Çözüldü Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Alıntıladığınız mesajı hangi konudaysa orada yazın buradan ne olduğunu bilemem 250 küsür konum var hangisi başlıkda yok ona göre Bakalım
Hocam USBDK sürücüsü yüklenmiyor, bu hatayı veriyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Windows 10 ve 7 bilgisayarda denedim aynı hata. Çözümünü bulamadım.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam USBDK sürücüsü yüklenmiyor, bu hatayı veriyor.

Windows 10 ve 7 bilgisayarda denedim aynı hata. Çözümünü bulamadım.
Merhaba
Bu Konuda Böyle Proğram İşlemleri Vermedim Ama Sen Başka Konun İşlemlerini Araçlarını Denemişsin Gerçi Oda Çalışır Ama onu Denemedim
Genellikle Windows 7 Sorunlar Çıkar DLL Hatası Verir Ben Windows 10 -11 Denedim Hiçbir Sorun Yaşamadım.Hatta Uzak Bağlantıdanda Win10 Çalıştırıp
Telefonuın Kilidi Açmıştım PC Kaynaklı Eksik Bir Sorun Olabilir Bu Proğram % 100 Çalışıyor
Bu Proğramın İçindede USBDK Driver Var Kurmayı Denersin

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Merhaba
Bu Konuda Böyle Proğram İşlemleri Vermedim Ama Sen Başka Konun İşlemlerini Araçlarını Denemişsin Gerçi Oda Çalışır Ama onu Denemedim
Genellikle Windows 7 Sorunlar Çıkar DLL Hatası Verir Ben Windows 10 -11 Denedim Hiçbir Sorun Yaşamadım.Hatta Uzak Bağlantıdanda Win10 Çalıştırıp
Telefonuın Kilidi Açmıştım PC Kaynaklı Eksik Bir Sorun Olabilir Bu Proğram % 100 Çalışıyor
Bu Proğramın İçindede USBDK Driver Var Kurmayı Denersin
Diğer konuda bahsettiğin programı kullandım hocam ama buraya yazmışım kargaşada :)
Sorunu çözdüm. MTK driver auto installer uygulamasını yükleyince düzeldi.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

selox3d

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note9s
Konular
0

Müjde Merhaba Arkadaşlar
Bu Konuyu Redmi Note 10S Konusunda Açtım Müsait Olunca Genel Bütün MTK Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO İçinde Açacağım
Bütün MTK 'lı Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Telefon Modellerinde Geçerlidir

Xiaomi Cihazlarının Bootloader Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklememiz Gerekiyor. MediaTek Xiaomi Cihazlarında Bu Kılavuzla Atlanabilir. Xiaomi Bootloader Unlock Guide ile MediaTek MTK 'lı İşlemcili Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Cihazlarınızın Bootloader Kilidini Kolayca Açabileceksiniz.
MediaTek Cihazlarında Önyükleyicinin Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklemeye Gerek Yok. Bu kılavuzu Takip Ederek, MediaTek Cihazlarının Önyükleyicisinin Kilidini 5 Dakika İçinde Açabilirsiniz. Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Olmadan.

Herkese Hayırlı Olsun :)
ÖNEMLİ!!!
Bu İşlemleri Yapınca Telefonun IMEI'Leri Silinmez Verileriniz Silinmez Daha Önceki Gibi Güncellemeleri Alır
Telefonun Modeli Serinosu Silinmez Telefonun Kapak Rengi Değişmez Vs
Garantili Olan Telefonlar Bu İşlemden Sonra Garanti Dışı Kalacaktır.Bu İşlemden Sonra Telefon Bozulacak Kullanılamayacak Anlamına Gelmez
Eğer İlerde Donanımsal Bir Sorun Olursa.Servise Göndermeden Bootloader Kilidini 10 Saniyede Tekrar Kapatabilirsiniz.

