Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

eawewae

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
XPERİA Z5
Konular
6
MIUI 11'de iken bulunduğunuz sürüme ait boot.img dosyasını fastboot ile tekrar yükleyiniz
şu an miui 11 android 10 mevcut boot.img i nasıl alacağım? konudaki sürümü yükleyince ön kameraya bağlanılamıyor hatası alıyorum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
şu an miui 11 android 10 mevcut boot.img i nasıl alacağım? konudaki sürümü yükleyince ön kameraya bağlanılamıyor hatası alıyorum
Konudaki romu yükleyiniz mi flash ile. Daha sonra rom dosyasının içinde boot.img dosyası olur. Dosyanın bulunduğu klasörde shift tuşuna basılı tutarak sağ tık yapıp komut penceresini(PowerShell veya) burada açın seçeneğine tıklayın. Daha sonra şu komutu yazınız.
Kod:
fastboot flash boot boot.img

İşlemleri yaparken telefon fastboot modda ve bilgisayara bağlı olması gerekmektedir

eawewae

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
XPERİA Z5
Konular
6
Konudaki romu yükleyiniz mi flash ile. Daha sonra rom dosyasının içinde boot.img dosyası olur. Dosyanın bulunduğu klasörde shift tuşuna basılı tutarak sağ tık yapıp komut penceresini(PowerShell veya) burada açın seçeneğine tıklayın. Daha sonra şu komutu yazınız.
Kod:
fastboot flash boot boot.img

İşlemleri yaparken telefon fastboot modda ve bilgisayara bağlı olması gerekmektedir
FAILED (remote: 'not allowed in locked state')
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonum bl kilidi açık değil flashtool ile yapıyorum ama bu hatayı aldım. Anlaşılan olmayacak eski sürüme dönüyorum teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
FAILED (remote: 'not allowed in locked state')
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonum bl kilidi açık değil flashtool ile yapıyorum ama bu hatayı aldım. Anlaşılan olmayacak eski sürüme dönüyorum teşekkürler.
Flashtool ile yüklemeniz gerekiyor o zaman. Tüm tikleri kaldırıp sadece boot bölümü seçili olması lazim

eawewae

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
XPERİA Z5
Konular
6

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Rom kurulumunda imei zarar görmez hocam. Endonezya romunda *#06# yapıldığında imei alınamıyor yazar ancak ayarlar cihaz bilgisine girildiğinde imei görünür. Bilgi için Zenex hocama teşekkürler
Hocam bu aşamada cihaza format yada fabrika ayarlarına sıfırlama işleminde IMEI silinmesi mümkünmüdür.Rica etsem şimdiden teşekkürler.

Üst Alt