosunu takıp tanıtıyoruz. Note 8 Pro da ki gibi sadece SES+ basmıyoruz.

Orjinal dosyaları kaynaktan ulaşabilirsiniz. Sadece sizin için derleyip çalışır hale getirdim..

Redmi Note 9​

Dosyayı indirin.

abi madde madde nasıl yapılacagı hakkında bir makale var mı

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
abi madde madde nasıl yapılacagı hakkında bir makale var mı

Konunun başında da belirttim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben önceden bu yöntemle telefonu kurtarmıştım sonra ayarlardan 12.0.7 güncellemesi yaptım ve root atmayı denedim telefon redmi yazıyor ve ardından siyah bir ekrana düşüyor ekran açık parlaklığı görüyorum aygıt yöneticisinde android composit adb interface olarak görünüyor mi flash ile ilk başta 12.0.3 flaslamak istedim bayağı uzun sürdü getvar product error gibi bir şey verdi ardından 12.0.7 indirip mi flash ile denedim yine aynı sonuç ardından bu yönteme geri geldim tüm tuşlara basılı tutup libusb filtere port olarak tanıtsamda cihaz sürekli açılıyor ve adb interface olarak görünüyor telefonu geri getirmenin bir yolu var mı ya da cihazı kapatıp nasıl sp flash tooldan yeniden rom yükleyebilirim lütfen yardım edin
birde bununla dene 2 türlü auth dosyası var

Son düzenleme:

asporkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
baypass yaptıktan sonra telefon kapalı kalıyor güzel fakat flash tool dediğiniz ayarlrda yapıyorum dowloand diyorum hata alıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

asporkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
arkadaşlar lütfen yardım edin. dünden beri bununla uğraşıyorum. bu işlemi yaptıktan sonra tamam fastboot açıldı fakat şimdi de bu hatayı alıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt