Çözüldü Redmi note 8 pro telefonum kapandı açılmıyor

ColumnaVertebralis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Herkese merhaba. Telefonum bozulmadan 2 ay önce almıştım. 2 ay sonra telefon elimde google da gezerken durduk yere ekranı kapandı ve bir daha açılmadı. Şarja taktım olmadı ne denediysem hiç tepki yok. Telefonum yaklaşık 1.5 aydır bu durumda ve ben 1.5 aydır telefonsuzum. Üniversite öğrencisiyim telefonun garantisi ve kutusu okuduğum şehirde kaldı telefonun bozulacağını tahmin edemedim memlekete dönerken yanımda getirmedim. Malum durumlardan dolayı gidip alamıyorum acayip madur durumdayım telefonun kutusu garantisi yanında değilse tamir etmeyiz diyolar online derslerim var ablamın telefonundan izlemek zorunda kalıyorum bazen izleyemiyorum da lütfen yardım edin perişan oldum 1.5 aydır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba. Telefonum bozulmadan 2 ay önce almıştım. 2 ay sonra telefon elimde google da gezerken durduk yere ekranı kapandı ve bir daha açılmadı. Şarja taktım olmadı ne denediysem hiç tepki yok. Telefonum yaklaşık 1.5 aydır bu durumda ve ben 1.5 aydır telefonsuzum. Üniversite öğrencisiyim telefonun garantisi ve kutusu okuduğum şehirde kaldı telefonun bozulacağını tahmin edemedim memlekete dönerken yanımda getirmedim. Malum durumlardan dolayı gidip alamıyorum acayip madur durumdayım telefonun kutusu garantisi yanında değilse tamir etmeyiz diyolar online derslerim var ablamın telefonundan izlemek zorunda kalıyorum bazen izleyemiyorum da lütfen yardım edin perişan oldum 1.5 aydır

Üniversitede ki uygulama derslerim de çektiğim videolar ses kayıtları hepsi içinde kaldı çok mağdurum önemli ders notlarım videolarım hiçbirine ulaşamıyorum

uwentallos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9S
Konular
6
hayır maalesef fastboot moda girmiyor, cihazda tepkime yok power tuşuna 30 saniye basınca titreşim oluyor sadece
forumda bununla ilgili bir konu vardı hocam siz de araştırın ben bulursam ekliyim

Edit:

Konunun ilk mesajında anlatıyor daha detay isterseniz ilerleyen mesajlarda nasıl bilgisayara bağlayacağınızın falan da cevabı verilmiş.İyice anladıktan sonra işleme başlayın

Oyla:

ahmet2535t

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
note8pro
Konular
0
forumda bununla ilgili bir konu vardı hocam siz de araştırın ben bulursam ekliyim

Edit:

Konunun ilk mesajında anlatıyor daha detay isterseniz ilerleyen mesajlarda nasıl bilgisayara bağlayacağınızın falan da cevabı verilmiş.İyice anladıktan sonra işleme başlayın

teşekkür ederim

Oyla:

oznyldz_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi note 8
Konular
1
merhabalar arkadaşlar, mi note 8 telefonum açılış ekranında kalıyor unlocked yazıyor o şekilde ne kapanıyor ne açılıyor. rom atmayı deniyorum orda da hata veriyor ne yapabilirim?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam bendede aynı sorun var kapandı açılmıyor redmi-recovery 3.0 da kaldı takılı kısır döngüde rom atılmıyor bişi yapılmıyor nası çözerim bunu
Recovery ekranında altta kırmızı bir hata yazısı var mı? varsa ne yazıyor?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Evet Hocam This MIUI version can't be installed on this device yazıyor
Bootloader kilitlemişsiniz. Bootloader kilidi açılmadan şuanda global rom ile açamazsınız. Yurtdışı cihaz mıydı?

Oyla:
Üst Alt