Yardım Redmi Note 8 Pro Şebeke Sorunu ve Ekranda belirip kaybolan beyaz çizgiler

akcomerfaruk21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
1
İyi Günler Arkadaşlar,

28 Ekimde Hepsiburada sitesinden Redmi Note 8 Pro satın aldım. Telefon gayet güzel beğendim fakat kırsal alanda çalışıyorum ve herkesin şebekesi çekerken ben turkcell hat kullanmama rağmen şebekem çekmiyor ve çok sıkıntı yaşatıyor bu durum bana. Şebekem durmadan gidip geliyor. Servisi aradım telefonu gönderin dediler. Bunun daha farklı bir çözümü var mı acaba? Bu problemi yaşayan başka arkadaş var mı ? Bir de ekranda arada bir beyaz kılcal çizikler belirip kayboluyor. Yazılımdan mı kaynaklanıyor ?

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Selam. Turkcell'e gidip hattının yedeğini al çekmeme problemi simkartından kaynaklanabiliyor. Zamanında benim başıma da gelmişti. Gerçi o zaman note 8 pro kullanmıyordum. Ama Hat ile olduğunu düşünüp sim kart değişikliği yaptığımda problem çözülmüştü. Diğer konu beyaz çizgi olayı ise telefonum brick olmadan önce benimde başıma bir kere geldi. Benim telefonumda Avrupa EEA kararlı global rom vardı. Son güncellemesinden sonra bir daha da başıma gelmedi. Beyaz çizgi olayı yazılımsal diye düşünüyorum. He ama telefonu gönder demişler sana. Hazır garantiliyken gönder belki yenisini gönderirler.

Oyla:

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Şu beyaz çizgi muhabbeti bende de var. Güncelleme bekliyorum düzelmez ise yollarım garantiye.

Oyla:

bulentevcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bulent
Cihazım
mi6
Konular
0
karanlık modda kullanıyorsanız yapıyor beyaz çizgiyi yazlımsal bir sorun güncelleme ile düzelecektir,karanlık mod kapatılınca zaten böyle bir sorun yok.

Oyla:

mehmetunslgs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Karanlık Modda yapıyor demıs
karanlık modda kullanıyorsanız yapıyor beyaz çizgiyi yazlımsal bir sorun güncelleme ile düzelecektir,karanlık mod kapatılınca zaten böyle bir sorun yok.

Karanlık Modda yapıyor demıssınız ama beyaz ekranda zaten gorulmesı zor o cızgılerın ben karanlık moddan cıkıyorum chromede gezerken sıyah ekranda yıne belırıyor cumartesı teknık servıse goturecegım gelmemı soyledıler kesın bılgı varmı yazılımla duzelecegı. Xiomi Türkiye Twitardan yazıstıgımda bana son guncel yazılımlarınızı kontrol edın dedı bu sorun son yazılımlarda duzeltıldı gerı donus alıyoruz dedı ama gerı donus yapanlara gelen bana gelmeyen yazılımı anlamadım.

Oyla:

Kahray61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilm
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Arkadaşlar MIUI 11 güncellemsi geldi bende düzeldi kullananlara da gelmiştir yada yakındır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

Apokayseri83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xioami
Konular
0
İyi Günler Arkadaşlar,

28 Ekimde Hepsiburada sitesinden Redmi Note 8 Pro satın aldım. Telefon gayet güzel beğendim fakat kırsal alanda çalışıyorum ve herkesin şebekesi çekerken ben turkcell hat kullanmama rağmen şebekem çekmiyor ve çok sıkıntı yaşatıyor bu durum bana. Şebekem durmadan gidip geliyor. Servisi aradım telefonu gönderin dediler. Bunun daha farklı bir çözümü var mı acaba? Bu problemi yaşayan başka arkadaş var mı ? Bir de ekranda arada bir beyaz kılcal çizikler belirip kayboluyor. Yazılımdan mı kaynaklanıyor ?
Şehir merkezinde de sıkıntı yaşatıyor konuşurken birden alo alo diyor lar ses net geliyor benim sesim gitmiyor bilen varsa yazsın lütfen

Oyla:

Sefa5161

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
İphone 7 plus
Meslek
Photography
Konular
8
Hattım türk telekom merkezde yaşıyorum hat 4.5 g çekiyo sürekli çekiminde hiç bi sıkıntı yok bugün hattıda değiştirdim acaba hattan mı diye ama halen devam eden bi şebeke sorunu var acaba telefondan mı anlayamadm karşı taraf arada bi sesin gelmiyor dio sürekli olmasada 5 aramanın 2 sinde oluyo bu sorun başka yaşayan var mı ?

Oyla:
Üst Alt