Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

qukay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
bostancı
Konular
1
Bluetooth ile wifi çakışması sorunu ile ilgili bir gelişme var mı? Sorun devam ediyor mu?

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Arkadaşlar dün akşam yatarken sadece wifi açıktı. Ama saat 5-6 arası 410mah lık bir kayıp gözüküyor. Bu oldukça yüksek bir değer. Detaylarda diğer uygulamaların yediği gözüküyor. Sebebi nedir sizce

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-12-07-28-51-799_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-08-12-07-28-51-799_com.miui.securitycenter.jpg
    210,2 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2020-08-12-07-28-29-151_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-08-12-07-28-29-151_com.miui.securitycenter.jpg
    210,8 KB · Görüntüleme: 35

Emre_yx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Sony Xperia Z5
Meslek
Coğrafya Öğretmeni
Konular
4
Bugün Ota ile miui12'ye cihazımı güncelledim.

Benim gibi güncellemeyi düşünenlere umarım yararlı olur.

+ Geçiş, tuş açma vs animasyonlar güzel olmuş.
+ Kontrol Merkezi hoş duruyor.

Ayarlar kısmındaki menü isimlerinin rengi kalınlaşmış.
Şarj göstergesinde ufak bir değişim var.
- Ayarlardaki bütün seçenekler Miuı 11'deki gibi bastığın anda açılmıyor, bir tık yavaşlama var ama güncelleme ile düzeltilebilir bence.(Düzeltilmezse de benim için çok sorun teşkil etmeyecek bir yavaşlama)
Tam ekran göstergesi eklenmiş ama aşağı tarafı az da olsa kapladığı için ayarlardan kapattım.
Oyun oynamayan, standart kullanıcıyım ama yine de bir performans düşüklüğü görmedim. Yukarıdaki bir tık daha yavaş dediğim kısım hariç.
Android 10 ile gelen güncelleme de bende otomatik ekran parlaklığı düzgün çalışmıyordu onu da düzeltmişler.

Genel olarak güzel, makyajlı göze hitap eden bir güncelleme olmuş. Ben bir yerde eksik bulabildim dediğim gibi güncelleme ile onu da düzeltirler umarım.

Eksik yönlerini görürsem ya da fark edersem düzenleme yaparım.

(Cihaz Küresel sürüm. Root, rom ya da bl vs. herhangi bir işlem yapılmamıştır.)

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Arkadaşlar bu romu eu kodlu cihaza kurabilir yim benim cihaza sanırım 1 ay daha gelmeyecek sabırsızım biraz daha önce mi9 t vardı her romu yükleyebilir dum

mert081

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GMD Elite
Konular
5
Merhabalar bu sürümü cihaza gelen güncelleme ile yükledim sonrasında telefonu sıfırladım fakat ayarlara animasyon yazıp çıkan seçenekten animasyonları el ile kapattım yinede cihaz animasyon yapmaya çalışıyor gibi sanki bir bug var bir ana ekrana tıkladığımda yada cihazın kilidini açtığımda çift animasyon yapıyor gibi geliyor bu animasyonları tamamen nasıl kapatabilirim?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Merhabalar bu sürümü cihaza gelen güncelleme ile yükledim sonrasında telefonu sıfırladım fakat ayarlara animasyon yazıp çıkan seçenekten animasyonları el ile kapattım yinede cihaz animasyon yapmaya çalışıyor gibi sanki bir bug var bir ana ekrana tıkladığımda yada cihazın kilidini açtığımda çift animasyon yapıyor gibi geliyor bu animasyonları tamamen nasıl kapatabilirim?
Sürümün genel sorunu maalesef animasyonları tamamen devre dışı bırakamıyorsunuz.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arkadaşlar otadan gelmiş sarjı sormadan güncellemek istemedim. Yükleyip kullanan arkadaşlar acaba sarjı nasıl gidiyor azalma var mı miui 11 e göre tek sıkıntı ettiğim konu bu çünkü

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Az önce flashtool ile temiz kurulum yaptım ve gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki çok daha iyi oldu. TWRP ile defalarca yükledim hepsinde lag vs sorunlar ile karşıladı direkt. Flashtool yüklemesi sonrası daha stabil bir sonuç aldım doğrusu özellikle hızlı kaydırmalardaki o lag sorunu aşıldı. Benim gibi sorunlar yaşayan BL kilidi açık arkadaşlara temiz kurulum öneriyorum kesinlikle.

prusias

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Az önce flashtool ile temiz kurulum yaptım ve gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki çok daha iyi oldu. TWRP ile defalarca yükledim hepsinde lag vs sorunlar ile karşıladı direkt. Flashtool yüklemesi sonrası daha stabil bir sonuç aldım doğrusu özellikle hızlı kaydırmalardaki o lag sorunu aşıldı. Benim gibi sorunlar yaşayan BL kilidi açık arkadaşlara temiz kurulum öneriyorum kesinlikle.
mi flash tool ile mi yükleme yaptınız?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12