MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

berkan416

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkab
Cihazım
Red Mi Note 8 P
Konular
6
bu konuları pek bilmediğim için soruyorum, 12.5'e ilk güncelledikten sonra sıfır kurum yapın denmişti yapmıştım, bu 12.5.3 gibi küçük yamalar için de bu geçerli mi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
fastboot ile yükleyebilir miyim bunu?
Fastboot bağlantısı henüz yok. Zaten konuda da fastboot bağlantısı yerine çizgi çektim bu nedenle hocam. Geldiği zaman, fastboot ile yükleyebilirsiniz ancak ne zaman internete düşer bilmiyorum (belki düşmüştür bile).
bu konuları pek bilmediğim için soruyorum, 12.5'e ilk güncelledikten sonra sıfır kurum yapın denmişti yapmıştım, bu 12.5.3 gibi küçük yamalar için de bu geçerli mi?
12.5 sürümündeyseniz sıfırlama yapmanıza gerek yok. Düz güncelleme yapabilirsiniz.

berkan416

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkab
Cihazım
Red Mi Note 8 P
Konular
6
Fastboot bağlantısı henüz yok. Zaten konuda da fastboot bağlantısı yerine çizgi çektim bu nedenle hocam. Geldiği zaman, fastboot ile yükleyebilirsiniz ancak ne zaman internete düşer bilmiyorum (belki düşmüştür bile).

12.5 sürümündeyseniz sıfırlama yapmanıza gerek yok. Düz güncelleme yapabilirsiniz.
evet 12.5.1 de idim, şimdi 5.3 oldu. Teşekkürler bilgi için. Ayrıca Miui 13 alacak mı note 8 pro bilgin varmı bu konuda?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

ludovico2x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
yükledim ilk deneyimimdi korka korka yükledim ama oldu :D

Djkdjd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Bir sorun yaşadınız mı arkadaşlar önceki sürüme kıyasla sorunların kaçta kaçı düzelmiş veya hâlâ aynı sorunlar yaşanıyor mu?
Ses paneli biraz daha iyi olmuş zamanlayıcı gelmiş onun dışında bir degisiklik yok android güvenlik yapamasi

WinDyART

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sülo
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0
Merhabalar, benim telefonum hala 12.0.5 yani Android 10'da takılı kaldı neden takılı kaldı derseniz telefonumda root ve magisk kurulu pek bir bilgim yok fakat artık telefonumu güncellemek istiyorum. Telefonumu nasıl güncelleyebilirim yani kişilerim uygulamalarım vesaire gitmeden telefonumu en düzgün şekilde nasıl güncelleyebilirim? Ayrıca telefonda güncelleme kontrol et dediğimde 12.5.3.0 yerine 12.0.8.0.QGGMIXM kararlı yazıyor pek bir bilgim yok fakat yardımcı olabilen çıkarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Üst Alt