Soru Redmi Note 8 Pro IMEI atılmış cihaza hard reset

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Arkadaşlar bizim telefonda (redmi note 8 pro) hard reset yapılınca İMEİ ler uçmaz. İster twrp isterse telefon ayarlarından. Hiç birinden İMEİ ler gitmiyor. Hard reseti Telefon ayarlarından fabrika ayarlarına dönmek, stock recovery ile veya twrp ile yapmak olur. İMEİ ler gitmez.
Bununla ilgili demek olar ki, bin tane konu açılmış. Her defasında da söylenmiştir ki, IMEI gitmiyor.
Kral stock recovey dediğin extra sonradan atılan bir şey mi yoksa telefonun orijinal halindeki recovey mi

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Evet, güç ve ses artı tuşu ile giriliyor.
Kusura bakma ama teyit etmek için tekrar sorucam hocam bu recovey menüsünde wipe data yapınca yapılan işlemde silinir mi yada cihaz içinden sıfırlama yapınca.Çünkü bazıları gider diyor bazıları denedim bir şey olmadı diyor.

tarafsız

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
redmi note 8 pr
Meslek
Öğretmen
Konular
2
Benim redmi note 8 proyu defalarca fabrika ayarlarına döndüm imeı gitmedi korkma

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Çok teşekkürler herkese yakında hard reset yapıcam bakalım

zlhkvk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ZelihaKavak
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Merhaba,arkadaşlar size bir kaç sorum olacak.Benim telefonum yurtdışı olduğu için haliyle IMEI attırmak durumunda kaldım cihaza hard reset atmak istiyorum ama atarsam IMEI gidermi silinirmi bilmiyorum cihazda twrp,root falan yok gördüğüm kadarıyla bir yardımcı olursanız sevinirim ?
Merhaba benim de telefon yurt dışı redmi note 9 fabrika ayarlarına geri döndüm vipe data yaptım şimdi telefon sürekli aynı yere geliyor ve açılmıyor IMEI numarası silinmiş olabilir mi yada sistem geri yüklemek için ne yapmalıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu yanlış yere acilmis.
Konu kategorisi değiştirildi.

Hocam benim cihaz redmi note 9 pro bugün imei attırdım daha sonra güncellemelerde sıkıntı olmasın diye magiski kaldırdı imei atan arkadaş daha sonra bana telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayınca imei nin silinmediğini söyledi ama ben daha bu şekilde işlem yapmadım genelde imei nin uçma ihtimali olduğunu söylüyorlar seçim sizin
Benim telefonum yurtdışı redmi note 9 fabrika ayarlarına geri döndüm vipe data yaptım şimdi telefon sürekli olarak açılıp kapanıyor aynı yere geri dönüyor yardımcı olsanız

siz bilirsiniz hocam iç ayarlarından fabrika yapmak riskli çünkü çok fazla insan bu sekilde uçurdu twrp olursa twrp üzerinden format data yani hard reset yapabilirsiniz note 8 pro konusuna gidin orda bir çok twrp var rehberler ile cihaza twrp kurabilirsiniz
Ben yaptım öyle bı hata şimdi geri dönüşü yok mudur telefon ne yapılabilir

Son düzenleme:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba benim de telefon yurt dışı redmi note 9 fabrika ayarlarına geri döndüm vipe data yaptım şimdi telefon sürekli aynı yere geliyor ve açılmıyor IMEI numarası silinmiş olabilir mi yada sistem geri yüklemek için ne yapmalıyım

Benim telefonum yurtdışı redmi note 9 fabrika ayarlarına geri döndüm vipe data yaptım şimdi telefon sürekli olarak açılıp kapanıyor aynı yere geri dönüyor yardımcı olsanız

Ben yaptım öyle bı hata şimdi geri dönüşü yok mudur telefon ne yapılabilir
bilgisayar varsa uzak bağlantı ile tamir edilir. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..

Üst Alt