Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba, bugün bende Note 8 alacağım gibi. Kafama takılan tek şey Redmi Note serisine 6 ayda bir yeni cihaz ekliyor. Aslında rom zenginliği açısından note 7 daha iyi gibi. Note 8 öksüz kalmaz İnşallah :P Sanırım bendeki mi a2 den iyi performans da vermicektir, Note 8 malum yollarla IMEI olmasi sebebiyle vede mi a2 ye ayri bir sempatim olması sebebiyle sanırım iki cihazla devam edeceğim.

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Merhaba, bugün bende Note 8 alacağım gibi. Kafama takılan tek şey Redmi Note serisine 6 ayda bir yeni cihaz ekliyor. Aslında rom zenginliği açısından note 7 daha iyi gibi. Note 8 öksüz kalmaz İnşallah :P Sanırım bendeki mi a2 den iyi performans da vermicektir, Note 8 malum yollarla IMEI olmasi sebebiyle vede mi a2 ye ayri bir sempatim olması sebebiyle sanırım iki cihazla devam edeceğim.
Benim cihaz geldi, tüm testleri yaptım. Şuanlık donanım veya, yazılım olarak bir sıkıntısı yok. Fakat cihaz tianma panel, birde eski cihazım amoled ekrandı. Şimdi desen IPS ekran alır mısın? Kesinlikle amoled ekranlı cihaz araştırırdım. Çünkü amoled e göre, renkler çok soluk. Birde beyaz sayfayı kaydırınca, kırmızı gölge oluyor. Amoled de böyle bir şey yok. Hani cihazın gözüme batan, tek kötü yanı diyebilirim. Yine de fiyatına göre iyi bir cihaz.

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
resim cektikten sonra sol alt köşedeki redmi note 8 ai quad camera yazısını kaldıramıyor muyuz. hic hoş durmuyor resmi öldürüyor

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

themay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
resim cektikten sonra sol alt köşedeki redmi note 8 ai quad camera yazısını kaldıramıyor muyuz. hic hoş durmuyor resmi öldürüyor

Kamera açıkken sağ üst köşedeği 3 çizgi ardından ayarlar ardından filigranı kapalı yap kurtul

Cihat.Ozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Redmi note 7 ye de update geldi bugün... Kardeşimin telefonundan aldım güncellemeyi redmi note 8'e ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

mustafacetinx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Samsung J7 Prim
Konular
0
Şu durumda Redmi Note 8 daha uygun ve daha iyi bir cihaz,alabilirsiniz :)
ben de arasında kaldım sürekli sosyal medyadayım instagram facebook twitter spotify gibi oyun oynamıyorum hızlı ve uzun vadeli bir telefon için 8 mi yoksa pro mu almalıyım redmi note 8 128gb alacağım alırsam yardımcı olur musunuz mtk sorun çıkarır mı yeni diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar selamlar. Ben Redmi Note 8 veya Pro almayı düşünüyorum. Sabahtan akşama kadar sosyal medya kullanıcıyısıyım. (İnstagram, Facebook, Spotify) aşırı derecede kullanıyorum ve donma geçiş gibi şeylerde en uzun verimi hangisinde alırım? MediaTek G90T mi yoksa SD 665'mi daha uzun gider? Lütfen yardımcı olur musunuz?

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
ben de arasında kaldım sürekli sosyal medyadayım instagram facebook twitter spotify gibi oyun oynamıyorum hızlı ve uzun vadeli bir telefon için 8 mi yoksa pro mu almalıyım redmi note 8 128gb alacağım alırsam yardımcı olur musunuz mtk sorun çıkarır mı yeni diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar selamlar. Ben Redmi Note 8 veya Pro almayı düşünüyorum. Sabahtan akşama kadar sosyal medya kullanıcıyısıyım. (İnstagram, Facebook, Spotify) aşırı derecede kullanıyorum ve donma geçiş gibi şeylerde en uzun verimi hangisinde alırım? MediaTek G90T mi yoksa SD 665'mi daha uzun gider? Lütfen yardımcı olur musunuz?
snapdragon daha iyi uzun gider

Üst Alt