MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

AsOsYaL_63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nayif
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Elektirikçi
Konular
25
Stok romda Magisk yoksa TWRP kesin gider hocam. Sadece Magisk gitme durumu olmaz. Tüm cihazlar için olan durum böyle zaten. Başka custom recoverylerde farklılıklar olur mu bilmiyorum tabi. :)
Normalde magisk olmadıgında twrp kalkıyor ama magisk kuruluykende twrp gitmez sadece magisk gider
Ama bendeki şansa bakki magisk kurulu oldugu halde twrp de gitti bendekide stok rom zati hiç costum rom yuklemedim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Normalde magisk olmadıgında twrp kalkıyor ama magisk kuruluykende twrp gitmez sadece magisk gider
Ama bendeki şansa bakki magisk kurulu oldugu halde twrp de gitti bendekide stok rom zati hiç costum rom yuklemedim
Hocam. Aynı şeyi söylüyoruz zaten. Stok rom kurulumunda Magisk kurmazsanız TWRP gider. Ancak siz önceki sürümde Magisk gittiği hâlde TWRP gitmedi diyorsunuz, burada yanılıyor olabilirsiniz çünkü rom kurulumunda/güncellemesinde root sistemden kalkar, sonrasında TWRP de kaybolur. Cihazınız MTK olduğu için farklı bir olay olmuş olabilir ancak bu kesindir diğer cihazların stok romları için: Magisk yüklü değilse (root yoksa) TWRP de uçar. :)

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Güncellemeyi neden artık google veriyor?
Bu arada nedense xiaomi bu cihaza digeelerinden fazla öncelik taniyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-16-08-59-40-467_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2021-09-16-08-59-40-467_com.google.android.gms.jpg
    228,6 KB · Görüntüleme: 35

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Güncellemeyi neden artık google veriyor?
Bu arada nedense xiaomi bu cihaza digeelerinden fazla öncelik taniyor.
Güncellemeyi Google vermiyor, yine Xiaomi kendi sunucusundan veriyor. Bu güncelleyici yüksek ihtimalle düzelecektir sonraki güncellemelerle.

Her cihazın geliştirici takımı farklı çalışıyor. Bir cihaz kötü güncelleme profiline sahip olsa da farklı bir cihaz çok daha iyi durumda olabiliyor bu nedenle.

Djkdjd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Güncellemeyi Google vermiyor, yine Xiaomi kendi sunucusundan veriyor. Bu güncelleyici yüksek ihtimalle düzelecektir sonraki güncellemelerle.

Her cihazın geliştirici takımı farklı çalışıyor. Bir cihaz kötü güncelleme profiline sahip olsa da farklı bir cihaz çok daha iyi durumda olabiliyor bu nedenle.
Benim için sıkıntı değil ama önceki daha iyidi ve daha heycan veriyodu güncelleme yana kayarak geliyodu

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bu kısım görüntüde öyle sadece. İsterseniz eskisine girebilirsiniz.

Ugursarak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Merhaba, benim telefonumda MIUI 12 yazısı son güncelleme ile pasif olmuştu. Tıklayıp içine giremiyor ota güncelleme yapamıyorum. Tıkladığım zaman "zaten bir geliştiricisiniz" yazıyor. Telefonum faturalı ve 12.5.1 güncellemesi ile bu sorun ortaya çıktı. 12.5.1 bende stabil çalışmıyor o yüzden 12.5.3 kurmak istiyorum.

Bu arada 12.5.3 telefona bildirim olarak geliyor ancak tıkladığım zaman hiçbir işlem yapmıyor. İndirme ve yükleme olayı gerçekleşmiyor. Manuel güncelleme yapmak için ise güncelleştirme bölümüne giremiyorum. Böyle bir şey başına gelen var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ugursarak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
12.5 ile eski güncelleme ekranı kayboldu. Activity launcher yardımıyla bu ayarı açıyoruz.
Activity launcher yoksa yükleyin. Daha sonra arama ekranında güncel yazın zaten resimdeki gibi güncelleyici çıkacaktır.
Güncelleme ayarları kısmına girip en altta ana ekrana kısayol oluştur seçeneğini seçin. Artık ana ekrandan güncelleyiciye ulaşabilirsiniz.
Güncelleştirmeyi açtıktan sonrada 12 yazısına bir kaç kere basın ek özellikler açılır. Daha sonra üç nokta ve güncelleme paketini seç.
Bilmeyince burayı atlamışım. Google play üzerinden Activity Launcher yüklendikten sonra problem çözüldü. Emeğinize sağlık teşekkür ederim

SademAnkara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Merhaba, benim telefonumda MIUI 12 yazısı son güncelleme ile pasif olmuştu. Tıklayıp içine giremiyor ota güncelleme yapamıyorum. Tıkladığım zaman "zaten bir geliştiricisiniz" yazıyor. Telefonum faturalı ve 12.5.1 güncellemesi ile bu sorun ortaya çıktı. 12.5.1 bende stabil çalışmıyor o yüzden 12.5.3 kurmak istiyorum.

Bu arada 12.5.3 telefona bildirim olarak geliyor ancak tıkladığım zaman hiçbir işlem yapmıyor. İndirme ve yükleme olayı gerçekleşmiyor. Manuel güncelleme yapmak için ise güncelleştirme bölümüne giremiyorum. Böyle bir şey başına gelen var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu sorunun aynısını bende de var. Bildirim olarak güncelleme geliyor fakat tıklayınca işlem yapmıyor. MIUI Sürümü yazan yer pasif olduğu için tıklayınca girmiyor. Bu işlerden de pek anlamam. Bana bunun nasıl yapılacağını biri anlatabilir mi ? Daha önce güncelleme gelince tıklıyorduk kendi güncelliyordu. Fakat bu sefer hiç bir şekilde güncelleme yapamadim.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bu sorunun aynısını bende de var. Bildirim olarak güncelleme geliyor fakat tıklayınca işlem yapmıyor. MIUI Sürümü yazan yer pasif olduğu için tıklayınca girmiyor. Bu işlerden de pek anlamam. Bana bunun nasıl yapılacağını biri anlatabilir mi ? Daha önce güncelleme gelince tıklıyorduk kendi güncelliyordu. Fakat bu sefer hiç bir şekilde güncelleme yapamadim.
2 üstteki mesajı okuyun

2.5 ile eski güncelleme ekranı kayboldu. Activity launcher yardımıyla bu ayarı açıyoruz.
Activity launcher yoksa yükleyin. Daha sonra arama ekranında güncel yazın zaten resimdeki gibi güncelleyici çıkacaktır.
Güncelleme ayarları kısmına girip en altta ana ekrana kısayol oluştur seçeneğini seçin. Artık ana ekrandan güncelleyiciye ulaşabilirsiniz.
Güncelleştirmeyi açtıktan sonrada 12 yazısına bir kaç kere basın ek özellikler açılır. Daha sonra üç nokta ve güncelleme paketini seç.

Üst Alt