Rehber Redmi Note 8 Pro için All in One tool V3.2

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
imei atılmış demiştim yani tek ımeı var
Ucuza almasının sebebi o cihazın Türkçe'ye cevirilmesi için 350-400 gibi bir ücretin ödenmesi. Ayrıca bu işlem ısıl işlemle yapılıyor. Kendi hatası olmayan bir şey için bu kadar şeye girişmesine gerek yok. Cihazı iade etsin çünkü cihaz hakkında gerekli bilgi verilmemiş

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Proje artık final oldu.İleriki bir zamanda son bir versiyon sürebilirim,ancak şuanda bu projeyi genişletip Xiaomi All in One Tool isimli bir proje ile uğraşıyorum.

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Arkadaşlar Günaydın,
Bir yakınımızı 1550tl ye Redmi Note 8 Pro 6/128gb cihaz almış, cihaza imei atılmış. ama cihazda Türkçe dil desteği yok ? Unlock da değil ? Bu durumda Türkçe menü yüklemek için nasıl bir yol izlemeliyiz.
Birinci senaryo o cihaz Çin cihazıdır.Model numarası E ile biter.Çin cihazları bootloader kilidi açık olarak gelir.Nasıl bir kafaya sahip bir telefoncuysa global rom atmamış Türkçe olması için ve birde cihazın açık olan kilidini kapatmış engineering romdan sonra normal romunu atarken clean all and lock demiştir istemeden.O cihaza imei atıldığı için bootloader kilidini açamayacaksınız.Kilit açık olmadan efs yedeğide yüklenmiyor diye biliyorum.Çare olarak 300 lira civarıydı sanırım telefoncuya verilecek yetkili hesapla kilit açılacak sonra global rom yüklenecek başka bir çaresi yok bildiğim kadarıyla.
Bir diğer senaryo telefon global model ama bir şekilde hard brick oldu ve kilidi kapandı bu şekilde olunca Mediatek cihazlara sadece Çin romu yüklenebiliyor başka bir çaresi bulunmuyor.

ForeverXiaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
R N 8 Pro
Konular
3
Hocam eng rom kurabiliyormuyuz eğer evetse nasıl?, teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edit
Buldum, peki elimizdeki eng dosyasına yönlendiremezmiyiz indirme yapmadan

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edit
Buldum, peki elimizdeki eng dosyasına yönlendiremezmiyiz indirme yapmadan
Yapabilirsiniz.Install ROM,Stock,Fastboot,I have stock rom yolunu izleyerek yapabilirsiniz.Sonrasında bazı yönergeler göreceksiniz.Onlara uyun mutlaka.En önemlisi rom klasörünün C:\stockrom şeklinde olması.Romu arşivden çıkart veya klasöre çıkart değil buraya çıkart yapın.Ve adını stockrom olarak değiştirin(dikkat,hepsi küçük harf).Sonrasında flashlamaya başlayabilirsiniz.

Üst Alt