Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı 11.0.6.0 PGGMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 214
  • Görüntüleme 41K

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Sen istersen 1000 watt tak telefonun desteklediği max 27 watt. Buda ısındıkca hızı düşecektir. 10 dakika da %70 yapman imkansız bir şey. Ya batarya ölüdür. Yada kalibrasyon hatalıdır. Bu değerlerle insanları yanıltmayalım hocam. Değerleri bir daha kontrol edin bence

Degerler dogru normalde hızlı şarj olurken hızlı şarj yazıyor onu takınca seri şarj yazıyor fark bundan olsa gerek

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-15-14-45-58-853_lockscreen.jpg
    Screenshot_2020-01-15-14-45-58-853_lockscreen.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 93

Bedrettin Bal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Mühendis
Konular
7
Dün akşamdan bu yana deneyimledim. Yeni güvenlik güncelleştirmesi hariç, hızlıca ekran kaydırma yaparken üst üste binme vardı şimdi o açıdan daha seri. Batarya şu ana kadar eski haline göre daha iyi randıman veriyor. Bu arada ben Endonezya romu üstüne twrp ile direk yükledim böylece ayar kısımları ile uğraşmamış oldum. Son olarak xiaomi arama ve mesaj uygulamasını flashladım ve kullanıyorum. Bir iki güne batarya ekran süresi vs. bilgilendirme yaparım.

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Yaklaşık 1 aydır redmi note 8 pro kullanıyorum kutudan mıuı 10 ile çıktı. Gerek şarj gerek performans olarak şahsen cihazdan ciddi manada memnunum ısrarla mıuı 11 e güncelle diyor ben de ısrarla güncellemiyorum güncellemeyi de şahsen düşünmüyorum. Şahsi kanaatim güncellemeyi de tavsiye etmiyorum çünkü bilindiği üzere verilen her güncelleme sıkıntı çıkartıyor.
Farklı bir model ama örnek olması açısından yazayım bende güncellemelere pek güvenmiyorum, k6 power sıfır aldım zamanında android 6 ile geldiğinde su gibi akan cihaz 7 ve son guncellemesinden sonra hurda gibi oldu, durum çubuğunu indirmek için bile 3-5 kez aşağı kaydırmak gerekir hale geldi xda aracılığı ile rom değiştirip eski haline getirebildim malum bazı markaların güncelleme ile cihazları nasıl yavaslattigi haberlere bile çıktı zamanında onun için pek güven vermiyor, hangi marka olursa olsun

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar dün yüklemiştim akşam twrp ve root yaptım cihazda herhangi bir sorun yok. Miui dialer, message and contacts kurulumunu da yaptım. Onda da herhangi bi sorun yok. Güvenlik yaması yükseltilmiş önceki sürüme göre. Stabillikte bir sorun görmedim. Batarya performansı daha iyi gibi görünüyor. İsteyen gönül rahatlığı ile deneyebilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Arkadaşlar dün yüklemiştim akşam twrp ve root yaptım cihazda herhangi bir sorun yok. Miui dialer, message and contacts kurulumunu da yaptım. Onda da herhangi bi sorun yok. Güvenlik yaması yükseltilmiş önceki sürüme göre. Stabillikte bir sorun görmedim. Batarya performansı daha iyi gibi görünüyor. İsteyen gönül rahatlığı ile deneyebilir.

İyi cesaret ediyorsunuz. Valla ben twrp dahi yüklemeden. Sd telefon vardı. Kaç belki 100 defa rom mod kurdum. Kaç defa hardbrick yaptım kendim düselttin cihqzı ama bu mtk işlemcide sakata gelirim diye üşengeç davranıyorum

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
İyi cesaret ediyorsunuz. Valla ben twrp dahi yüklemeden. Sd telefon vardı. Kaç belki 100 defa rom mod kurdum. Kaç defa hardbrick yaptım kendim düselttin cihqzı ama bu mtk işlemcide sakata gelirim diye üşengeç davranıyorum
Hocam zamanla korku falan kalmıyor. Cihazın anakartı yanmadiktan sonra herşeyin çözümü var bi şekilde bu işleri öğrenmek lazım illaki lazım oluyor belki kendim için belki tanıdıklarım için. Tabiki de yönergeleri iyice okuyup bilgisayardaki tüm driverlara kadar hatta kablomda sıkıntı var mi onu dahi kontrol edip öyle yapıyorum. Bu işlerde biraz korkusuz olmak gerekiyor sanki. Bu arada nerdeyse beş yıldır garantisiz cihazlar kullanıyorum hep. Bir sefer redmi note 3 promu hard brick yaptım. Ne yaptiysam imeileri duzeltemedim. Onu da yaptirdim 60 TL'ye

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Cihaz brick olunca kiracaktim geçen sefer korku filan dan bahsetme hiç

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Cihaz brick olunca kiracaktim geçen sefer korku filan dan bahsetme hiç
Hocam o zaman böyle sorun oluyorsa sizin için; girmeyin bu işlere aldığınız gibi kullanın.

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Hocam o zaman böyle sorun oluyorsa sizin için; girmeyin bu işlere aldığınız gibi kullanın.

iPhone'dan şaşmamak lazım da imkanlar iPhone 11 imi satıp buna geçtim

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Degerler dogru normalde hızlı şarj olurken hızlı şarj yazıyor onu takınca seri şarj yazıyor fark bundan olsa gerek
Doğrudur 27 watt ile oluyor çünkü. Ama yine de 10 dakika da %70 imkansız ötesi bir değer.

Üst Alt