MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

SademAnkara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
2 üstteki mesajı okuyun

2.5 ile eski güncelleme ekranı kayboldu. Activity launcher yardımıyla bu ayarı açıyoruz.
Activity launcher yoksa yükleyin. Daha sonra arama ekranında güncel yazın zaten resimdeki gibi güncelleyici çıkacaktır.
Güncelleme ayarları kısmına girip en altta ana ekrana kısayol oluştur seçeneğini seçin. Artık ana ekrandan güncelleyiciye ulaşabilirsiniz.
Güncelleştirmeyi açtıktan sonrada 12 yazısına bir kaç kere basın ek özellikler açılır. Daha sonra üç nokta ve güncelleme paketini seç.
Hocam bu Activity launher i nereden indiriyoruz ? İşin aslı ben bu işlerden pek anlamam. Yalnış bir dosyada indirmek istemem. Link vs verirmisiniz ?

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Hocam bu Activity launher i nereden indiriyoruz ? İşin aslı ben bu işlerden pek anlamam. Yalnış bir dosyada indirmek istemem. Link vs verirmisiniz ?
Play Store...

Activity Launcher yazın çıkar. Yükleyin ve uygulamayı açın.
Uygulamanın en üstünde arama bölmüne güncelle yazın zaten seçenek çıkacak. Tıklayınca eksi güncelleme ekranına geçiş yapacaksınız.

SademAnkara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Play Store...

Activity Launcher yazın çıkar. Yükleyin ve uygulamayı açın.
Uygulamanın en üstünde arama bölmüne güncelle yazın zaten seçenek çıkacak. Tıklayınca eksi güncelleme ekranına geçiş yapacaksınız.
Dediğiniz dosyayı yükledim. 3 noktaya tıklayarak yükleme ekranını da açtım. Şimdi c.mi.com adresinden 2.23 GB büyüklüğündeki V12.5.3.0.RGGMIXM (MIUI12) dosyasını yükleyip manuel güncelleyeceğim sanırım. Umarım doğru yapıyorumdur.

Ugursarak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bu sorunun aynısını bende de var. Bildirim olarak güncelleme geliyor fakat tıklayınca işlem yapmıyor. MIUI Sürümü yazan yer pasif olduğu için tıklayınca girmiyor. Bu işlerden de pek anlamam. Bana bunun nasıl yapılacağını biri anlatabilir mi ? Daha önce güncelleme gelince tıklıyorduk kendi güncelliyordu. Fakat bu sefer hiç bir şekilde güncelleme yapamadim.
* Ben Google play üzerinden "Activity Launcher" kurdum.
* Activity Launcher programını başlattım.
* Yükleme 5-10 saniye sürüyor. Sonra uzun bir liste açılıyor. Listede "Güncelleyici" menüsünün altında yine "Güncelleyici" sekmesi var. Onu seçtiğimiz zaman pasif olan güncelleme ayarlarına girmeyi başarıyoruz.
Ayrıca yukarıdaki arama bölümüne yazarak, güncelleyici sekmesine daha hızlı erişebilirsin.

* Güncelleyiciyi tıkladıktan sonra, sağ üstte üst üste 3 nokta var. Onu tıkladım sonra "Güncelleme paketini seçin" yazısını tıklayarak "indirilenler" klasörüne indirdiğim 12.5.3 numaralı MIUI versiyonunu kurdum.

* Telefon yeniden başladı ve şu an memnunum.

12.5.3 versiyonu ilk sayfada linki verilen yaklaşık 350 MB büyüklüğündeki "OTA" linkinden indirdim. Daha sonra üsteki aşamaları gerçekleştirdim.

Umarım senin içinde işe yarar.

SademAnkara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
İlk mesajdaki Ota Rom indirme bağlantısı ndaki dosyayı indirdim ve güncellemeyi yükledim. Herkese teşekkür ederim. Konu ile ilgisi pek yok ama telefonda güncelleme dosyasını ararken sağa sola tıklarken

Telefon Hakkında/Andoid Sürümü bölümüne tıklarken saat şeklinde bir ekran
Telefon Hakkında/Tüm Özellikler/Dahili Depolama bölümüne tıklayınca da Cihaz bilgisini açmaktan 3 adım uzaksınız gibi bir ekran geldi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bunlar nedir acaba?

feyzullahozev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feyzullah
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0

Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Merhaba.. Red mi Note 8 Pro kullanıcısıyım. Bugün gün boyu telefonuma V12.5.3.0.RGGMIXM mesajı geldi. Tıklamama rağmen herhangi bir işlem yapmadı... Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

berkan416

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkab
Cihazım
Red Mi Note 8 P
Konular
6
İlk mesajdaki Ota Rom indirme bağlantısı ndaki dosyayı indirdim ve güncellemeyi yükledim. Herkese teşekkür ederim. Konu ile ilgisi pek yok ama telefonda güncelleme dosyasını ararken sağa sola tıklarken

Telefon Hakkında/Andoid Sürümü bölümüne tıklarken saat şeklinde bir ekran
Telefon Hakkında/Tüm Özellikler/Dahili Depolama bölümüne tıklayınca da Cihaz bilgisini açmaktan 3 adım uzaksınız gibi bir ekran geldi.
Bunlar nedir acaba?
bende merak ediyorum, bu yeşil olan nedir, sona kadar çevirsende çıkıp girince başta oluyor gene, olayı ne bunun

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
bende merak ediyorum, bu yeşil olan nedir, sona kadar çevirsende çıkıp girince başta oluyor gene, olayı ne bunun
Android bölümüne tıkladığınızda açılan egg olarak tabir edilen neredeyse tüm android sürümlerinde bulunan gizlenmiş bir uygulama,oyun, özellik. Mesala onu en sona getirip 11 yazısını açtığınızda sanal kedi açılacaktır.
SademAnkara

SmhG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Redmi 8 Pro
Konular
0

Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam selamlar; yaklaşık bir haftadır ekteki bildirim telefonda bir türlü indirme yapamadım. Ayarlar üzerinden de 12 kısmına tıklıyorum ama herhangi bir giriş yapmıyor. Mevcut sürüm 12.5.1 Global nasıl bir çözüm gerekiyor anlamadım. Aynı sürümdeki note 9 pro kullanan arkadaşımda çift tıkladığı zaman açılıyor pencere. Nasıl ilerlemem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Saygılarımla.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Guncellemeden sonra ekran kapanirken arada beyaz parlama hissediyorum yasayan var mi

Üst Alt