MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Depolama 64/128GB durumda. Reset atmak işimi çok zorlaştırır. Kullandığım bazı uygulamaların reset sonrası ayarlanması zor. Ama güncelleme ile telefonu bu kadar kötü yapması sinir bozucu. Güncelleme sonrası reset atılacaksa OTA ile güncelleme yaptırmasın.

Merbaba, önceki yazdıklarınızı da okudum önerildiği gibi sıfırlamak veya tekrar temiz bir kurulum yapmak sorunu çözebilir. Ben betadan geçtim bazı cihazlarda hiç sorun yokken bazı cihazlarda sizde olduğu gibi sorunlar çıkabiliyor. Mesela bende de hızlı şarj göstermesine rağmen yavaş şarj oluyor ve ısınma sorunu var ama sizin cihazınızda olan kasma donma takılma aramaların geç gelmesi vs yok. Haklısınız uygulamaların ayarlanması depolamayı kopyalayıp geri atmak bunlar zor ve uğraştırıcı işler insan sıkılıyor ama yapacak başka bir şey yok o şekilde kullanmak size eziyet olur.
Bahsettiğiniz şekilde Chrome'da adres çubuğundan aşağı kaydırdığımda açık sekmeler görünüyor bazen böyle sorunlar çıkabilir depolamanızın yarısı dolu ve bir çok uygulamanız var bunları üst sürüme taşımak dediğim gibi bazılarında hiçbir soruna yol açmazken bazılarında çeşitli sorunlara yol açabilir, çünkü bu atıyorum android 10 sürümüne çıkan 3-5 ufak özellik güncellemesi değil büyük bir yeni sürüm güncellemesi ve bana göre ota sonrası sıkıntılar çıkması çok normal.
Örneğin bazen ben betada kullandığım sürümün üstüne ertesi gün çıkan bir sürümü dahi kurduğumda cihaz açılınca siyah ekranda hatalar veriyordu hiçbir yere giremiyordum temiz kurulum yapınca sorunsuz açılıyordu ama diğer arkadaşlar üstüne kurduğunda cihazları sorunsuz açılıyordu :D

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Artık fastboot sürüm çıktı. Temiz kurulum yapa bilirsiniz.

otorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
C9 Pro
Konular
1
Merbaba, önceki yazdıklarınızı da okudum önerildiği gibi sıfırlamak veya tekrar temiz bir kurulum yapmak sorunu çözebilir. Ben betadan geçtim bazı cihazlarda hiç sorun yokken bazı cihazlarda sizde olduğu gibi sorunlar çıkabiliyor. Mesela bende de hızlı şarj göstermesine rağmen yavaş şarj oluyor ve ısınma sorunu var ama sizin cihazınızda olan kasma donma takılma aramaların geç gelmesi vs yok. Haklısınız uygulamaların ayarlanması depolamayı kopyalayıp geri atmak bunlar zor ve uğraştırıcı işler insan sıkılıyor ama yapacak başka bir şey yok o şekilde kullanmak size eziyet olur.
Bahsettiğiniz şekilde Chrome'da adres çubuğundan aşağı kaydırdığımda açık sekmeler görünüyor bazen böyle sorunlar çıkabilir depolamanızın yarısı dolu ve bir çok uygulamanız var bunları üst sürüme taşımak dediğim gibi bazılarında hiçbir soruna yol açmazken bazılarında çeşitli sorunlara yol açabilir, çünkü bu atıyorum android 10 sürümüne çıkan 3-5 ufak özellik güncellemesi değil büyük bir yeni sürüm güncellemesi ve bana göre ota sonrası sıkıntılar çıkması çok normal.
Örneğin bazen ben betada kullandığım sürümün üstüne ertesi gün çıkan bir sürümü dahi kurduğumda cihaz açılınca siyah ekranda hatalar veriyordu hiçbir yere giremiyordum temiz kurulum yapınca sorunsuz açılıyordu ama diğer arkadaşlar üstüne kurduğunda cihazları sorunsuz açılıyordu :D
Cevap için teşekkürler, bayram dönüşü uzunca bir yedekleme ve geri yükleme beni bekliyor olacak.

Bir sonraki aşamada artık telefon değiştirme vakti geldi gibi.

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Bootloader kilidi açıksa ve normal fastboot yükleme yapılırsa uçmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam teşekkür ederim kaç zamandır bunu bekliyordum.

burakkolutek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
red mi note 8
Konular
7
Bootloader kilidi açıksa ve normal fastboot yükleme yapılırsa uçmaz.

Cook teşekkür ederim

Aslında şunu merak ediyorum en uzun sarj süresi veren rom hangisi bilsem hemen onu yüklerim :)

kaan6677

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Bu güncellemeye geçtikten sonra dokunmatik ekran çalışmamaya başladı başka bu durumu yaşayan ya da çözüm önerebilecek biri var mıdır ?

burakkolutek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
red mi note 8
Konular
7
Bu güncellemeye geçtikten sonra dokunmatik ekran çalışmamaya başladı başka bu durumu yaşayan ya da çözüm önerebilecek biri var mıdır ?
Bende de sorunlar olduğu için flashtool ile endonezya romuna geçtim

Üst Alt