MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

jenas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
yükledim, telefon bir tık hızlanmış geldi bana.

SademAnkara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
V12.5.5.0

Recovery:

OTA:
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yenilikler
  • Diğer
    • Sistem performansı optimize edildi
    • Sistem güvenliği ve kararlılığı geliştirildi
Merhaba, Biraz önce redmi note 8 pro telefonuma 12.5.5.5.0 güncellemesi geldi. Activity Launcher uygulaması ile yüklemek için hangi dosyayı indiriyorduk. OTA mı yoksa Recovery mi ? Bir de öğrenmek için soruyorum. OTA ile RECOVERY kullanımı arasındaki fark nedir ?

vitekop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
m3
Konular
0
arkadaşlar merhaba..12.0.8.0 QGGMIXM yüklü telefonda bu RGGMIXM sürümünü recovery ile yükleyebilir miyim..

CE|[Hunter]|

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Civan
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
arkadaşlar merhaba..12.0.8.0 QGGMIXM yüklü telefonda bu RGGMIXM sürümünü recovery ile yükleyebilir miyim..
knk ben denemiştim olmamıştı bir türlü güncellenmiyorfu üstüne üstlük v12.0.8.0 sürümündeki güncelleme paketini seçerek yükleye tıklayıp yapmıştım diyorki bu guncelleme doğrulanamıyor diyor. git twrp'den v12.5.3.0 romu flasla veya direk v12.5.5.0 sürümünü flasla sana önerim v12.5.3.0 flashla sonra v12.5.5.0 güncelleme yerinde gözükecek daha temiz olur.

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
En son 11.0.6 versiyonunda kaldım. 12.5.x e geçersem, güncelleştirme batarya ve genel telefon performansı kaybı yaşatır mı ?

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
miui 11 begonia sürümündeyim direkt olarak bu romu twrp üzerinden kurabilir miyim?

KojiroHyuga04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HG
Cihazım
Kullanmıyorum.
Konular
10
Bu dosya Stock ROM dosyası mı?
Stock ROM ise kurmayı düşünüyorum.

Emregrss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Gürses
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
12.5 ile eski güncelleme ekranı kayboldu. Activity launcher yardımıyla bu ayarı açıyoruz.
Activity launcher yoksa yükleyin. Daha sonra arama ekranında güncel yazın zaten resimdeki gibi güncelleyici çıkacaktır.
Güncelleme ayarları kısmına girip en altta ana ekrana kısayol oluştur seçeneğini seçin. Artık ana ekrandan güncelleyiciye ulaşabilirsiniz.
Güncelleştirmeyi açtıktan sonrada 12 yazısına bir kaç kere basın ek özellikler açılır. Daha sonra üç nokta ve güncelleme paketini seç.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Devamında ne yapacağız dediğiniz yere kadar yaptım fakat dosyalardan hangisini seçmem gerekiyor ? Sanırım seçebilmek için önce indirmiş olmam lazım önereceğiniz yer var mıdır ?

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Devamında ne yapacağız dediğiniz yere kadar yaptım fakat dosyalardan hangisini seçmem gerekiyor ? Sanırım seçebilmek için önce indirmiş olmam lazım önereceğiniz yer var mıdır ?
İlk mesajda OTA yazılı romu indireceksiniz.

Üst Alt