Yardım Redmi Note 8 Pro Şebeke Sorunu ve Ekranda belirip kaybolan beyaz çizgiler

akcomerfaruk21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
1
İyi Günler Arkadaşlar,

28 Ekimde Hepsiburada sitesinden Redmi Note 8 Pro satın aldım. Telefon gayet güzel beğendim fakat kırsal alanda çalışıyorum ve herkesin şebekesi çekerken ben turkcell hat kullanmama rağmen şebekem çekmiyor ve çok sıkıntı yaşatıyor bu durum bana. Şebekem durmadan gidip geliyor. Servisi aradım telefonu gönderin dediler. Bunun daha farklı bir çözümü var mı acaba? Bu problemi yaşayan başka arkadaş var mı ? Bir de ekranda arada bir beyaz kılcal çizikler belirip kayboluyor. Yazılımdan mı kaynaklanıyor ?

Umutx60

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Note 8 P
Konular
0
Çarşamba günü garantiye verdim daha kullanamadan Bakalım bekliyoruz parçası değişecekmiş. Gerçekten bunu hiç beklememiştim.

Oyla:

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Çarşamba günü garantiye verdim daha kullanamadan Bakalım bekliyoruz parçası değişecekmiş. Gerçekten bunu hiç beklememiştim.

Haydaaaa ne parçası değişecekmiş? Bilgi verdiler mi? Ben hep yazılımsaldır diye düşünüyordum.

Oyla:

Umutx60

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Note 8 P
Konular
0
Daha bir bilgi alamadım asker olsuğum için çıkamıyorum arayıncada zaten genpa ya ulaşılmıyor bakacağız artık

Oyla:

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Daha bir bilgi alamadım asker olsuğum için çıkamıyorum arayıncada zaten genpa ya ulaşılmıyor bakacağız artık

Hayırlısı olsun umarım çözülür, teslim aldığında ne yapıldı ise yazarsanız belki birilerine faydası olur.

Oyla:

EmreKfb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusif
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Hocam bende mi 8 lite var aldığımdan beri şebeke sorunu yaşıyorum 1 senedir bu şekilde garantiye git gelle geçti 2 kere 15 er gün garantide kaldı yazılım atıp verdiler, bir kere götürüp ayaküstü ben yazılım attırdım. Bence Xiaomi telefonların genelinde Türkiye sebekeleriyle ilgili bir uyumsuzluk var. Nihayetinde tüketici mahkemesine başvurdum para iadesi talebiyle ve karar lehime çıktı yarın telefonu aldığım yere iade edip para iade ki alacağım. Size de tavsiyem yeni bir telefonda tamir kabul etmeyin değişim yada iade talep edin. Kabul görmezse tüketici mahkemesine başvurun. Saygılarımla

Oyla:
Üst Alt