mincu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nurettin
Cihazım
redmi 9
Konular
2
Benim telefon, siyah ekrandayken ses kisma ve acma ile power tusuna basinca pc de 2sniye mediatek usb port olarak goruyor, elimi tuslardan cekmiyorum,2saniye sonra adb modunda goruyor pc.. elimi tuslardan cekince telefon yeniden basliyor, telefonu kapatamiyorum.. nasil mediatek moduna alabilirim

mincu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nurettin
Cihazım
redmi 9
Konular
2
nasıl yapabilirim.. yardımcı olacak biri va rmı

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Benim telefon, siyah ekrandayken ses kisma ve acma ile power tusuna basinca pc de 2sniye mediatek usb port olarak goruyor, elimi tuslardan cekmiyorum,2saniye sonra adb modunda goruyor pc.. elimi tuslardan cekince telefon yeniden basliyor, telefonu kapatamiyorum.. nasil mediatek moduna alabilirim
LibUsb filter programında telefonun driverini tanıtman gerekiyor. orda hızlı olman gerekiyor 2 saniyelik görünüp kayboluyor. Göründüğü an onu seçip ortada İnstall seçeneği aktif olur. Hızlı bir şekilde İnstall a basman gerekiyor. Bastıktan sonra çıkar kabloyu filan sonra telefonu kapat. Brom.bat dosyasını aç sonra telefonda Ses Artırma ve Ses Kısma tuşuna bas ve USB kablosunu tak.

Telefonun driverini LibUsb filtere tanıtıp tanıtmadığına bakmak için şöyle yöntem deneyebilirsin. Remove a device filter kısmında tanıtılan telefon sürücüleri gözükür. Sende boş ise tanıtamamışsın demektir. ilk baştaki İnstall a device filtere girip tanıtman gerekiyor. Sadece hızlı olman lazım bu kadar.

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Yetkili Hesabı Atlamak - Bypass Auth

Redmi Note 9​

Öncelikle kera706 üyeli arkadaşımızın konusundaki programları yüklüyoruz ve yapılması gerekenleri yapıyoruz.

Dosyayı indirin.

Redmi Note 9 telefonun driverini Libusb Filter programına SES + / SES - tuşlarını aynı anda basıp usb kablosunu takıp tanıtıyoruz. Note 8 Pro da ki gibi sadece SES+ basmıyoruz.

Orjinal dosyaları kaynaktan ulaşabilirsiniz. Sadece sizin için derleyip çalışır hale getirdim..
hocam bypass dosyası arşiv hatası veriyor.tekrar yükler misiniz ya da original dosyalardan hangisini indirmemiz gerek söyler misiniz.

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
hocam bypass dosyası arşiv hatası veriyor.tekrar yükler misiniz ya da original dosyalardan hangisini indirmemiz gerek söyler misiniz.
nasıl bir hata veriyor görebilir miyim.
Birde Dosyayı güncelliyorum hemen

bypass_utility-master ana klasör oluyor. Ana klasörünün içine sadece exploits_collection-master içindekileri atsan yeterli

Son düzenleme:

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
nasıl bir hata veriyor görebilir miyim.
Birde Dosyayı güncelliyorum hemen

bypass_utility-master ana klasör oluyor. Ana klasörünün içine sadece exploits_collection-master içindekileri atsan yeterli
hocam ilk verdiğin linkte arşiv hasarlı hatası alıyordum ama yeni linkte hata yok. şimdi bu senin verdiğin bypass dosyasını verdiğin şekilde tıpkı note 8 pro konusunda olduğu gibi bat dosyasından çalıştırıp o konuda verilen FlashTool ile kullanabilir miyim? bu arada ilgin ve dosyayı yeniden yüklediğin için teşekkür ederim.

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
hocam ilk verdiğin linkte arşiv hasarlı hatası alıyordum ama yeni linkte hata yok. şimdi bu senin verdiğin bypass dosyasını verdiğin şekilde tıpkı note 8 pro konusunda olduğu gibi bat dosyasından çalıştırıp o konuda verilen FlashTool ile kullanabilir miyim? bu arada ilgin ve dosyayı yeniden yüklediğin için teşekkür ederim.
yok çalıştıramassın. bat dosyası içeriği farklı. oradakini değiştir yada yeni oluştur.

@echo off
python main.py
pause

yazman yeterli

Son düzenleme:

m.c.b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muarruf
Cihazım
mi a1
Konular
1
Bu yontem ile bl kapalı cihaza rom (pixel experians) kurulurmu kurulursa nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz

ismirLee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
üLkü
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Bu yontem ile bl kapalı cihaza rom (pixel experians) kurulurmu kurulursa nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz
Yüklenemezmiş. ondada mi kilidini açmak gerekiyor. Ama bu yöntemle deneyebilirsin SP Flash tool ile. Ayriyetten o romun Note 9 için olanı yok.

Son düzenleme:
Üst Alt