MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

eyup357

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
mi6
Konular
0
Note 8 Pro çin versiyonu var Miui12 global rom yüklü Widevine L1 yapmak için hangi romu kullanmam lazım ve çin cihazı olduğu için olmama ihtimali varmı. Nvram hatası veriyor wifide ve bunun içinde mac adresini nasıl yazabilirim. Buna ek olarak sim 1 e imei olmuyor mu hiçbir şekilde ?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bu romu kurmak isteyenler için deneyimler ;
Fastboot ile kurulum yapıldı.
Rom miui 11 gibi sorunsuz animasyonlara sahip degil, miui 11 den sonra rahatsız ediyor. Kernel adiutor dan çekirdekleri performansa aldım ona rağmen yine takılmalar yaşıyor.service disablerden tüm bloatwareler kaldırılmasına rağmen kasma mevcut animasyon bazında.Kısaca sistem kuş kadar hafif ve çekirdekler son ghz hızında çalışmasına ragmen animasyonlar kasılıyor.
Görsel olarak daha cafcaflı.
Pil süreleri neredeyse aynı miui 11 ile.
Hocam bende hiç takılma olmuyor ki recoveryden kurdum ben animasyon sorunu MIUI 12de zaten var takılmalar oluyor globalde daha fazla hatta

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Evet twrp için yeterli
Dediğinizi yaptım. TWRP yi yükledim Root yapmadım . Twrp Kalıcı olamdı ama sizin bana verdiğiniz dosyayı twrp üzerinde install menüsü ile yükledim .Fakat hiçbir şey düzelmedi. Ne yapmam lazım acaba ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Dediğinizi yaptım. TWRP yi yükledim Root yapmadım . Twrp Kalıcı olamdı ama sizin bana verdiğiniz dosyayı twrp üzerinde install menüsü ile yükledim .Fakat hiçbir şey düzelmedi. Ne yapmam lazım acaba ?
Aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef. İlk defa karşılaşıyorum böyle bir şeyle

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
bu akşam temiz kurulum yapacağım deodex ten geçeceğim sırf miui 12 için sarj performansı vs nasıl arkadaşlar önerir misiniz

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
bu akşam temiz kurulum yapacağım deodex ten geçeceğim sırf miui 12 için sarj performansı vs nasıl arkadaşlar önerir misiniz
Deodex olarak şarj farkı var o da normal olarak miui12 hem animasyon olsun hem de diğer ek yeni özellikler olsun fazla şarj yiyor

Berkay1579

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
note 6 pro
Konular
7
Benim cihaz IMEI kayıtlı twrp root yoktur bunu mi flashdan flashlayıp daha sonra globala dönmek istersem sorun olur mu

moshmec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Bence şuan yüklemeyin romu. Bariz şekilde cihazı kastırıyor. Animasyonlar vs. iosu kopyalamaya çalışmışlar ama iğrenç bir şekilde takılıyor...

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bence şuan yüklemeyin romu. Bariz şekilde cihazı kastırıyor. Animasyonlar vs. iosu kopyalamaya çalışmışlar ama iğrenç bir şekilde takılıyor...
Bende böyle bir sorun yok 2 aydır kullanıyorum.

Üst Alt