MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Benimde çin cihazıydı imei gitti bilginiz olsun.Miui12.5 yuklerken bişey yokta stock recoveryden wipe data atınca gitti belki twrp olsaydı gitmezdi

Bir ara denemesini yaparım hocam. Bazı cihazlarda evet stok recovery ile format data şebekeyi götürüyor. Bizim cihazda gitmiyordu.

burakkolutek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
red mi note 8
Konular
7
Herşey çok güzel seri ve akıcı ama batarya performansı cok kötü 4 saat ekran süresi zor alıyorum

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Benimki çin ve yurtdışı. Hiç bir şekilde gitmedi. Mtk cihazda imei kaybolmaz. Zor ihtimal.

Yine de sürüm yükseltmelerde korkunuz varsa çin twrp kurup, romu kurunuz. Rootlamazsanız zaten twrp kayboluyor. Diğer güncellemelerde stok recovery yeterli .

Evet, şarj performansı çok kötü. Çin beta ve stabil böyle değildi.

Ekran acayip pil tüketiyor, cihazım hem betaya göre oldukça fazla ısınıyor hem de hızlı şarj etkin olmasına rağmen yavaş şarj oluyor ne olduğunu anlamadım. Betada olan özelliklerin bir kısmı da yok zaten google sağolsun menüler çok kötü görünüyor, bakalım ya 1-2 ufak güncelleme dağıtır toparlanır ya da betaya döneceğim o da kesilince 12'den özür diler onu kurarım :D

burakkolutek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
red mi note 8
Konular
7
Ekran acayip pil tüketiyor, cihazım hem betaya göre oldukça fazla ısınıyor hem de hızlı şarj etkin olmasına rağmen yavaş şarj oluyor ne olduğunu anlamadım. Betada olan özelliklerin bir kısmı da yok zaten google sağolsun menüler çok kötü görünüyor, bakalım ya 1-2 ufak güncelleme dağıtır toparlanır ya da betaya döneceğim o da kesilince 12'den özür diler onu kurarım :D
Yeniden 12 yi twrp üzerinden mı kuracaksınız? Malum güncelleme ekranını değiştirmişler ya

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Yeniden 12 yi twrp üzerinden mı kuracaksınız? Malum güncelleme ekranını değiştirmişler ya
Hocam twrpden sürüm düşürmeyin cihaz brick oluyor denmiş en temiz risksiz yol Mi Flash ile kurmak üstüne a10 twrp atar rootlarsınız.
Ben henüz kurmayı düşünmüyorum güncelleme bekleyeceğim bu şekilde bırakacaklarını sanmıyorum.

serdar.yakupoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
note2
Konular
3
Global 12.5 güncellemesini yaptıktan sonra hard reset attım fakat bazı uygulamalar eskisi gibi çalışmıyor ayrıca sistem navigasyon kısmından hareketleri seçtim burdada sıkıntı var alttan yukarı kaydırma yapınca hiç bir hareket olmuyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Maks 6 saati geçmiyor malesef hocam. Dediğiniz gibi beta romda sarj o kadar stabil iken global romda çok kötü durumda. Özelliklerin yarısı yok. En azından Türkçe

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Global 12.5 güncellemesini yaptıktan sonra hard reset attım fakat bazı uygulamalar eskisi gibi çalışmıyor ayrıca sistem navigasyon kısmından hareketleri seçtim burdada sıkıntı var alttan yukarı kaydırma yapınca hiç bir hareket olmuyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kendi Başlatıcısı dışında olan Başlatıcılar da hareketleri nedense desteklemiyor poco Başlatıcı dahil

Üst Alt