Rehber Redmi Note 8 Pro için All in One tool V3.2

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
bazen kendi kendine fastboot moduna geçiyor bazende logo gelip kapanıyor
Bu verdiğim tooldan mı rootladınız?Eğer öyle ise çözüm kolay.Tekrar twrp ye girmeye çalışın bu logo gelip kapanırken.Girdikten sonra da tooldaki bölümde uninstall root yapabilirsiniz

eray4.5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
cihazımın hafızası bu şekilde sanırım rom silinmiş kendim mi flash ile rom yüklesem düzelir mi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    246,9 KB · Görüntüleme: 29

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
cihazımın hafızası bu şekilde sanırım rom silinmiş kendim mi flash ile rom yüklesem düzelir mi
Evet silinmiş.Düzeltilebilir fakat arb kontrolü yapmakta fayda var.Toolumu indirmişsiniz.Toolu açın,For developer dan Manual Transactions var onu açın ve aşağıdaki komutu yazın
Kod:
fastboot getvar anti
Bunu yazın,yazdıktan sonra değer gelecek karşınıza,1 2 veya 3 ise sıkıntı yok ama 4 se arb etkinleşmiş demektir.Ama bunun olacağını zannetmiyorum da denemekte fayda var.Sonra Install rom bölümünden stock-fastboot seçerek indirin romu.Eğer daha önce indirdiyseniz de I have stock rom u seçerek verilen şartları yerine getirin ve flashlayın.İster miflash la ister cmdflash la

eray4.5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Evet silinmiş.Düzeltilebilir fakat arb kontrolü yapmakta fayda var.Toolumu indirmişsiniz.Toolu açın,For developer dan Manual Transactions var onu açın ve aşağıdaki komutu yazın
Kod:
fastboot getvar anti
Bunu yazın,yazdıktan sonra değer gelecek karşınıza,1 2 veya 3 ise sıkıntı yok ama 4 se arb etkinleşmiş demektir.Ama bunun olacağını zannetmiyorum da denemekte fayda var.Sonra Install rom bölümünden stock-fastboot seçerek indirin romu.Eğer daha önce indirdiyseniz de I have stock rom u seçerek verilen şartları yerine getirin ve flashlayın.İster miflash la ister cmdflash la
Test sonucu 1 çıktı Teşekkür ederim özel mesajınıza cevap veremiyorum çünkü telefonumu onaylamamıştım.Android 10 Muiu 12.02 için rom önebilirmisiniz indirip şansımı deneyeceğim olmazsa telefoncuya götüreceğim.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Test sonucu 1 çıktı Teşekkür ederim özel mesajınıza cevap veremiyorum çünkü telefonumu onaylamamıştım.Android 10 Muiu 12.02 için rom önebilirmisiniz indirip şansımı deneyeceğim olmazsa telefoncuya götüreceğim.
Güzel.Hocam şimdi rom indirip kurabilirsiniz toolum üzerinden.Hocam miui 12 nin herhangi bir versiyonunu ben önermem pili yutuyor resmen.Ben size android 9 miui 11 öneririm genel olarak.Bunlar içinden de en beğendiklerim ise V11.0.6.0PGGMIXM ve V11.0.2.0PGGIDXM idi

eray4.5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Güzel.Hocam şimdi rom indirip kurabilirsiniz toolum üzerinden.Hocam miui 12 nin herhangi bir versiyonunu ben önermem pili yutuyor resmen.Ben size android 9 miui 11 öneririm genel olarak.Bunlar içinden de en beğendiklerim ise V11.0.6.0PGGMIXM ve V11.0.2.0PGGIDXM idi
Çok teşekkürler indirip kurduğumda root tekrar atmam gerekecekmi yoksa rootlumu olacak?

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

eray4.5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
romu indirdim şimdide böyle bir hatayla karşılaştım ne yapmam gerekir

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    98,1 KB · Görüntüleme: 29

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam hata kodu görünmüyor.Ayrıca bu benim verdiğim miflash ta değil.Yalnız şöyle yapabilirsiniz yine de,MiFlash klasörünü C diskinin içine taşıyın

wProtector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Meslek
Çalışmıyor.
Konular
4
Yeni Klasör yazıyor orda türkçe karakterden dolayı hata vermiş :)
dosya adını kısaltın ve boslukları silin klasor ve zipteki

Üst Alt