Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı 11.0.6.0 PGGMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 214
  • Görüntüleme 41K

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Hocam zamanla korku falan kalmıyor. Cihazın anakartı yanmadiktan sonra herşeyin çözümü var bi şekilde bu işleri öğrenmek lazım illaki lazım oluyor belki kendim için belki tanıdıklarım için. Tabiki de yönergeleri iyice okuyup bilgisayardaki tüm driverlara kadar hatta kablomda sıkıntı var mi onu dahi kontrol edip öyle yapıyorum. Bu işlerde biraz korkusuz olmak gerekiyor sanki. Bu arada nerdeyse beş yıldır garantisiz cihazlar kullanıyorum hep. Bir sefer redmi note 3 promu hard brick yaptım. Ne yaptiysam imeileri duzeltemedim. Onu da yaptirdim 60 TL'ye

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşimle alakalı telefon lazım oluyor korkum o yüzden ;)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mtk işlemcilere eskiden imei atardık o yüzden daha kolaydır diye hiç araştırmadan aldım şimdi iş işten geçti. Yetkili hesabı istemesi bozdu olayı :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar yükleme yaptım bir artısı yok ya da ben farkedemedim bilemiyorum. Mesajlaşma arama ve kişiler uygulamaları hala Google. Şarj konusunda birkaç gün kullanım yapmadan yorum yapmak istemiyorum ama zaten telefonun şarjı çok iyi. Hem dolum hem kullanım konusunda beni tatmin ediyor. Çok hızlı doluyor kendi adaptörü ile. Ortalama 1,5 gün gidiyor bana şarjı. 10-11 saat ekran süresi veriyor. Nfc çalışıyor gcam yükledim hernagi bir sorun yok o da aktif çalışıyor. Tekrar root ve twrp yüklemedim yükleyince buradan durumu paylaşırım.
Sende benin gibi sarj olayına takıksın galiba. Teli kapalı sarj edip tam doldurup açıyorum 2 dk sonra %99 a düşüyor. Acaba hard reset atsam kalibre olur mu batarya

Son düzenleme:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Teli kapalı sarj edip tam doldurup açıyorum 2 dk sonra %99 a düşüyor. Acaba hard reset atsam kalibre olur mu batarya
Ortalama bir yıl içinde telefonu şarjdan çıkarır çıkarmaz %95 olduğu gerçeğini göreceksin...

Format, kalibre, batarya değişimi çare olmayacak çünkü mtk işlemci gerçeği bu...

Şu anda 8 ile pro'sunun arasında 300-400 lira artı fark var sanırım, bir yıl sonra pro'suna 400 lira eksik verdiklerinde koşa koşa elden çıkaralım denilecek... 8-|

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Ortalama bir yıl içinde telefonu şarjdan çıkarır çıkarmaz %95 olduğu gerçeğini göreceksin...

Format, kalibre, batarya değişimi çare olmayacak çünkü mtk işlemci gerçeği bu...

Şu anda 8 ile pro'sunun arasında 300-400 lira artı fark var sanırım, bir yıl sonra pro'suna 400 lira eksik verdiklerinde koşa koşa elden çıkaralım denilecek... 8-|
Ya başkan neden takildiniz bu kadar. Yok mtk yok bir yil sonra çöp. Durumu fazla dramatize etmiyor musunuz artık sanki.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90

Hocam sen her mesajında mtk'yı kötüleyip duruyorsun :) tamam bende sd kadar memnun değilim fakat anlattığın kadar kötü değil kesinlikle :)

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ya başkan neden takildiniz bu kadar. Yok mtk yok bir yil sonra çöp. Durumu fazla dramatize etmiyor musunuz artık sanki.

İki tane mtk işlemcili telefon tecrübem üzerine yazıyorum da, benim yazdıklarıma sen neden takılıyorsun?

Yazdıklarımı okumak zorunda değilsiniz, profilimden "yok say" yapabilirsiniz...
Hocam sen her mesajında mtk'yı kötüleyip duruyorsun :) tamam bende sd kadar memnun değilim fakat anlattığın kadar kötü değil kesinlikle :)
Çünkü Sd işlemciye göre kötü... Bizde de, kötüye kötü denir... ;)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
İki tane mtk işlemcili telefon tecrübem üzerine yazıyorum da, benim yazdıklarıma sen neden takılıyorsun?

Performans olarak çok memnun kaldım ama hocam :) keşke rom destegi olsaydı ama en büyük handikapı burda yiyor.

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34

Yapacağıma emin olabilirsin.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Performans olarak çok memnun kaldım ama hocam :) keşke rom destegi olsaydı ama en büyük handikapı burda yiyor.
Tek öne çıktığı nokta performansı zaten... Buna söylenecek söz yok... Dikkat edilirse hep bunu vurguluyorum... ;)

Üst Alt