MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Stabil Xiaomi.Eu Beta Port Rom (20.6.11)

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam magiskdeki wifibonding uygulamasını cihaza kurup faydasını gören var mı ? Wifi çekim frekansını yükseltip daha hızlı kullanıyormuşuz internetde öyle okudum

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Yeni bir güncelleme geldi inşallah bu sertifika sorununu çözerler çok sorun oluyor bütün yolları denedim cihazı sertifikalı yaptım lakin hala Netflix Google play De yok farklı bir şok indirdim kullanıyorum şu anlık.
Bende denedim ama çözümünü bulamadim hocam en iyisi Netflix apk olarak indirmek ben öyle yaptım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam magiskdeki wifibonding uygulamasını cihaza kurup faydasını gören var mı ? Wifi çekim frekansını yükseltip daha hızlı kullanıyormuşuz internetde öyle okudum
Hocam çekim frekansını yükseltceğini sanmıyorum fix olarak biliyorum sadece

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Rica ederim hocam
Dün kurdum romu çok güzel fakat akıcılık konusunda biraz sıkıntılı geçişler tıkanıyor sanki dediğiniz ayarları yaptım ama bı fark oluşmadı yada yanlış ayarları yaptım bilemedim

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Dün kurdum romu çok güzel fakat akıcılık konusunda biraz sıkıntılı geçişler tıkanıyor sanki dediğiniz ayarları yaptım ama bı fark oluşmadı yada yanlış ayarları yaptım bilemedim
Şuan sadece takilma gibi sorunlar var hocam port rom olduğu için normal

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Aynen hocam normal bu da tabi idare ederiz iyi ama yani gelen güncellemeyi nereden buluruz yukleriz bilgisi olan var mı
Port romlar güncellenmez hocam yeni sürüm çıktığı zaman geliştiriciler yeni sürümü çıkan bir cihazdan portlarlar sizde yeni sürümü kurmuş olursunuz

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Port romlar güncellenmez hocam yeni sürüm çıktığı zaman geliştiriciler yeni sürümü çıkan bir cihazdan portlarlar sizde yeni sürümü kurmuş olursunuz
Anladım hocam peki parmak izi ile mesaj göndermeyi nasıl ayarlarım şuan boşluk tuşu olarak görev görüyor bulamadım nerden değiştireceğimi

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Hocam zahmet olmazsa yeni sürüm çıkmış not 8 için olan sürümünü paylaşabilirsiniz.. Telegram'da buldum ama emin olamadım 20.6.12 güncellemesi gelmiş..
Hocam biliyorum o sürümüde denedim zaten ama o sürümde kasmalar mevcut 20.6.12 Eu betaya Ait değil aslinda romu paylaşan kişinin ne zaman paylaştığını gösteriyor ikisi aynı rom değil hocam geliştiriciler farklı bu port rom en iyi akıcılığa sahip olduğu için bunu ekledim

Üst Alt