Soru Redmi Note 8 Pro IMEI atılmış cihaza hard reset

Ramazangeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mi band 4
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Merhaba,arkadaşlar size bir kaç sorum olacak.Benim telefonum yurtdışı olduğu için haliyle IMEI attırmak durumunda kaldım cihaza hard reset atmak istiyorum ama atarsam IMEI gidermi silinirmi bilmiyorum cihazda twrp,root falan yok gördüğüm kadarıyla bir yardımcı olursanız sevinirim ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba,arkadaşlar size bir kaç sorum olacak.Benim telefonum yurtdışı olduğu için haliyle IMEI attırmak durumunda kaldım ama cihaza hard reset atmak istiyorum ama atarsam IMEI gidermi silinirmi bilmiyorum cihazda twrp,robot falan yok gördüğüm kadarıyla bir yardımcı olursanız sevinirim ?
cihaz note 8 promu hocam yanlıs yere konuyu açmısınız burası note 9 pro ama madem açtınız cevaplayım cihazın iç ayarlarında fabrika ayarı var onu yaparsanız imei uçar ama Twrp üzerinden format data yaparsanız bişey olmaz

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Merhaba,arkadaşlar size bir kaç sorum olacak.Benim telefonum yurtdışı olduğu için haliyle IMEI attırmak durumunda kaldım cihaza hard reset atmak istiyorum ama atarsam IMEI gidermi silinirmi bilmiyorum cihazda twrp,root falan yok gördüğüm kadarıyla bir yardımcı olursanız sevinirim ?
Hocam benim cihaz redmi note 9 pro bugün imei attırdım daha sonra güncellemelerde sıkıntı olmasın diye magiski kaldırdı imei atan arkadaş daha sonra bana telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayınca imei nin silinmediğini söyledi ama ben daha bu şekilde işlem yapmadım genelde imei nin uçma ihtimali olduğunu söylüyorlar seçim sizin

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam benim cihaz redmi note 9 pro bugün imei attırdım daha sonra güncellemelerde sıkıntı olmasın diye magiski kaldırdı imei atan arkadaş daha sonra bana telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayınca imei nin silinmediğini söyledi ama ben daha bu şekilde işlem yapmadım genelde imei nin uçma ihtimali olduğunu söylüyorlar seçim sizin
hocam twrpden yaparsanız birşey olmaz ama iç ayarlardan fabrika yaparsanız gider buna dikkat edin

Ramazangeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mi band 4
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
cihaz note 8 promu hocam yanlıs yere konuyu açmısınız burası note 9 pro ama madem açtınız cevaplayım cihazın iç ayarlarında fabrika ayarı var onu yaparsanız imei uçar ama Twrp üzerinden format data yaparsanız bişey olmaz
Yani hocam twrp yok şuan cihazda yuklememmi lazım ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yani hocam twrp yok şuan cihazda yuklememmi lazım ?
siz bilirsiniz hocam iç ayarlarından fabrika yapmak riskli çünkü çok fazla insan bu sekilde uçurdu twrp olursa twrp üzerinden format data yani hard reset yapabilirsiniz note 8 pro konusuna gidin orda bir çok twrp var rehberler ile cihaza twrp kurabilirsiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz note 8 pro ise rahatça sıfırlayabilirsiniz birşey olmaz. Bu modele twrp kurmak zaten başlı başına risktir

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Cihaz note 8 pro ise rahatça sıfırlayabilirsiniz birşey olmaz. Bu modele twrp kurmak zaten başlı başına risktir
hocam eminmisiniz bizzat annemin telefonun imesini fabrika ayarı yüzünden ucurmusumlugum var note 8 pro giggle~~

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam eminmisiniz bizzat annemin telefonun imesini fabrika ayarı yüzünden ucurmusumlugum var note 8 pro giggle~~
Eminim hocam. Bu cihaza imei yazma içinde silmek içinde eng rom kurulması lazım sıfırlasın hocam giderse düzeltme garantisi veriyorum okadar eminim :D (bazı toollara destek geldi yenice yapıyor artık eng rom olmadan)

Üst Alt