Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Mehmetb6333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 9 pro
Konular
65
Yüklemeyi yaptım fakat bildirim paneli farkli olmadı eskisiyle aynı internetteki guncellemelere baktığımda control center tarzinda bişey cikiyor ustten asaya cekince soeun nedir ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Soeunu çözdüm ayarlardan ekran daha sonra bildirim çubuğu kontrol merkezi yazan yere girin yeni control center kullan tiklayin
Hocam kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ?

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Redmi Note 8 pro için gelen Miui 12 global kararlı sürümde telefonla arama kısmında "Çağrı Kaydı" seçeneği geldi mi?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Redmi Note 8 pro için gelen Miui 12 global kararlı sürümde telefonla arama kısmında "Çağrı Kaydı" seçeneği geldi mi?
Hayır hocam. Global sürümde Google Arama ve Kişiler uygulaması mevcut. Avrupa'daki yasalardan dolayı da çağrı kaydetme özelliği yok. Çağrı kaydı sadece MIUI Dialer'de mevcut. Bunun için de Endonezya rom öneririm.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hayır hocam. Global sürümde Google Arama ve Kişiler uygulaması mevcut. Avrupa'daki yasalardan dolayı da çağrı kaydetme özelliği yok. Çağrı kaydı sadece MIUI Dialer'de mevcut. Bunun için de Endonezya rom öneririm.
Roma gerek yok twrp yüklü ise dialeri flashlasın

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Teşekkürler

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babayegaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Babayegaa
Cihazım
Xiaomi note 8 p
Konular
0
Gençler selamın aleyküm telefonu güncele dim 1.5 hafta sonra telefonu kapatıp açtım fotorafta çemberin içinde olan kısımda birisini uygulamadan bi işlem yapınca sora ram temizleyince falan şukadar ram falan temizlendi falan diyor uzun süre gitmiyor 2 dk falan kalıyor reset atıcam devam ederse konu ile bilğisi olan varsa cevaplıya bilirmi lütfen
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Kulağı dayayınca ekranı kapatan sensör artık çalışmıyor nedendir bilmiyorum acaba güncelleme ilemi alakalı diye sizlerede danışmak istedim.

Kulağı dayayınca ekranı kapatan sensör artık çalışmıyor nedendir bilmiyorum acaba güncelleme ilemi alakalı diye sizlerede danışmak istedim.
Yakınlık sensörü.

Chiwix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiami note 8 pr
Meslek
Ögg
Konular
2
Beyler bende orjinal rom vardı güncelleme geldi miui 12 oldu telefon. Bl kilidi açık aman şuan açılış ekranı değişti önceden unlocked yazıyordu şuan üst kısımda bir kilid ikonu var açık bir kilid ikonu bl kilidinin açık mi kapalı mi olduğunu nerden anlarım teşekkür ederim şimdiden

Gençler selamın aleyküm telefonu güncele dim 1.5 hafta sonra telefonu kapatıp açtım fotorafta çemberin içinde olan kısımda birisini uygulamadan bi işlem yapınca sora ram temizleyince falan şukadar ram falan temizlendi falan diyor uzun süre gitmiyor 2 dk falan kalıyor reset atıcam devam ederse konu ile bilğisi olan varsa cevaplıya bilirmi lütfen
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı sorun bende de var kafayı yedirdi bana cihazıma imei atıldı hard reset düşünüyorum başıma iş acarım diye korkuyorum açıkcası ne yapayım onu da bilmiyorum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Beyler bende orjinal rom vardı güncelleme geldi miui 12 oldu telefon. Bl kilidi açık aman şuan açılış ekranı değişti önceden unlocked yazıyordu şuan üst kısımda bir kilid ikonu var açık bir kilid ikonu bl kilidinin açık mi kapalı mi olduğunu nerden anlarım teşekkür ederim şimdiden

Aynı sorun bende de var kafayı yedirdi bana cihazıma imei atıldı hard reset düşünüyorum başıma iş acarım diye korkuyorum açıkcası ne yapayım onu da bilmiyorum
Note 8 pro'da sıfırlama ile imei gitmez. Gönül rahatlığı ile sıfırlayabilirsiniz

Chiwix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiami note 8 pr
Meslek
Ögg
Konular
2
Note 8 pro'da sıfırlama ile imei gitmez. Gönül rahatlığı ile sıfırlayabilirsiniz
Hard reset yaparsam sorun yaşamam demi . Çünkü bilmediğim acemi olduğumdan baya korkuyorum imei Repair işlemi yapılmıştı o yüzden kararsız kaldım imei Repair yapılmış olması cihazı etkiler mi

Üst Alt