Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı 11.0.6.0 PGGMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 214
  • Görüntüleme 41K

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Yaklaşık 1 aydır redmi note 8 pro kullanıyorum kutudan mıuı 10 ile çıktı. Gerek şarj gerek performans olarak şahsen cihazdan ciddi manada memnunum ısrarla mıuı 11 e güncelle diyor ben de ısrarla güncellemiyorum güncellemeyi de şahsen düşünmüyorum. Şahsi kanaatim güncellemeyi de tavsiye etmiyorum çünkü bilindiği üzere verilen her güncelleme sıkıntı çıkartıyor.
Ben de aynı sizin gibi ilk aldığım haliyle kullanıyorum bu zamana kadar güncellemedim şarj performansı vs düşer de üzülürüm diye ama bu sürüm de çıkınca aklımı kurcaladı.

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Hindistan Roma geçin bunlarda iş yok

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Hindistan Roma geçin bunlarda iş yok
Neden böyle dediniz hocam global'e göre ne artısını gördünüz ? Benim bildiğim sadece miui dialer ve mesajlaşma uygulaması artı özellik. Şarj süresinde bir artı olacağını düşünmüyorum. Siz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz hindistan romunda ?

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Neden böyle dediniz hocam global'e göre ne artısını gördünüz ? Benim bildiğim sadece miui dialer ve mesajlaşma uygulaması artı özellik. Şarj süresinde bir artı olacağını düşünmüyorum. Siz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz hindistan romunda ?
Benim için önemli olan arama SMS uygulaması şarj çok önemli değil benim için 60 watt Macbook şarj aleti ile 10 dk da yüzde 70 şarj dolduruyorum zaten

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar yükleme yaptım bir artısı yok ya da ben farkedemedim bilemiyorum. Mesajlaşma arama ve kişiler uygulamaları hala Google. Şarj konusunda birkaç gün kullanım yapmadan yorum yapmak istemiyorum ama zaten telefonun şarjı çok iyi. Hem dolum hem kullanım konusunda beni tatmin ediyor. Çok hızlı doluyor kendi adaptörü ile. Ortalama 1,5 gün gidiyor bana şarjı. 10-11 saat ekran süresi veriyor. Nfc çalışıyor gcam yükledim hernagi bir sorun yok o da aktif çalışıyor. Tekrar root ve twrp yüklemedim yükleyince buradan durumu paylaşırım.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Benim için önemli olan arama SMS uygulaması şarj çok önemli değil benim için 60 watt Macbook şarj aleti ile 10 dk da yüzde 70 şarj dolduruyorum zaten
Sen istersen 1000 watt tak telefonun desteklediği max 27 watt. Buda ısındıkca hızı düşecektir. 10 dakika da %70 yapman imkansız bir şey. Ya batarya ölüdür. Yada kalibrasyon hatalıdır. Bu değerlerle insanları yanıltmayalım hocam. Değerleri bir daha kontrol edin bence

BoZKuRT1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
galip
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
kusura bakmayın Xiaomi konusunda acemiyim mtk işlemcili telefonların rom yükleme konusunda epeyce sıkıntılı geçmişte discovry II ile bayağı zaman geçirmiştim ifadeler sanki net değil bu paket android 10 içeriyormu içermiyormu yoksa sadece MIUI 11 mi içeriyor ?

MIUI 11 içeriyorsa V11.0.3 ten farkı ne iyi güzel güncel sürümler paylaşılıyor fakat ne düzeltildi ne içeriyor ne vadediyor veya hataları nedir hiç bir bilgi yok açıklama olursa iyi olur

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
kusura bakmayın Xiaomi konusunda acemiyim mtk işlemcili telefonların rom yükleme konusunda epeyce sıkıntılı geçmişte discovry II ile bayağı zaman geçirmiştim ifadeler sanki net değil bu paket android 10 içeriyormu içermiyormu yoksa sadece MIUI 11 mi içeriyor ?

MIUI 11 içeriyorsa V11.0.3 ten farkı ne iyi güzel güncel sürümler paylaşılıyor fakat ne düzeltildi ne içeriyor ne vadediyor veya hataları nedir hiç bir bilgi yok açıklama olursa iyi olur
Hocam Android 10 daha gelmedi. Çin sürümünde var sadece ama dil desteği ve google uygulamaları yok play store dahil.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

BoZKuRT1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
galip
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
Üst Alt