Gereksinimler
Windows Bilgisayar Windows 7 DLL Hataları Verebilir. Windows 10-11 Sorunsuz Çalışıyor
USB Veri Kablosu
MediaTek cihazı

Gerekli Dosyalar
MTK Bootloader Kilit Açma Paketini İndirin

Xiaomi Bootloader'ın Kilidi Nasıl Anında Açılır?​

• MTK Bootloader Unlock Pack'i PC'nize indirin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

• İndirilen .ZIP dosyasını ayıklayın

• MTK sürücüsünü kurun (Sürücü klasörüne girin ve cdc-acm.inf dosyasına sağ tıklayın, Yükle'yi seçin)

• USBDK'yi yükleyin (64 bit işletim sistemi için x64, 32 bit işletim sistemi için x86)

• Bilgisayarını yeniden başlat
  • Telefonunuzu kapatın
  • UnlockBootloader.bat'ı açın

• Telefon Kapalı Durumda İken
  • UnlockBootloader.bat Tıklayıp Çalıştırıyoruz
  • Telefonun Ses Açma KapamaTuşlarına Basılı Tutarak Telefonu Kablo İle Bilgisayara Bağlıyoruz.
  • Bootloader Kilidi Açıldı” İfadesini Gördükten Sonra. Kabloyu Çıkarın Ve Güç Düğmesini 15 Saniye Basılı Tutun.

Silmeden Aynı Adımlarla Bootloader'ınızı Tekrar Kilitleyebilirsiniz. Sadece Lock Bootloader.bat'ı Aynı Adımlarla Kullanın.

Duyuru!!

Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.
İyi guze

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
26

Müjde Merhaba Arkadaşlar
Bu Konuyu Redmi Note 10S Konusunda Açtım Müsait Olunca Genel Bütün MTK Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO İçinde Açacağım
Bütün MTK 'lı Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Telefon Modellerinde Geçerlidir

Xiaomi Cihazlarının Bootloader Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklememiz Gerekiyor. MediaTek Xiaomi Cihazlarında Bu Kılavuzla Atlanabilir. Xiaomi Bootloader Unlock Guide ile MediaTek MTK 'lı İşlemcili Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Cihazlarınızın Bootloader Kilidini Kolayca Açabileceksiniz.
MediaTek Cihazlarında Önyükleyicinin Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklemeye Gerek Yok. Bu kılavuzu Takip Ederek, MediaTek Cihazlarının Önyükleyicisinin Kilidini 5 Dakika İçinde Açabilirsiniz. Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Olmadan.

Herkese Hayırlı Olsun :)
ÖNEMLİ!!!
Bu İşlemleri Yapınca Telefonun IMEI'Leri Silinmez Verileriniz Silinmez Daha Önceki Gibi Güncellemeleri Alır
Telefonun Modeli Serinosu Silinmez Telefonun Kapak Rengi Değişmez Vs
Garantili Olan Telefonlar Bu İşlemden Sonra Garanti Dışı Kalacaktır.Bu İşlemden Sonra Telefon Bozulacak Kullanılamayacak Anlamına Gelmez
Eğer İlerde Donanımsal Bir Sorun Olursa.Servise Göndermeden Bootloader Kilidini 10 Saniyede Tekrar Kapatabilirsiniz.

Gereksinimler
Windows Bilgisayar Windows 7 DLL Hataları Verebilir. Windows 10-11 Sorunsuz Çalışıyor
USB Veri Kablosu
MediaTek cihazı

Gerekli Dosyalar
MTK Bootloader Kilit Açma Paketini İndirin

Xiaomi Bootloader'ın Kilidi Nasıl Anında Açılır?​

• MTK Bootloader Unlock Pack'i PC'nize indirin

• İndirilen .ZIP dosyasını ayıklayın

• MTK sürücüsünü kurun (Sürücü klasörüne girin ve cdc-acm.inf dosyasına sağ tıklayın, Yükle'yi seçin)

