Rehber Redmi Note 8 Pro - Kulaklık Ses Seviyesi Yükseltme

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Konuyla alakasız olabilir ama Müzik dinlerken yetersiz ses alan arkadaşlar için eğer standart player kullanmaktansa, Neutron Music Player'ı herkese tavsiye ediyorum, Hem ekolayzer'ı hemde DB şiddedi ayarı çoğu kulaklığın sınırını zorlıcak kalitedede hatta bozucak kalitede kaliteli ses verebiliyor, Lg v10'un kulaklığını en yüksek desibelde anında bozdu,Jbl'in kulaklığını kullanıyorum şuan, cidden çok kaliteli ses verimi alıyorum bu uygulamadan,Denemek isteyen arkadaşlar deniyebilir :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam bu ne? Sese noldu ya böyle :D O kadar bariz bir fark var ki muhteşem seste bozulma falanda yok hiçbir şekilde elinize sağlık harika!

srdar35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
mi8
Konular
3
bluetooth icin de ses yukseltmeyi biliyorsaniz paylasir misibiz

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Bu ayarları değiştiriyorum fakat kendinden tekrar eski haline dönüyor bir nevi Bluetooth da ses yükseliyor bana başlar daha iyi gibime geldi mi true earbuds ile

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-12-08-00-04-625_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-12-08-00-04-625_com.android.settings.jpg
    315,1 KB · Görüntüleme: 94

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Teşekkür ediyorum. Note 8de prosundan fazla ses çıkması normal mi

Normal olabilir,varyasyonlara göre farklılık gösterebiliyor.Verdiğim ayarların kulaklık dışında denenmesini tavsiye etmiyorum hocam.

Konuyla alakasız olabilir ama Müzik dinlerken yetersiz ses alan arkadaşlar için eğer standart player kullanmaktansa, Neutron Music Player'ı herkese tavsiye ediyorum, Hem ekolayzer'ı hemde DB şiddedi ayarı çoğu kulaklığın sınırını zorlıcak kalitedede hatta bozucak kalitede kaliteli ses verebiliyor, Lg v10'un kulaklığını en yüksek desibelde anında bozdu,Jbl'in kulaklığını kullanıyorum şuan, cidden çok kaliteli ses verimi alıyorum bu uygulamadan,Denemek isteyen arkadaşlar deniyebilir :)
Dediğiniz playerı daha önce deneme fırsatım oldu biraz yapay arttırıyor sesi bunu kulaklıkla dinlerken anlayabiliyorsunuz,örneğin bass tiz yükselttiğinizde bassta gıcırtı yapar veya tizde müziğin midlerini bozar görsel olarakta biraz geride kalmış gibiydi :)

bluetooth icin de ses yukseltmeyi biliyorsaniz paylasir misibiz

Bluetooth için aynı menüde audio volume kısmında bt kısmı var ancak dediğim gibi farklı bir ayar yapmanızı tavsiye etmem illa yapıp deneyeceğim derseniz sizin sorumluluğunuzda olmak üzere dediğim kısımdan değişiklik yaparak test edebilirsiniz.

Bu ayarları değiştiriyorum fakat kendinden tekrar eski haline dönüyor bir nevi Bluetooth da ses yükseliyor bana başlar daha iyi gibime geldi mi true earbuds ile

Dediğiniz kısımdaki ayarlar cihazın geliştirici ayarlar kısmında dolayısıyla konudaki engineer mode ayarları farklı bir üstteki cevabım sizin içinde geçerli,yine de tekrar söylüyorum önermiyorum :)

srdar35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
mi8
Konular
3
Normal olabilir,varyasyonlara göre farklılık gösterebiliyor.Verdiğim ayarların kulaklık dışında denenmesini tavsiye etmiyorum hocam.

Dediğiniz playerı daha önce deneme fırsatım oldu biraz yapay arttırıyor sesi bunu kulaklıkla dinlerken anlayabiliyorsunuz,örneğin bass tiz yükselttiğinizde bassta gıcırtı yapar veya tizde müziğin midlerini bozar görsel olarakta biraz geride kalmış gibiydi :)

Bluetooth için aynı menüde audio volume kısmında bt kısmı var ancak dediğim gibi farklı bir ayar yapmanızı tavsiye etmem illa yapıp deneyeceğim derseniz sizin sorumluluğunuzda olmak üzere dediğim kısımdan değişiklik yaparak test edebilirsiniz.

Dediğiniz kısımdaki ayarlar cihazın geliştirici ayarlar kısmında dolayısıyla konudaki engineer mode ayarları farklı bir üstteki cevabım sizin içinde geçerli,yine de tekrar söylüyorum önermiyorum :)
peki diyelim ki ayarlari degistirdim yanlis yerleri kurcaladim vs fabrika ayarlarina dondugum zaman duzelir mi?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
peki diyelim ki ayarlari degistirdim yanlis yerleri kurcaladim vs fabrika ayarlarina dondugum zaman duzelir mi?

Merhaba. Fabrika ayarı her şeyi ilk haline getirir. Yani evet düzelir :) Korkmayın

Üst Alt