Rom Redmi Note 8 Pro - OctaviOS v2.9 Android 11 (Şiddetle Tavsiye)

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hocam iyi geceler

Bu romun Android 12 olan versiyonu çıkmış ( OctaviOS-v3.1-begonia-20211118-0906-GAPPS-UNOFFICIAL )
Ben romu indirdim ancak henüz kurmadım. Yarın çalışıyorum müsait olamam ama nasipse Çarşamba günü kuracam İnşaallah.
Sizin bilginiz varmı kurup denediz mi acaba
Android 12 yeni yeni çıktı sonuçta, en son hotspot sorunu vardı belki duzelmiştir bu arada hocam yaş kaç profilden yaş kemale ermiş gibi duruyor. bu işlerle uğraşan bu yaşlarda insan pek bulunmuyor malum :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam iyi geceler

Bu romun Android 12 olan versiyonu çıkmış ( OctaviOS-v3.1-begonia-20211118-0906-GAPPS-UNOFFICIAL )
Ben romu indirdim ancak henüz kurmadım. Yarın çalışıyorum müsait olamam ama nasipse Çarşamba günü kuracam İnşaallah.
Sizin bilginiz varmı kurup denediz mi acaba
Henüz denemedim hocam :) Ama evet çıkmış gördüm.

serhend001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Nail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Android 12 yeni yeni çıktı sonuçta, en son hotspot sorunu vardı belki duzelmiştir bu arada hocam yaş kaç profilden yaş kemale ermiş gibi duruyor. bu işlerle uğraşan bu yaşlarda insan pek bulunmuyor malum :)

Teşekkürler hocam yaş 50

ancalagon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
red mi note 8 p
Konular
4
Bi ufak hatayla karşılaştım daha doğrusu acemiliğim diyelim ama çözüldü başarılar

Son düzenleme:

ancalagon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
red mi note 8 p
Konular
4
Merhabalar , denediniz mi android 12 yi. Şuanda bu romu kullanıyorum yeni kurdum eğer çok fark derseniz 12 yi kurmak isterim

serhend001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Nail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Ben kurdum ancak telefon uygulaması google orijinal ugulaması AOSP değil sadece bu sebepten romdan hoşlanmadım
Yoksa rom çok güzel hızlı stabil ama dediğim gibi arama kaydetme tam ekran fotoğraf vs benim tercih ettiğim özellikler şimde eğer becerebilirsem crDroidAndroid-11.0-20211106-begonia-v7.12 yükleyecem inşaallah sorun çıkmaz

yavuz-x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
Android 12 bizim bu cihazlarda daha yeni yeni romlar ortaya çıkmaya başladı..çıkıp var olanları denedim..çoğunda sorunlar mevcut..içlerinde en iyisi diyebileceğim ...bu diğerlerine göre daha sorunsuz şimdilik..

Eren Akbaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Bu rom'da çalışmayan özellikler var mı? Mesela parmak izi, nfc falan. Ayrıca bazı yerlerde google safetynet yok demişler bu ne anlama geliyor?

Beratyldrm25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Müdür
Konular
0
Bu rom'da çalışmayan özellikler var mı? Mesela parmak izi, nfc falan. Ayrıca bazı yerlerde google safetynet yok demişler bu ne anlama geliyor?
3 haftadır kullanıyorum herhangi bir sorunla şuana kadar karşılaşmadım gayet akıcı kararlı rom dur yüklemenizi tavsiye ederim

Eren Akbaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
3 haftadır kullanıyorum herhangi bir sorunla şuana kadar karşılaşmadım gayet akıcı kararlı rom dur yüklemenizi tavsiye ederim
Teşekkür ederim peki sürümünüz android 12 mi? Ve birkaç ekstra sorum var: twrp yüklerken USB 2.0 veya 3.0 olması ve cihazın çin versiyon olması önemli mi? Ve imei gider mi bu işlemlerden sonra

Üst Alt