• USBDK'yi yükleyin (64 bit işletim sistemi için x64, 32 bit işletim sistemi için x86)

• Bilgisayarını yeniden başlat
  • Telefonunuzu kapatın
  • UnlockBootloader.bat'ı açın

• Telefon Kapalı Durumda İken
  • UnlockBootloader.bat Tıklayıp Çalıştırıyoruz
  • Telefonun Ses Açma KapamaTuşlarına Basılı Tutarak Telefonu Kablo İle Bilgisayara Bağlıyoruz.
  • Bootloader Kilidi Açıldı” İfadesini Gördükten Sonra. Kabloyu Çıkarın Ve Güç Düğmesini 15 Saniye Basılı Tutun.

Silmeden Aynı Adımlarla Bootloader'ınızı Tekrar Kilitleyebilirsiniz. Sadece Lock Bootloader.bat'ı Aynı Adımlarla Kullanın.

Duyuru!!

Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.
çok teşekkür ederim fakat ses açma ile yükleme yaptı ses açma kapama ile yapmadı :D

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
çok teşekkür ederim fakat ses açma ile yükleme yaptı ses açma kapama ile yapmadı :D
Geçmiş Olsun Sağol
Ben MTK Telefonlar İçin Açmıştım Bu Konuları Her Telefonda Tuş Kombinansyonları Farkklı Olabilir Diye Yazmıştım Bu Konuya Ama
1.2 Arkadaş Hocam Bizde Böyle Açıldı Telefonun Ses Açma Kapama Tuşlarına Dediğinden Bende Onların Denediği Yöntemi Yazdım
Bende Bütün MTK Telefonlar Olmadığından Deneyenlerin Yöntemini Ekledim Konuya
Yani Herkes Başka Türlü Açıyorum Diyince Habire Konuyu Değiştiriyorum Şimdi Yine Değiştireceğim
Artık Herkes İstediği Gibi Denesin Sanırım En İyisi Bu.

Son düzenleme:

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
26
Geçmiş Olsun Sağol
Ben MTK Telefonlar İçin Açmıştım Bu Konuları Her Telefonda Tuş Kombinansyonları Farkklı Olabilir Diye Yazmıştım Bu Konuya Ama
1.2 Arkadaş Hocam Bizde Böyle Açıldı Telefonun Ses Açma Kapama Tuşlarına Dediğinden Bende Onların Denediği Yöntemi Yazdım
Bende Bütün MTK Telefonlar Olmadığından Deneyenlerin Yöntemini Ekledim Konuya
Yani Herkes Başka Türlü Açıyorum Diyince Habire Konuyu Değiştiriyorum Şimdi Yine Değiştireceğim
Artık Herkes İstediği Gibi Denesin Sanırım En İyisi Bu.
teşekkür ederim konu için bl açtım endonezya romu attım mis gibi oldu cihaz :D

ceyhanseyhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
hocam benim telefonun system has been destroyed hatası vermesi üzerine rom atıcaktım ama cihazın kilidi kapalıydı hesapta mi hesabıda girili değildi yeni alınmıştı kilidini açmak için konuda belirttiğiniz gibi yapıyorum fakat ben telefonu bilgisayara bağladığım zaman ekranı kapalı durmuyor bilgisayardan şarj alığından dolayı sürekli ekran açılıyor ekranı kapalı nasıl tutabilirim veya telefonu kapalı tutmadan yapabileceğim bir şey varmı

hakembey123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
J5
Konular
5
Üstad merhabalar. Elimde rn8 pro global stock rom yüklü cihaz var. Bl kilidi açıp Endonezya romunu kurmak istiyorum hem temalar için hem de dialerlar için. Bl kilidini geliştirici seçeneklerinden daha yeni cihazla eşleştirme yaptım süre bazında bekleme aşamasındayım yani. Şimdi yeni bu konuyu gördüm. İşlemleri yapsam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Üst Alt