MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Stabil Xiaomi.Eu Beta Port Rom (20.6.11)

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Hocam biliyorum o sürümüde denedim zaten ama o sürümde kasmalar mevcut 20.6.12 Eu betaya Ait değil aslinda romu paylaşan kişinin ne zaman paylaştığını gösteriyor ikisi aynı rom değil hocam geliştiriciler farklı bu port rom en iyi akıcılığa sahip olduğu için bunu ekledim

Anladım hocam rom konusunda pek bilgim yok.Siz değerli hocalarım paylaşım yaptıkca deneme şansımız olabiliyor.İş sebebi ile geç saatlerde mesaimiz bitiyor bugun yarın derken rom'u yüklemeyi erteledim.Rom'u bugun yüklemeyi düşünüyordum paylaşımı görünce sormak istedim.Konuya aydınlık getirdiğiniz için tekrardan teşekkür ederim

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Anladım hocam rom konusunda pek bilgim yok.Siz değerli hocalarım paylaşım yaptıkca deneme şansımız olabiliyor.İş sebebi ile geç saatlerde mesaimiz bitiyor bugun yarın derken rom'u yüklemeyi erteledim.Rom'u bugun yüklemeyi düşünüyordum paylaşımı görünce sormak istedim.Konuya aydınlık getirdiğiniz için tekrardan teşekkür ederim
Rica ederim hocam yeni port rom yolda hangisi daha stabilse onu konuya ekliyorum ama şuanda kullandım en stabili bu romdu videoda görebilirsiniz

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Rica ederim hocam yeni port rom yolda hangisi daha stabilse onu konuya ekliyorum ama şuanda kullandım en stabili bu romdu videoda görebilirsiniz

İnceledim hocam gayet stabil rom... Tamsürümleri çıkana dek idare edelim başka çaremiz yok :)

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Bide bunu deneyelim

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Şu şarj animasyonları modül olarak bizim telefonlara da yükleyemez miyiz ?

Üst Alt